102817
 

Подаруй вечір в караоке для компанії!

Зустріч, під час якої можна не тільки насолодитися смачними стравами з меню на суму 1800 грн, але і відчути себе справжнім артистом, що виконує відомі композиції. Професійне обладнання, каталог з більш ніж 30 тис. пісень і 4 кращих друга — вечір в караоке точно запам'ятається надовго. Отримувати задоволення від цікавого дозвілля можна стільки, скільки душі буде завгодно, ніхто не обмежить час. детальніше...

4 люд. не обмежено Використати до 31.03.2019
1 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
4 людини
не обмежено
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Вечір в караоке для компанії — що це?

Проведення часу з близькими людьми в приємній атмосфері закладу. Компанія виконає улюблені вітчизняні та зарубіжні хіти, а також скуштує смачні частування та напої, представлені в меню. Досвідчений звукорежисер і професійна акустична система зроблять все, щоб звучання було бездоганним. Великий вибір пісень і страв дозволить друзям розслабитися та насолодитися відпочинком.

Як все відбувається?

4 Щасливчика відвідають кафе-караоке Mershal, де для них буде зарезервований кращий столик в основному або в VIP залі. Друзям запропонують вибрати страви і напої на суму 1800 грн. За бажанням вони можуть також замовити кальян. Щасливчики виконають 2 пісні в порядку черги, згідно з нумерацією столів. А якісний звук подарує акустична система Electro-Voice.

Депозит на 1800 грн

Друзі замовлять будь-які страви з меню. Депозит дозволить їм спробувати ласощі, які їм сподобались.

Каталог з понад 30 тис. пісень

У закладі представлений великий вибір музичних композицій. Щасливчики можуть знайти улюблені вітчизняні та зарубіжні хіти, а після виконати їх по-своєму.

Зал на вибір

Друзі можуть забронювати будь-який столик. Їм пропонуються основний і VIP зали.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

Д
Даша
3 квітня 2018
Душевно посидели, спели все самые любимые хиты! Вечер просто удался на славу! Хочу еще)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень