Запис синглу дуетом

2 людини
до 90 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019

Запис синглу дуетом — що це?

Створення у парі власного хіта в стінах студії звукозапису. Це унікальна можливість познайомитися з процесом виробництва синглів і записати унікальний кавер. Щасливчики будуть співпрацювати з досвідченим звукорежисером, який поділиться усіма тонкощами роботи біля мікрофона. Підібрати пісню необхідно заздалегідь. Готовий трек вокалісти отримають через 3-5 робочих днів в електронному вигляді.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають студію звукозапису Дениса Аксьонова. Тут розташувалася сучасна студія, де вони будуть працювати над створенням треку протягом 90 хвилин. Допомагати їм в цьому — завдання досвідченого звукорежисера. Спершу він налаштує всю техніку та пояснить тонкощі роботи під час запису, а потім буде уважно стежити за процесом. Працювати біля мікрофона пара може як одночасно, так і по черзі. Наступні кілька днів фахівець виокремить на зведення аудіодоріжок.

Професійна обробка

Записана пісня пройде спеціальну обробку, щоб домогтися відмінного вокального та музичного звучання. Майстер прибере зайвий шум і підкоригує тональність.

Готовий трек протягом тижня

Щасливчики зможуть прослухати змонтовану композицію вже через 3-5 робочих днів. Готовий сингл звукорежисер відправить парі в електронному вигляді.

Запис улюбленої пісні

Вибрати трек Щасливчики зможуть самостійно. Репертуар нічим не обмежений. Працювати доведеться з хорошою фонограмою, а високу якість звуку гарантує професійна техніка.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

34 відгуки

Филипп
9 июня 2018
Очень все понравилось. Трек сведен просто великолепно. Звукорежиссер очень приятный в общении, результатом его работы остался очень доволен. Все его советы были очень четкими, раньше и не представлял как правильно петь это вам не какое то караоке.))) Рекомендую данную услугу.
Дима
27 марта 2018
Решили на год отношений записать с девушкой песню. Если у нее хоть какой-то голос есть, то с моим все плачевнее) но звукорежиссер, видимо, каждую дорожку повытягивал и круто все свел. Нас результат очень порадовал. Сейчас люди думают, что я умею петь..) теперь у нас с девушкой есть "своя" песня)
Саша
28 декабря 2017
Сходила с подругой просто чтобы повеселиться) а в итоге все получилось ну очень круто. Я в восторге, не думала, что у меня такой голос красивый)))
Леонид
1 декабря 2017
Благодарю компанию Bodo за великолепный сервис. Подарок жене очень понравился, большое спасибо звукачу за его терпение и профессионализм. Всё было великолепно, в дальнейшем обязательно буду пользоваться услугами Bodo, т.к. у них великолепные идеи для подарков. Это было реально классное впечатление, жена довольна :)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки