102537
 

Подаруй вечір з кальяном для компанії!

У компанії буде сертифікат, в рамках якого гості зможуть замовити кальян, напій і десерт. Друзям запропонують кілька видів тютюну: турецький Serbetli, індійський Afzal, американський Fumari. Гості виберуть основу для композиції: воду, молоко, алкоголь, сік або содову. Час перебування в барі не обмежений. детальніше...

4 люд. не обмежено Використати до 30.04.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 61 раз
4 людини
не обмежено
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

У компанії буде сертифікат, в рамках якого гості зможуть замовити кальян, напій і десерт. Друзям запропонують кілька видів тютюну: турецький Serbetli, індійський Afzal, американський Fumari. Гості виберуть основу для композиції: воду, молоко, алкоголь, сік або содову. Час перебування в барі не обмежений.

Чому ми вибрали кальян-бар DoskaBar

Заклад розташований в історичному центрі міста поруч з Міським садом. У тютюновій карті — більше 10 ароматів. У барі проходить шоу-програма, спортивні трансляції, виступають музиканти і резиденти Comedy Club.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

А
Андрей
26 липня 2017
Отличное место! Отдыхали с друзьями и остались очень довольны. Порадовало обслуживание - кальянщик и официант помогали с выбором, были очень внимательными и вежливыми. Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень