39068
 

Мотузковий парк для компанії

Оригінальний формат атракціонів — захоплюючий маршрут з драбинок, брусочків і канатів, підвішених у повітрі. Розташовані вони на 3-х ярусах: дитяча траса на висоті 1.5 м, «смілива» (4.5 м) і «висока» (7.5 м). На фініші 2-х останніх трас чекає екстремальний сюрприз — захоплюючий спуск на тролеї 30 і 60 м завдовжки. Страховка з карабіном зробить переміщення максимально комфортним і простим. А користуватися нею навчить досвідчений інструктор. детальніше...

4 люд. 3 маршруту Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
4 людини
3 маршруту
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 16 років
Використати до 31.07.2018

Мотузковий парк для компанії — що це?

Сучасний комплекс мотузкових атракціонів, розташованих на висоті від 1,5 до 7,5 метрів над землею. Одразу 3 траси різної складності: дитяча, «смілива» та екстремальна — «висока». Маршрути складаються із захоплюючих етапів у вигляді різноманітних перешкод і тролейних спусків 30 і 60 м завдовжки. В якості перешкод використовуються підвісні мости, канати із брусами, сітки і сходи. Надається професійна страхувальна система.

Як все відбувається?

Враження відбувається на канатному парку «Летючий Голландець», розташованому в сквері імені Кірова. Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х любителів незвичайних пригод, у тому числі — і дітей. Як тільки вся компанія виявиться на місці, їх зустріне інструктор. Професіонал навчить правильно кріпити карабіни і підкаже, як проходити найскладніші ділянки трас. Вже за 5 хвилин   мотузковий парк буде у повному доступі. Кожну трасу можна пройти від початку до кінця по разу.

Траси на 3 ярусах — незабутній екстрим

В канатному парку представлені 3 захоплюючі траси різної висоти і складності:

  • дитячий маршрут на висоті 1,5 метра
  • «сміливий» — 4,5 метра над землею з перешкодами
  • «високий» — 7,5 метрів, найскладніша і найцікавіша траса парку

Спуски на тролеї в кінці маршрутів

Тролейний спуск — на ролику по натягнутому тросу — чекає на сміливців в кінці складних маршрутів 2-го і 3-го ярусу. На «сміливій» трасі тролей розтягнувся на 30 м, а ось з «високої» належить спускатися вниз по 60-метровому канату.

Екіпірування буде чекати на місці

Вся необхідна екіпіровка і надійна страховка з карабіном будуть чекати екстремалів на місці. Щоб відпочинок у парку приніс тільки задоволення, передбачений попередній інструктаж. Тренер розповість, як себе вести на території парку, познайомить з трасами, підкаже, як проходити складні ділянки.

Місце проведення враження:

Летючий Голандець - Мотузковий парк
Сквер ім.кірова. Показати на мапі

39 відгуків реальних людей

Е
Екатерина
14 вересня 2017
Получили с мужем незабываемое впечатление! 1,5 часа веселого и активного отдыха!

23 серпня 2017
Получила сертификат Бодо на день рождения, из 10 вариантов выбрала именно верёвочный пары для компании. С удовольствием сходили с мужем и родителями, прошли полных два уровня, а папа с восторгом прошел только третий) Получили море эмоций и удовольствия) Очень приветливый персонал, так что рекомендую к посещение)

Р
Роман
17 серпня 2017
Получил впечатление в подарок на день рождения. Давно об этом мечтал, получил массу положительных эмоций и адреналина. Спасибо Вам за предоставленную услугу.

11 липня 2017
Ходил с девушкой - очень понравилось. Прошли 1, 2 и частично 3 уровни. Скоро вернемся, чтобы пройти таки последний уровень до конца)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень