22123
 

Подаруй урок верхової їзди для двох!

Заняття з верхової їзди в компанії професійного інструктора. В індивідуальному порядку він допоможе й новачкові, і досвідченому вершникові почерпнути щось нове. Це можливість здобути впевненість, сидячи верхи на коні, та просто насолодитися спілкуванням з благородними тваринами. Катання пройде на манежі з навісом, доступним у будь-яку пору року. детальніше...

2 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
45 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Урок верхової їзди для двох — що це?

Індивідуальне заняття з майстерності їзди на конях. Досвідчений інструктор складе план уроку під будь-рівень навичок — від новачків, які не вміють сідлати коня, до більш досвідчених наїзників, які знаються на нюансах цієї справи. Спокійних і обкатаних конячок підберуть в стайнях клубу. А саме заняття відбудеться на критому манежі, тому погода не грає ніякої ролі.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до справжнього природного оазису — кінно-спортивний клуб «Стетсон», розташований у межах міста. Там їх зустріне досвідчений інструктор, який підбере кілька спокійних коней, навчить із ними поводитися і пояснить правила безпеки. А потім настане черга захоплюючої практики — адже без неї верховій їзді ніяк не навчитися. Профі показуватиме та розповідатиме, як зробити той чи інший прийом.

Індивідуальний формат заняття

Про навчання подбає досвідчений викладач, який в індивідуальному порядку скоректує хід уроку відповідно до рівня наявних навичок. Під його керівництвом, і новачки відучують себе впевнено в сідлі, і досвідчені наїзники зможуть опанувати більш складні різновиди алюру — рись або галоп.

Манеж під навісом

Покататися можна буде в будь-який час, адже заняття проходять на манежі з навісом. Він дуже просторий, має рівне грунтове покриття, що зробить катання комфортним для наїзників із будь-яким рівнем навичок.

Прекрасно обкатані коні

Інструктор допоможе в підборі благородного коня. В стайнях клубу є спокійні й спеціально навчені коні, які ідеально підходять для починаючих наїзників.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стетсон - Кінний клуб
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

74 відгуків

5 липня 2018
Нам все очень понравилось. Инструктора провели занятие на высшем уровне, лошадки отличные!

21 червня 2018
Незабываемые впечатления от подарка . Спасибо огромное Ольге Анатольевне за такое удовольствие . Лошади ухоженные , красивые , незабываемые . Тренер Юличка большая умничка . Спасибо огромное компании bodo за эмоции , радость и хорошие впечатления !

24 квітня 2018
Подарила своему молодому человеку 6 впечатлений от bodo. Первым он выбрал урок верховой езды, так как обожает лошадей. Сказать, что остался в восторге-ничего не сказать. Впечатлений море, фотографии получились сказочные, и приятным бонусом явилось то, что тренеры в конце урока разрешили покормить лошадку за её нелёгкий труд:) спасибо вам, за то, что так легко, с вашей помощью, можно устроить...
Подарила своему молодому человеку 6 впечатлений от bodo. Первым он выбрал урок верховой езды, так как обожает лошадей. Сказать, что остался в восторге-ничего не сказать. Впечатлений море, фотографии получились сказочные, и приятным бонусом явилось то, что тренеры в конце урока разрешили покормить лошадку за её нелёгкий труд:) спасибо вам, за то, что так легко, с вашей помощью, можно устроить потрясающе позитивный день!!! Теперь 5 остальных впечатлений ждут своей очереди!

Ю
Юлия
25 лютого 2018
Сертификат был подарком, честно говоря я была в ужасе, так как с детства боюсь лошадей, но это не помешало моей подруге сделать мне такой подарок) Все мои опасения остались далеко позади, лошадка прекрасная, впечатлений море. Муж сделал миллион фотографий, я чувствовала себя настоящей наездницей. После прогулки кормили лошадок, это даже лучше прогулки) Всем рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень