39067
 

Подаруй візит до канатного парку для двох!

Захоплююче пригода для двох — відвідування парку мотузкових атракціонів, що складаються з вузьких брусочків-драбинок, містків, петель тощо. На вибір пропонується 3 маршрути різного рівня складності: дитячий (на висоті 1.5 м), сміливий (4.5 м) і високий (7.5 м). В кінці 2-х найвищих трас — екстремальний тролей довжиною 30 і 60 м. Профі проведе попередній інструктаж і навчить пересуватися зі страховкою з карабіном. подробнее...

2 чол. 3 маршруту Використати до 31.01.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 848 раз
2 людини
3 маршруту
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.01.2018

Мотузковий парк — що це?

Величезний комплекс мотузкових маршрутів різної складності, розташованих на висоті від 1 до 7 м. На вибір представлено 3 траси різної складності: «Дитяча», «Смілива» і «Висока». Присмак адреналіну атракціону надають різні перешкоди: хисткі містки, брусочки, канатні сходи і т. п. Переміщатися по них належить, використовуючи надійну страхувальну систему з карабіном. Користуватися нею навчить досвідчений інструктор. А після екстремального проходження «дорослих» маршрутів, очікує не менш екстремальний спуск — на тролеї.

Як все відбувається?

У мотузяному парку «Летючий Голландець» знайдеться траса до душі кожному екстремалу. Саме сюди потраплять Щасливчики. Насамперед, вони зустрінуться з досвідченим інструктором, який проведе 5-хвилинну підготовку — видасть страховку, розповість, як переміщатися за допомогою карабіна і як пересуватися по трасі. Залишилося лише вибрати маршрут відповідної складності — і вперед, назустріч пригодам.

3 екстремальних траси

Спробувати себе в ролі древолазів або приміряти образ спритних тарзанів належить на кількох трасах мотузкового парку з різними перешкодами. На шляху зустрінуться і вузькі брусочки-драбинки, і містки, і петлі. На вибір представлені одразу 3 захоплюючі траси різної висоти і складності:

  • «Дитяча» — маршрут на висоті 1.5 м над землею
  • «Смілива» — екстремальний маршрут на рівні близько 4.5 м
  • «Висока» — найвищий і складний маршрут (7.5 м)

Надійна страхувальна система

Якої б складності траса не була, надійна страховка з карабіном, як у альпіністів, ще нікого не підводила. Крім того, досвідчений інструктор обов'язково навчить нею користуватися і розповість, як проходити найскладніші ділянки трас.

Захоплюючий спуск на тролеї

В кінці мотузкового маршруту кожного чекає величезний сюрприз — тролей. Це захоплюючий спуск на спеціальному ролику по натягнутому тросу, який знаходиться в кінці трас 2-го і 3-го ярусу. Сумарна довжина маршрутів   близько 350 м, а довжина тролею — 30 і 60 метрів відповідно.

Місце проведення враження:

Летючий Голандець - Мотузковий парк
Сквер ім.кірова. Показати на мапі

36 відгуків реальних людей

11 липня 2017
Ходил с девушкой - очень понравилось. Прошли 1, 2 и частично 3 уровни. Скоро вернемся, чтобы пройти таки последний уровень до конца)

Р
Роман
6 липня 2017
Были в парке 5.07.17. Всё понравилось, остались довольны. Прошли два уровня на третий не полезли, без инструктора побоялись. Единственое предложение установить лестницы между этапами, чтобы была возможность спуститься вниз, если человек не может или боится идти дальше.

26 червня 2017
Подарил девушке на Новый год, решили сходить когда будет погода. Сходили и не пожалели. Только позитивные эмоции. Спасибо за качественное обслуживание как сотрудников Бодо, так и веревочного парка.

Д
Дарья
31 травня 2017
Сертификат на впечатление "Веревочный парк для двоих" подарила подруга на день рождения. Безумно понравилась как идея такого подарка, так и само впечатление. Приятно, что оно рассчитано на двоих человек, еще и сертификат дает возможность полазить на всех трех уровнях парка.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень