102236
 

Подаруй запис синглу дуетом!

Створення унікальної пісні в дуеті в одній з кращих студій міста, яка обладнана за останнім словом техніки. У кімнаті для запису пара зможе працювати разом або по черзі. Стежити за тональністю і ділитися слушними порадами буде досвідчений звукорежисер. Тривалість музичної сесії — до 90 хвилин. Отримати готовий запис можна в електронному вигляді через 3-5 робочих днів. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 30.11.2018
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 78 раз
2 людини
до 90 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2018

Запис синглу дуетом — що це?

Створення у парі власного хіта в стінах студії звукозапису. Це унікальна можливість познайомитися з процесом виробництва синглів і записати унікальний кавер. Щасливчики будуть співпрацювати з досвідченим звукорежисером, який поділиться усіма тонкощами роботи біля мікрофона. Підібрати пісню необхідно заздалегідь. Готовий трек вокалісти отримають через 3-5 робочих днів в електронному вигляді.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають студію звукозапису Дениса Аксьонова. Тут розташувалася сучасна студія, де вони будуть працювати над створенням треку протягом 90 хвилин. Допомагати їм в цьому — завдання досвідченого звукорежисера. Спершу він налаштує всю техніку та пояснить тонкощі роботи під час запису, а потім буде уважно стежити за процесом. Працювати біля мікрофона пара може як одночасно, так і по черзі. Наступні кілька днів фахівець виокремить на зведення аудіодоріжок.

Професійна обробка

Записана пісня пройде спеціальну обробку, щоб домогтися відмінного вокального та музичного звучання. Майстер прибере зайвий шум і підкоригує тональність.

Готовий трек протягом тижня

Щасливчики зможуть прослухати змонтовану композицію вже через 3-5 робочих днів. Готовий сингл звукорежисер відправить парі в електронному вигляді.

Запис улюбленої пісні

Вибрати трек Щасливчики зможуть самостійно. Репертуар нічим не обмежений. Працювати доведеться з хорошою фонограмою, а високу якість звуку гарантує професійна техніка.

Місце проведення враження:

Студія звукозапису Дениса Аксьонова
вул. Грецька, 32 Показати на мапі

33 відгуків реальних людей

Д
Дима
27 березня 2018
Решили на год отношений записать с девушкой песню. Если у нее хоть какой-то голос есть, то с моим все плачевнее) но звукорежиссер, видимо, каждую дорожку повытягивал и круто все свел. Нас результат очень порадовал. Сейчас люди думают, что я умею петь..) теперь у нас с девушкой есть "своя" песня)

С
Саша
28 грудня 2017
Сходила с подругой просто чтобы повеселиться) а в итоге все получилось ну очень круто. Я в восторге, не думала, что у меня такой голос красивый)))

Л
Леонид
1 грудня 2017
Благодарю компанию Bodo за великолепный сервис. Подарок жене очень понравился, большое спасибо звукачу за его терпение и профессионализм. Всё было великолепно, в дальнейшем обязательно буду пользоваться услугами Bodo, т.к. у них великолепные идеи для подарков. Это было реально классное впечатление, жена довольна :)

А
Алина
24 травня 2017
Огромное спасибо компании Bodo, студии и, конечно, звукорежиссеру за чудесный результат. Я пою с детства, в основном просто в кругу близких, ну а запись песни, да еще в студии - это была просто какая то несбыточная мечта. Но, благодаря такому яркому и творческому подарку моей подруги, я поняла, что мечты сбываются! Огромное спасибо)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень