22122
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальне заняття з верхової їзди. Покататися можна з будь-яким рівнем навичок — новачки осягнуть ази цього мистецтва, а досвідчені наїзники зможуть відточити своє вміння. Подбає про це досвідчений інструктор: він не тільки скоректує навчальну програму у відповідності з рівнем майстерності, але і підбере спокійну конячку. Заняття відбуваються в манежі під навісом, тому холодна погода не стане перешкодою. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
45 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Урок верхової їзди — що це?

Можливість придбати навички їзди верхи або вдосконалити вже наявні. В індивідуальному форматі про це подбає досвідчений інструктор. Він навчить усього, що потрібно: і сідлати коня, і впевнено триматися верхи, і управляти рухами скакуна. Відвідати заняття з кінної їзди можна буде як взимку, так і влітку.   Погода не стане перешкодою, адже навчання відбудеться на манежі з навісом.

Як все відбувається?

Щасливчик буде вивчати ази кінного мистецтва або практикувати вже наявні навички на території одного з найпрестижніших кінних комплексів Одеси — «Стетсон». Там його зустріне досвідчений інструктор. Після короткого знайомства він підбере для Щасливчика відповідного скакуна. Спершу профі навчить, як закидати ногу на стремено і підтягуватися, щоб осідлати коня. Потім покаже, як пришпоривати його п'ятами і навчить різним голосовим командам. Трохи практики — і новачок зможе впевнено триматися в сідлі, щоб проїхати на коні кроком. Більш досвідчені наїзники зможуть удосконалити свої навички їзди риссю або галопом.

Секрети верхової їзди від інструктора

Супровід особистого інструктора дозволить покататися навіть новачкам, що жодного разу не сиділи в сідлі. Профі навчить:

  • основним командам;
  • мистецтву управління конем;
  • як триматися в сідлі.

Покататися можна в будь-яку пору року

Погода точно не стане перешкодою для бажаючих покататися. А все тому, що клуб обладнаний манежем із навісом, де можна тренуватися і взимку, і влітку.

Конячки благородних порід

У стайнях клубу зібрано безліч тварин благородних порід. Для навчання запропонують спокійного коня. Навіть новачок відчуватиме себе комфортно і впевнено.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стетсон - Кінний клуб
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

74 відгуків

5 липня 2018
Нам все очень понравилось. Инструктора провели занятие на высшем уровне, лошадки отличные!

21 червня 2018
Незабываемые впечатления от подарка . Спасибо огромное Ольге Анатольевне за такое удовольствие . Лошади ухоженные , красивые , незабываемые . Тренер Юличка большая умничка . Спасибо огромное компании bodo за эмоции , радость и хорошие впечатления !

24 квітня 2018
Подарила своему молодому человеку 6 впечатлений от bodo. Первым он выбрал урок верховой езды, так как обожает лошадей. Сказать, что остался в восторге-ничего не сказать. Впечатлений море, фотографии получились сказочные, и приятным бонусом явилось то, что тренеры в конце урока разрешили покормить лошадку за её нелёгкий труд:) спасибо вам, за то, что так легко, с вашей помощью, можно устроить...
Подарила своему молодому человеку 6 впечатлений от bodo. Первым он выбрал урок верховой езды, так как обожает лошадей. Сказать, что остался в восторге-ничего не сказать. Впечатлений море, фотографии получились сказочные, и приятным бонусом явилось то, что тренеры в конце урока разрешили покормить лошадку за её нелёгкий труд:) спасибо вам, за то, что так легко, с вашей помощью, можно устроить потрясающе позитивный день!!! Теперь 5 остальных впечатлений ждут своей очереди!

Ю
Юлия
25 лютого 2018
Сертификат был подарком, честно говоря я была в ужасе, так как с детства боюсь лошадей, но это не помешало моей подруге сделать мне такой подарок) Все мои опасения остались далеко позади, лошадка прекрасная, впечатлений море. Муж сделал миллион фотографий, я чувствовала себя настоящей наездницей. После прогулки кормили лошадок, это даже лучше прогулки) Всем рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень