Подаруйте вечір з кальяном для компанії!

подарували вже 91 рази
600 грн 4 люд. не обмежено
4 людини
не обмежено
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

У компанії буде сертифікат, в рамках якого гості зможуть замовити кальян, напій і десерт. Друзям запропонують кілька видів тютюну. Гості виберуть основу для композиції: воду, молоко, алкоголь, сік або содову. Час перебування в барі не обмежений.

Чому ми вибрали кальян-бар DoskaBar

Заклад розташований в історичному центрі міста поруч з Міським садом. У тютюновій карті — більше 10 ароматів. У барі проходить шоу-програма, спортивні трансляції, виступають музиканти і резиденти Comedy Club.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Андрей
26 липня 2017
Отличное место! Отдыхали с друзьями и остались очень довольны. Порадовало обслуживание - кальянщик и официант помогали с выбором, были очень внимательными и вежливыми. Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.