22122
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальне заняття з верхової їзди. Покататися можна з будь-яким рівнем навичок — новачки осягнуть ази цього мистецтва, а досвідчені наїзники зможуть відточити своє вміння. Подбає про це досвідчений інструктор: він не тільки скоректує навчальну програму у відповідності з рівнем майстерності, але і підбере спокійну конячку. Заняття відбуваються в критому манежі, тому холодна погода не стане перешкодою. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.05.2018
1 людина
45 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Урок верхової їзди — що це?

Можливість придбати навички їзди верхи або вдосконалити вже наявні. В індивідуальному форматі про це подбає досвідчений інструктор. Він навчить усього, що потрібно: і сідлати коня, і впевнено триматися верхи, і управляти рухами скакуна. Відвідати заняття з кінної їзди можна буде як взимку, так і влітку.   Погода не стане перешкодою, адже навчання відбудеться на критому манежі.

Як все відбувається?

Щасливчик буде вивчати ази кінного мистецтва або практикувати вже наявні навички на території одного з найпрестижніших кінних комплексів Одеси — «Стетсон». Там його зустріне досвідчений інструктор. Після короткого знайомства він підбере для Щасливчика відповідного скакуна. Спершу профі навчить, як закидати ногу на стремено і підтягуватися, щоб осідлати коня. Потім покаже, як пришпоривати його п'ятами і навчить різним голосовим командам. Трохи практики — і новачок зможе впевнено триматися в сідлі, щоб проїхати на коні кроком. Більш досвідчені наїзники зможуть удосконалити свої навички їзди риссю або галопом.

Секрети верхової їзди від інструктора

Супровід особистого інструктора дозволить покататися навіть новачкам, що жодного разу не сиділи в сідлі. Профі навчить:

  • основним командам;
  • мистецтву управління конем;
  • як триматися в сідлі.

Покататися можна в будь-яку пору року

Погода точно не стане перешкодою для бажаючих покататися. А все тому, що клуб обладнаний критим манежем, де можна тренуватися і взимку, і влітку.

Конячки благородних порід

У стайнях клубу зібрано безліч тварин благородних порід. Для навчання запропонують спокійного коня. Навіть новачок відчуватиме себе комфортно і впевнено.

Місце проведення враження:

КСК Стетсон
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

70 відгуків реальних людей

А
Анастасия
19 вересня 2017
Все было на высшем уровне! Спасибо! Отличный подарок!

3 серпня 2017
Уже не первый раз пробовала впечатление от бодо. Верховая езда - одно из лучших!Только положительные эмоции от прогулки. Лошади - прекрасные животные!Конный клуб работает на высшем уровне! Спасибо Бодо!

2 серпня 2017
Мне подарили сертификат со списком впечатлений.там было много интересного,но когда я увидела карточку с уроком верховой езды, я сразу определилась. Я очень хотела попробовать. И что вы думаете? Я счастлива, что у меня сбылась моя детская мечта!! Тренер хороший и,главное, не скучный! 45 минут пролетели вмиг! Хотелось ещё и ещё!Лошадь прекрасно обучена и спокойна.фотографии получились...
Мне подарили сертификат со списком впечатлений.там было много интересного,но когда я увидела карточку с уроком верховой езды, я сразу определилась. Я очень хотела попробовать. И что вы думаете? Я счастлива, что у меня сбылась моя детская мечта!! Тренер хороший и,главное, не скучный! 45 минут пролетели вмиг! Хотелось ещё и ещё!Лошадь прекрасно обучена и спокойна.фотографии получились классные! Вообще, если вы не боитесь лошадей, то это незабываемое и позитивное впечатление!

Е
Елена
12 липня 2017
Сертификат подарила сестра, так сказать исполнила мечту детства. Все было очень круто. Понравилось безумно. Спасибо bodo за возможность испытать такие эмоции.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарочная упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень