22122
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальне заняття з верхової їзди. Покататися можна з будь-яким рівнем навичок — новачки осягнуть ази цього мистецтва, а досвідчені наїзники зможуть відточити своє вміння. Подбає про це досвідчений інструктор: він не тільки скоректує навчальну програму у відповідності з рівнем майстерності, але і підбере спокійну конячку. Заняття відбуваються в манежі під навісом, тому холодна погода не стане перешкодою. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 30.06.2018
1 людина
45 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.06.2018

Урок верхової їзди — що це?

Можливість придбати навички їзди верхи або вдосконалити вже наявні. В індивідуальному форматі про це подбає досвідчений інструктор. Він навчить усього, що потрібно: і сідлати коня, і впевнено триматися верхи, і управляти рухами скакуна. Відвідати заняття з кінної їзди можна буде як взимку, так і влітку.   Погода не стане перешкодою, адже навчання відбудеться на манежі з навісом.

Як все відбувається?

Щасливчик буде вивчати ази кінного мистецтва або практикувати вже наявні навички на території одного з найпрестижніших кінних комплексів Одеси — «Стетсон». Там його зустріне досвідчений інструктор. Після короткого знайомства він підбере для Щасливчика відповідного скакуна. Спершу профі навчить, як закидати ногу на стремено і підтягуватися, щоб осідлати коня. Потім покаже, як пришпоривати його п'ятами і навчить різним голосовим командам. Трохи практики — і новачок зможе впевнено триматися в сідлі, щоб проїхати на коні кроком. Більш досвідчені наїзники зможуть удосконалити свої навички їзди риссю або галопом.

Секрети верхової їзди від інструктора

Супровід особистого інструктора дозволить покататися навіть новачкам, що жодного разу не сиділи в сідлі. Профі навчить:

  • основним командам;
  • мистецтву управління конем;
  • як триматися в сідлі.

Покататися можна в будь-яку пору року

Погода точно не стане перешкодою для бажаючих покататися. А все тому, що клуб обладнаний манежем із навісом, де можна тренуватися і взимку, і влітку.

Конячки благородних порід

У стайнях клубу зібрано безліч тварин благородних порід. Для навчання запропонують спокійного коня. Навіть новачок відчуватиме себе комфортно і впевнено.

Місце проведення враження:

КСК Стетсон
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

125 відгуків реальних людей

И
Ирина
17 грудня 2017
Очень понравилось, море впечатлений, всем советую посетить.

Е
Елена
7 листопада 2017
Сертификат подарили коллеги, зная моё нежное отношение к лошадкам))) Но удовольствие от прогулки получали вдвоем с супругом )) Ухоженные животные, приветливые инструктора , фотографии в живописном осеннем парке - и время прогулки пролетело совершенно незаметно)) А вот впечатление осталось надолго ))) Отдельная благодарность сотрудникам компании Bodo за оперативное решение вопроса с переносом...
Сертификат подарили коллеги, зная моё нежное отношение к лошадкам))) Но удовольствие от прогулки получали вдвоем с супругом )) Ухоженные животные, приветливые инструктора , фотографии в живописном осеннем парке - и время прогулки пролетело совершенно незаметно)) А вот впечатление осталось надолго ))) Отдельная благодарность сотрудникам компании Bodo за оперативное решение вопроса с переносом даты из-за погодных условий. Удачи и процветания вам, ребята!

О
Ольга
27 жовтня 2017
Катание на лошадях мы подарили детям на каникулы. Сотрудники компании bodo подробно объяснили все условия, помогли определится с датой. Дети получили огромное удовольствие от общения с лошадками. Также большое спасибо сотрудникам конного клуба Стетсон за тёплый приём.

Е
Екатерина
17 жовтня 2017
Сертификат на прогулку на лошади мне подарили коллеги. Понравилось, что в сертификате была подробная инструкция моих дальнейших действий. После активации сертификата мне позвонили с компании Bodo, все подробно объяснили. А сама прогулка на лошади проходила в живописной местности, на прекрасной спокойной лошади.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень