Живопис для компанії

4 людини
до 2 годин
Доступно з 15 років
Використати до 31.05.2019

Живопис для компанії — що це?

Відпочинок, спілкування і малювання на мольберті в компанії трьох друзів та вчителя. Це можливість дізнатися від нього секрети живопису різними техніками. Художник розповість і покаже, як користуватися палітрою, наносити фарбу мазками і створювати різні композиції. Натюрморт, пейзаж, портрет — Щасливчик зможе вибрати, що йому до душі, і створити власний витвір у цьому жанрі. А майстер підкаже, як краще це зробити.

Як все відбувається?

Щасливчик і три його друга прийдуть в арт-студію, де їм проведуть індивідуальний майстер-клас з живопису. Вони познайомляться з професійним художником, який на час заняття стане їхнім учителем. Перед початком їм видадуть полотна розміром 30 на 40 см і фарби. Майстер ознайомить їх з теорією, після чого вони закріплять отримані знання на практиці. Кожен намалює по картині.

Фарби або олівці

Урок живопису має гнучку програму. Те, якою вона буде, вирішать Щасливчики. Вони самі виберуть, ніж буду малювати, — фарбами або олівцями, і в якому жанрі. Це може бути все, що завгодно, — натюрморт, пейзаж, портрет, тварини, птахи і т. д.

В хорошій компанії

Разом з друзями урок пройде веселіше і невимушеніше. Щасливчики зможуть обговорювати ідеї, давати поради і допомагати один одному в малюванні.

Все в наявності

Щасливчикам не доведеться приносити з собою матеріали для живопису, оскільки все необхідне є в арт-студії. Кожному учаснику майстер-класу видадуть фарби і полотно.

24 відгуки

Елена
29 червня 2018
Мне подарили мастер класс по живописи дети на день рождения.Очень понравилось,приятный и внимательный преподаватель,хорошее впечатление.
Марина
22 травня 2018
https://www.facebook.com/1192181151
Восторг от мастер класса живописи!Получила массу позитива и информации от одного урока,общение теплое и легкое.Мастер предложила чай,уделила внимание на 100%.Очень хочется и дальше продолжить брать уроки у этой милой девушки.Спасибо BODO,сервис отличный,идея для подарка великолепная.!Это позволяет уделить время себе,найти и попробовать то,о чем когда-то мечталось.
Юлия
20 квітня 2018
Здравствуйте! Впечатление оставило неизгладимое впечатление!( Тавтология использована специально)Подарок я получила ещё в сентябре и сразу приняла решение,что выберу мастер-класс живописи.Я вообще не умею рисовать,но очень хотелось освоить азы.Под руководством художника,точнее, художницы, очень милой, заинтересованной в том,чтобы тот,кто пришёл впечатлиться,получил положительные эмоции сполна.Я очень довольна, спасибо вам и вашим помощникам.Совсем недавно мы подарили впечатление нашему директору,она пока не определилась с выбором,но,думаю,тоже будет под впечатлением!И дочь,и сын( ещё ждёт картинг,пока закрыт),и подружки- все наши друзья- знакомые были вашими клиентами.Спасибо за то,что вносите разнообразие в наши серые будни!
Irina
15 березня 2018
Результат впечатления - отличные эмоции, желание изучать живопись, и, конечно же, картина, которая украшает интерьер:)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.