Подаруйте сходження на Говерлу для двох!

подарували вже 418 рази
2 людини
3 дні (2 ночі)
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Подорож розпочнеться з міста Яремче, куди потрібно дістатися самостійно.

  • 1 день: після заселення в пансіонат «Первоцвіт» відбудеться оглядова екскурсія містом. Туристи побачать гірську річку Прут і водоспад Пробій, прогуляються центром Яремче та сувенірним ринком.
  • 2 день: сходження на Говерлу. Під керівництвом інструкторів група з 20 чоловік здійснить підйом на гору. На вершині можна влаштувати фотосесію та невеликий пікнік.
  • 3 день: пішохідна екскурсія. Туристи вирушать у ліс до скель Довбуша, де відбудеться екскурсія «Таємничий світ українських опришків». Після прогулянки — виселення з пансіонату та повернення додому.

Чому ми вибрали туристичну компанію NRC Travel

Туристи проживатимуть у двомісних номерах зі всіма зручностями в пансіонаті «Первоцвіт». У програму туру входять сніданки, автобусні трансфери на екскурсії, супровід інструктора та вхідні квитки на територію Національного природного парку при сходженні на Говерлу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Михаил
13 червня 2018
Давно собирался на Говерлу, даже как-то стыдно было, что до сих пор не поднялся. Наконец-то решили с друзьями это сделать. Очень понравилось! Природа, сам маршрут, чувствуешь, что делаешь что-то великое в своей жизни))) Особенно, когда казалось, что вот-вот упадешь там на дороге)) Думаю, подняться на Говерлу должен каждый) Спасибо БОДО!
Андрей
15 вересня 2016
https://www.facebook.com/100002972486315
Было очень круто! хоть и сложно.... но оно того стоит! Эта красота, когда стоишь на "крыше Украины".... просто словами не описать.... А природа.... а воздух... Просто не хотелось уезжать од туда.... Обязательно нужно будет повторить в следующем году в мае!
Артем
20 липня 2016
Это точно нужно попробовать! Сложно до безумия. Мне кажется, мы умирали уже после часа подъема. А все ребята закаленные, в зале занимаемся) Но зато какие там виды - я вам этого не передам. Нужно брать и ехать смотреть! Организация тоже гут. Все было уже забронировано, кормили вкусно и сытно. Я и мои ребята довольны.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.