Подаруйте вечір з кальяном для компанії!

подарували вже 77 рази
600 грн 4 люд. не обмежено
4 людини
не обмежено
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

У компанії буде сертифікат, в рамках якого гості зможуть замовити кальян, напій і десерт. Друзям запропонують кілька видів тютюну. Гості виберуть основу для композиції: воду, молоко, алкоголь, сік або содову. Час перебування в барі не обмежений.

Чому ми вибрали кальян-бар DoskaBar

Заклад розташований в історичному центрі міста поруч з Міським садом. У тютюновій карті — більше 10 ароматів. У барі проходить шоу-програма, спортивні трансляції, виступають музиканти і резиденти Comedy Club.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Андрей
26 липня 2017
Отличное место! Отдыхали с друзьями и остались очень довольны. Порадовало обслуживание - кальянщик и официант помогали с выбором, были очень внимательными и вежливыми. Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.