Подаруйте урок віндсерфінгу для двох!

подарували вже 145 рази
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 13 років
Використати до 30.11.2019
від 140 см
Все необхідне видається
Літнє враження

Як відбувається враження

Новачки опанують ази катання на дошках з вітрилами. На пляжі вони зустрінуться з інструкторами, які розкажуть про правила поведінки на воді та поділяться тонкощами управління бордом. Професіонали навчать друзів балансувати на дошці та справлятися з вітрилами. Потім спортсмени застосують здобуті знання на практиці, вставши на борди на воді.

Чому ми вибрали школу віндсерфінгу Surflaguna

Школа відкрилася в 2011 році. Відвідати заняття можна на пляжі «Дельфін». Тренування підходять для людей з будь-яким рівнем підготовки. Інструктор підбере відповідну програму в залежності від навичок учнів. Є заняття для дорослих і дітей. У школі працюють досвідчені тренери.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

16 відгуків

Василий
21 серпня 2018
https://www.facebook.com/100001516723531
Подарила девушка, был хороший тренер, правда, советую выбирать погоду с хорошим ветром, чтоб по-быстрее плыть. На суше, когда объясняли, все было понятно, но в воде уже так не казалось. Все прошло отлично, спасибо Серфлагуне и Бодо.
Наталья
15 серпня 2018
http://ok.ru/profile/565911429230
Подарок дарила мужу на День рождения. Всё понравилось !!! Инструктор подробно объяснил как управлять и всё отлично получилось !!! Сказал,что хотел бы ещё )))
Тимур
3 липня 2018
Это было невероятно! Впечатление подарили друзья, так как знают о моем увлечении экстремальными видами спорта. На занятии тренер научил стоять на доске и удерживать равновесие во время катания. Когда катер набрал скорость, я начал скользить по волнам. Получил массу эмоций и испытал настоящий драйв от виндсерфинга! Рекомендую!!!
Дмитрий
20 вересня 2016
Подарочный сертификат на обучение виндсерфингу мне подарили друзья, зная мое увлечение разнообразными активными видами отдыха. Данному подарку я обрадовался, так как немного занимался обычным серфингом, а вот стоять на доске под парусом еще не доводилось. Впечатления - самые позитивные. Хочется отметить великолепную организацию мероприятия, профессионализм инструкторов, качество оборудования. Обязательно буду рекомендовать bodo друзьям.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.