21809
 

Подаруй запис синглу!

Професійний запис обраного хіта з подальшою обробкою від досвідченого звукорежисера. За необхідності він допоможе обрати саму композицію відповідної тональності, а також дасть поради в процесі виконання. Зведений і оброблений трек можна буде завантажити за посиланням. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 30.06.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 630 раз
1 людина
до 60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 30.06.2018

Запис синглу — що це?

Можливість записати одну з улюблених пісень у професійній студії. Саме так з'являються на світ рейтингові хіти популярних музичних виконавців. Досвідчений звукорежисер буде допомагати протягом усього процесу: від підбору тональності композиції до доведення треку до досконалості за допомогою сучасного обладнання. А всього за 10 днів можна буде з гордістю похвалитися рідним і близьким власним синглом.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в сучасну звукозаписну студію. Там його зустріне справжній профі своєї справи. Він вислухає побажання з приводу композиції, визначить її відповідність наявним вокальним даним і допоможе підібрати відповідну тональність. Потім Щасливчик пройде в спеціальну звукоізольовану кімнату, одягне навушники і буде виконувати обрану пісню «під мінус». Разом зі звукорежисером вони напишуть кілька дублів, щоб вибрати найбільш «чистий» варіант. А потім профі займеться їх зведенням і аранжуванням, і Щасливчик отримає свій ідеальний сингл.

Компанія досвідченого звукорежисера

Записати пісню під керівництвом досвідченого звукорежисера — що може бути крутіше? Належить пройти всі етапи народження пісні, як справжньому вокалісту — прослуховування, невеличку репетицію і довгоочікуваний запис.

Композиція на вибір

Вибір пісні для запису особистого синглу не обмежений якими-небудь рамками. Це може бути будь-яка композиція: від улюбленого хіта 80-х до сучасного лідера музичних чартів. «Мінус» навіть можна принести із собою. Важливо лише, щоб пісня відповідала вокальним даним, тому в питанні підбору пісні неоціненною стане допомога досвідченого звукорежисера.

Готовий запис за 10 днів

Стати щасливим володарем власного синглу належить вже за 10 днів. Після обробки профі скине посилання для завантаження через інтернет, і можна насолоджуватися готовим шедевром.

Місце проведення враження:

Leta Production - Студія звукозапису
ул.Радостная, 21а Показати на мапі

30 відгуків реальних людей

Л
Леонид
1 грудня 2017
Благодарю компанию Bodo за великолепный сервис. Подарок жене очень понравился, большое спасибо звукачу за его терпение и профессионализм. Всё было великолепно, в дальнейшем обязательно буду пользоваться услугами Bodo, т.к. у них великолепные идеи для подарков. Это было реально классное впечатление, жена довольна :)

А
Алина
24 травня 2017
Огромное спасибо компании Bodo, студии и, конечно, звукорежиссеру за чудесный результат. Я пою с детства, в основном просто в кругу близких, ну а запись песни, да еще в студии - это была просто какая то несбыточная мечта. Но, благодаря такому яркому и творческому подарку моей подруги, я поняла, что мечты сбываются! Огромное спасибо)

А
Анастасия
13 травня 2017
Добрый день! Хотела бы поблагодарить компанию БОДО и студию за чудесную идею и замечательную реализацию данного подарка. Записали всё с трёх дублей в течении буквально 20 минут, после чего звукорежиссёр около недели ещё работал над песней! Результат получили по почте и остались очень им довольны! Как человек, занимавшийся 12 лет вокалом и немного разбирающийся в этом деле, ставлю твёрдую пятёрочку!

Т
Татьяна
10 квітня 2017
Хочу поблагодарить компанию Bodo за такую интересную идею подарка, который мне был преподнесен в день рождения! Это очень оригинально и самое главное памятно... Это ознакомление с правилами и приемами применяющимися для профессиональной записи, это несколько дублей для более удачного варианта, это кучу селфи с друзьями, которые тебя пришли поддержать... И это вовремя поднесенный стаканчик воды...
Хочу поблагодарить компанию Bodo за такую интересную идею подарка, который мне был преподнесен в день рождения! Это очень оригинально и самое главное памятно... Это ознакомление с правилами и приемами применяющимися для профессиональной записи, это несколько дублей для более удачного варианта, это кучу селфи с друзьями, которые тебя пришли поддержать... И это вовремя поднесенный стаканчик воды, когда у тебя пересыхает в горле))) И самый главный бонус - профессиональная запись любимой песни!)) Спасибо!!!))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень