101886
 

Подаруй майстер-клас живопису для компанії!

Чотири друга навчаться малювати картини маслом або олівцями в арт-студії «Фасоль». Професійний художник проведе майстер-клас для учасників з будь-яким рівнем підготовки. Кожному видадуть фарби і полотно, на якому вони зможуть втілити свій задум. По закінченні 120-хвилинного екскурсу в світ живопису у друзів буде по одній готовій картині. Полотна можна забрати одразу ж або через кілька днів, коли висохне фарба. детальніше...

4 люд. до 2 годин Використати до 30.06.2018
4 людини
до 2 годин
Все необхідне видається
Доступно з 15 років
Використати до 30.06.2018

Живопис для компанії — що це?

Відпочинок, спілкування і малювання на мольберті в компанії трьох друзів та вчителя. Це можливість дізнатися від нього секрети живопису різними техніками. Художник розповість і покаже, як користуватися палітрою, наносити фарбу мазками і створювати різні композиції. Натюрморт, пейзаж, портрет — Щасливчик зможе вибрати, що йому до душі, і створити власний витвір у цьому жанрі. А майстер підкаже, як краще це зробити.

Як все відбувається?

Щасливчик і три його друга прийдуть в арт-студію «Фасоль», де їм проведуть індивідуальний майстер-клас з живопису. Вони познайомляться з професійним художником, який на час заняття стане їхнім учителем. Перед початком їм видадуть полотна розміром 30 на 40 см і фарби. Майстер ознайомить їх з теорією, після чого вони закріплять отримані знання на практиці. Кожен намалює по картині.

Фарби або олівці

Урок живопису має гнучку програму. Те, якою вона буде, вирішать Щасливчики. Вони самі виберуть, ніж буду малювати, — фарбами або олівцями, і в якому жанрі. Це може бути все, що завгодно, — натюрморт, пейзаж, портрет, тварини, птахи і т. д.

В хорошій компанії

Разом з друзями урок пройде веселіше і невимушеніше. Щасливчики зможуть обговорювати ідеї, давати поради і допомагати один одному в малюванні.

Все в наявності

Щасливчикам не доведеться приносити з собою матеріали для живопису, оскільки все необхідне є в арт-студії. Кожному учаснику майстер-класу видадуть фарби і полотно.

Місце проведення враження:

Фасоль - Арт-студія
Гагаріна просп., 25 Показати на мапі

19 відгуків реальних людей

Р
Руслана
14 грудня 2017
Такой прекрасный подарок мне подарил мой сын на День рождение !!! Я получила море удовольствия , за два часа времени ,под чутким руководством художника Натальи ,у меня получилась прекрасная картина маслом!!! Наталья объяснила все очень доступно ,поделилась опытом и заинтересовала так , что хочется взять еще несколько уроков!!!!!! Это был прекрасный подарок и с пользой проведенное время) Теперь я...
Такой прекрасный подарок мне подарил мой сын на День рождение !!! Я получила море удовольствия , за два часа времени ,под чутким руководством художника Натальи ,у меня получилась прекрасная картина маслом!!! Наталья объяснила все очень доступно ,поделилась опытом и заинтересовала так , что хочется взять еще несколько уроков!!!!!! Это был прекрасный подарок и с пользой проведенное время) Теперь я точно знаю , где искать подарок ,друзьям на Дни рождения )))) Спасибо ,огромное!

И
Ирина
21 липня 2017
Очень здорово! Спасибо огромное Наталье за мастер класс! Самое отличное впечатление!

Д
Данил
17 червня 2017
Выбрал подарок-впечатление "Урок живописи". Данное мероприятие идеально организовали как со стороны бодо так и со стороны места проведения. По итогу моего мастер-класса я получил прекрасную картину маслом, которая останеться на память и огромное количество позитивных эмоций. Спасибо большое за приятные моменты!

Г
Георгий
26 березня 2017
Нам подарили сертификаты на День Рождения! Сначала отнеслись скептически, но решившись, не пожалели. Спасибо Бодо, что помогли правильно "разбить" их на несколько частей. Одну из частей сертификата использовали на мастер класс по живописи и остались под впечатлением. Оказывается, мы тоже художники :) Большое спасибо арт-студии за незабываемый мастер-класс, а также за шедевры, которые будут нас радовать.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень