Подаруйте сходження на Говерлу для компанії!

подарували вже 27 рази
4 людини
3 дні (2 ночі)
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзям потрібно буде самостійно дістатися до Яремче, звідки стартує подорож.

  • У перший день приятелі заселяться в пансіонат «Первоцвіт», після чого в складі групи вирушать на оглядову екскурсію містом та околицями. Туристи прогуляються по центру Яремче, зможуть купити сувеніри і зробити фото у знаменитої гірської річки Прут.
  • На другий день запланований хайкінг на Говерлу. У складі групи компанія здійснить сходження на гору. Супроводжувати туристів буде досвідчений інструктор. На вершині друзі зможуть влаштувати пікнік і фотосесію. Всіх учасників нагородять сертифікатами.
  • В останній день приятелі вирушать до скель Довбуша, де для них проведуть пішохідну екскурсію «Таємничий світ українських опришків».

Чому ми вибрали туристичну компанію NRC Travel

Для туристів підготують усі умови комфортного проживання. Друзі зупиняться в двомісних номерах оздоровчого комплексу «Первоцвіт». Пансіонат розташований в екологічно чистому місці, в центрі Карпатських гір. В програму туру входить харчування (сніданки), проїзд на екскурсійному автобусі, супровід гіда. В день сходження на Говерлу також оплачуються вхідні квитки в Національний природний парк.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Михаил
13 червня 2018
Давно собирался на Говерлу, даже как-то стыдно было, что до сих пор не поднялся. Наконец-то решили с друзьями это сделать. Очень понравилось! Природа, сам маршрут, чувствуешь, что делаешь что-то великое в своей жизни))) Особенно, когда казалось, что вот-вот упадешь там на дороге)) Думаю, подняться на Говерлу должен каждый) Спасибо БОДО!
Андрей
15 вересня 2016
https://www.facebook.com/100002972486315
Было очень круто! хоть и сложно.... но оно того стоит! Эта красота, когда стоишь на "крыше Украины".... просто словами не описать.... А природа.... а воздух... Просто не хотелось уезжать од туда.... Обязательно нужно будет повторить в следующем году в мае!
Артем
20 липня 2016
Это точно нужно попробовать! Сложно до безумия. Мне кажется, мы умирали уже после часа подъема. А все ребята закаленные, в зале занимаемся) Но зато какие там виды - я вам этого не передам. Нужно брать и ехать смотреть! Организация тоже гут. Все было уже забронировано, кормили вкусно и сытно. Я и мои ребята довольны.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.