39067
 

Мотузковий парк для двох

Захоплююче пригода для двох — відвідування парку мотузкових атракціонів, що складаються з вузьких брусочків-драбинок, містків, петель тощо. На вибір пропонується 3 маршрути різного рівня складності: дитячий (на висоті 1.5 м), сміливий (4.5 м) і високий (7.5 м). В кінці 2-х найвищих трас — екстремальний тролей довжиною 30 і 60 м. Профі проведе попередній інструктаж і навчить пересуватися зі страховкою з карабіном. детальніше...

2 люд. 3 маршруту Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
3 маршруту
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Мотузковий парк — що це?

Величезний комплекс мотузкових маршрутів різної складності, розташованих на висоті від 1 до 7 м. На вибір представлено 3 траси різної складності: «Дитяча», «Смілива» і «Висока». Присмак адреналіну атракціону надають різні перешкоди: хисткі містки, брусочки, канатні сходи і т. п. Переміщатися по них належить, використовуючи надійну страхувальну систему з карабіном. Користуватися нею навчить досвідчений інструктор. А після екстремального проходження «дорослих» маршрутів, очікує не менш екстремальний спуск — на тролеї.

Як все відбувається?

У мотузяному парку «Летючий Голландець» знайдеться траса до душі кожному екстремалу. Саме сюди потраплять Щасливчики. Насамперед, вони зустрінуться з досвідченим інструктором, який проведе 5-хвилинну підготовку — видасть страховку, розповість, як переміщатися за допомогою карабіна і як пересуватися по трасі. Залишилося лише вибрати маршрут відповідної складності — і вперед, назустріч пригодам.

3 екстремальних траси

Спробувати себе в ролі древолазів або приміряти образ спритних тарзанів належить на кількох трасах мотузкового парку з різними перешкодами. На шляху зустрінуться і вузькі брусочки-драбинки, і містки, і петлі. На вибір представлені одразу 3 захоплюючі траси різної висоти і складності:

  • «Дитяча» — маршрут на висоті 1.5 м над землею
  • «Смілива» — екстремальний маршрут на рівні близько 4.5 м
  • «Висока» — найвищий і складний маршрут (7.5 м)

Надійна страхувальна система

Якої б складності траса не була, надійна страховка з карабіном, як у альпіністів, ще нікого не підводила. Крім того, досвідчений інструктор обов'язково навчить нею користуватися і розповість, як проходити найскладніші ділянки трас.

Захоплюючий спуск на тролеї

В кінці мотузкового маршруту кожного чекає величезний сюрприз — тролей. Це захоплюючий спуск на спеціальному ролику по натягнутому тросу, який знаходиться в кінці трас 2-го і 3-го ярусу. Сумарна довжина маршрутів   близько 350 м, а довжина тролею — 30 і 60 метрів відповідно.

Місце проведення враження:

Летючий Голандець - Мотузковий парк
Сквер ім.кірова. Показати на мапі

39 відгуків реальних людей

Е
Екатерина
14 вересня 2017
Получили с мужем незабываемое впечатление! 1,5 часа веселого и активного отдыха!

23 серпня 2017
Получила сертификат Бодо на день рождения, из 10 вариантов выбрала именно верёвочный пары для компании. С удовольствием сходили с мужем и родителями, прошли полных два уровня, а папа с восторгом прошел только третий) Получили море эмоций и удовольствия) Очень приветливый персонал, так что рекомендую к посещение)

Р
Роман
17 серпня 2017
Получил впечатление в подарок на день рождения. Давно об этом мечтал, получил массу положительных эмоций и адреналина. Спасибо Вам за предоставленную услугу.

11 липня 2017
Ходил с девушкой - очень понравилось. Прошли 1, 2 и частично 3 уровни. Скоро вернемся, чтобы пройти таки последний уровень до конца)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень