39068
 

Мотузковий парк для компанії

Оригінальний формат атракціонів — захоплюючий маршрут з драбинок, брусочків і канатів, підвішених у повітрі. Розташовані вони на 3-х ярусах: дитяча траса на висоті 1.5 м, «смілива» (4.5 м) і «висока» (7.5 м). На фініші 2-х останніх трас чекає екстремальний сюрприз — захоплюючий спуск на тролеї 30 і 60 м завдовжки. Страховка з карабіном зробить переміщення максимально комфортним і простим. А користуватися нею навчить досвідчений інструктор. детальніше...

4 люд. 3 маршруту Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
4 людини
3 маршруту
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2018

Мотузковий парк для компанії — що це?

Сучасний комплекс мотузкових атракціонів, розташованих на висоті від 1,5 до 7,5 метрів над землею. Одразу 3 траси різної складності: дитяча, «смілива» та екстремальна — «висока». Маршрути складаються із захоплюючих етапів у вигляді різноманітних перешкод і тролейних спусків 30 і 60 м завдовжки. В якості перешкод використовуються підвісні мости, канати із брусами, сітки і сходи. Надається професійна страхувальна система.

Як все відбувається?

Враження відбувається на канатному парку «Летючий Голландець», розташованому в сквері імені Кірова. Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х любителів незвичайних пригод, у тому числі — і дітей. Як тільки вся компанія виявиться на місці, їх зустріне інструктор. Професіонал навчить правильно кріпити карабіни і підкаже, як проходити найскладніші ділянки трас. Вже за 5 хвилин   мотузковий парк буде у повному доступі. Кожну трасу можна пройти від початку до кінця по разу.

Траси на 3 ярусах — незабутній екстрим

В канатному парку представлені 3 захоплюючі траси різної висоти і складності:

  • дитячий маршрут на висоті 1,5 метра
  • «сміливий» — 4,5 метра над землею з перешкодами
  • «високий» — 7,5 метрів, найскладніша і найцікавіша траса парку

Спуски на тролеї в кінці маршрутів

Тролейний спуск — на ролику по натягнутому тросу — чекає на сміливців в кінці складних маршрутів 2-го і 3-го ярусу. На «сміливій» трасі тролей розтягнувся на 30 м, а ось з «високої» належить спускатися вниз по 60-метровому канату.

Екіпірування буде чекати на місці

Вся необхідна екіпіровка і надійна страховка з карабіном будуть чекати екстремалів на місці. Щоб відпочинок у парку приніс тільки задоволення, передбачений попередній інструктаж. Тренер розповість, як себе вести на території парку, познайомить з трасами, підкаже, як проходити складні ділянки.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Летючий Голандець - Мотузковий парк
Сквер ім.кірова. Показати на мапі

39 відгуків

Е
Екатерина
14 вересня 2017
Получили с мужем незабываемое впечатление! 1,5 часа веселого и активного отдыха!

23 серпня 2017
Получила сертификат Бодо на день рождения, из 10 вариантов выбрала именно верёвочный пары для компании. С удовольствием сходили с мужем и родителями, прошли полных два уровня, а папа с восторгом прошел только третий) Получили море эмоций и удовольствия) Очень приветливый персонал, так что рекомендую к посещение)

Р
Роман
17 серпня 2017
Получил впечатление в подарок на день рождения. Давно об этом мечтал, получил массу положительных эмоций и адреналина. Спасибо Вам за предоставленную услугу.

11 липня 2017
Ходил с девушкой - очень понравилось. Прошли 1, 2 и частично 3 уровни. Скоро вернемся, чтобы пройти таки последний уровень до конца)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень