101459
 

Подаруй урок віндсерфінгу!

Індивідуальний урок з віндсерфінгу. Це різновид вітрильного виду спорту, суть якого полягає в необхідності встояти на спеціальній дошці під час невеликих хвиль і вітру. Інструктор зробить заняття корисним як для новачків, так і для більш досвідчених серферів, скоригувавши програму у відповідності з рівнем навичок. Це можливість навчитися балансувати на дошці, тримати вітрила та «ловити» хвилю. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
850 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 367 раз
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Все необхідне видається
зріст від 140 см
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2019

Віндсерфінг — що це?

Захоплююче навчання віндсерфінгу — майстерності управління вітрильною дошкою на воді. Складність полягає у тому, що кататися потрібно стоячи, тому необхідно постійно маневрувати на хвилях. Індивідуальне заняття проведе досвідчений інструктор, який навчить усім тонкощам цього виду спорту. Купувати дошку для заняття не потрібно — її видадуть на місці.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до одного з кращих пляжних комплексів Одеси. Там його зустріне досвідчений тренер і видасть дошку. Після він проведе короткий інструктаж з техніки безпеки та правил поведінки на воді. Протягом години інструктор навчить усьому необхідному на практиці: від уміння зберігати рівновагу на дошці до різних стійок на борді. А після цього ще годину Щасливчик зможе практикуватися на воді самостійно.

Під керівництвом інструктора

Урок відбудеться в індивідуальному порядку — особистим тренером стане досвідчений спортсмен. Він допоможе опанувати всі тонкощі віндсерфінгу якнайшвидше.

Гнучка програма навчання

Інструктор підлаштує програму під рівень наявних навичок. Новачка він навчить стояти на дошці, тримати вітрила та «ловити» вітер. Більш досвідченим віндсерферам він допоможе у складних трюках та покаже нові стійки на борді.

Професійна дошка

Щасливчик буде кататися на дошці, яка гідна справжнього майстра віндсерфінгу. Завдяки своїй легкості та формі вона плавно ковзає по воді, а за рахунок вітрила моментально реагує на найменші зміни напряму вітру. Вона облаштована відрегульованим центром ваги, що дозволить спростити навчання для тих, хто вперше став на дошку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Surflaguna - Школа віндсерфінгу
Шампанський провулок, пляжний комплекс Труман, пляж "Дельфін" Показати на мапі

16 відгуків

21 серпня 2018
Подарила девушка, был хороший тренер, правда, советую выбирать погоду с хорошим ветром, чтоб по-быстрее плыть. На суше, когда объясняли, все было понятно, но в воде уже так не казалось. Все прошло отлично, спасибо Серфлагуне и Бодо.

15 серпня 2018
Подарок дарила мужу на День рождения. Всё понравилось !!! Инструктор подробно объяснил как управлять и всё отлично получилось !!! Сказал,что хотел бы ещё )))

Т
Тимур
3 липня 2018
Это было невероятно! Впечатление подарили друзья, так как знают о моем увлечении экстремальными видами спорта. На занятии тренер научил стоять на доске и удерживать равновесие во время катания. Когда катер набрал скорость, я начал скользить по волнам. Получил массу эмоций и испытал настоящий драйв от виндсерфинга! Рекомендую!!!

Дмитрий
20 вересня 2016
Подарочный сертификат на обучение виндсерфингу мне подарили друзья, зная мое увлечение разнообразными активными видами отдыха. Данному подарку я обрадовался, так как немного занимался обычным серфингом, а вот стоять на доске под парусом еще не доводилось. Впечатления - самые позитивные. Хочется отметить великолепную организацию мероприятия, профессионализм инструкторов, качество оборудования. Обязательно буду рекомендовать bodo друзьям.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень