22123
 

Подаруй урок верхової їзди для двох!

Заняття з верхової їзди в компанії професійного інструктора. В індивідуальному порядку він допоможе і новачкові, і досвідченому вершникові почерпнути щось нове. Це можливість здобути впевненість, сидячи верхи на коні, і просто насолодитися спілкуванням з цими благородними тваринами. Катання пройде на критому манежі з ґрунтовим покриттям, доступне в будь-який час року. детальніше...

2 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2018
2 людини
45 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Урок верхової їзди для двох — що це?

Індивідуальне заняття з майстерності їзди на конях. Досвідчений інструктор складе план уроку під будь-рівень навичок — від новачків, які не вміють сідлати коня, до більш досвідчених наїзників, які знаються на нюансах цієї справи. Спокійних і обкатаних конячок підберуть в стайнях клубу. А саме заняття пройде на критому манежі, тому погода не грає ніякої ролі.

Як все проходить?

Щасливчики потраплять в справжній природний оазис — кінно-спортивний клуб «Стетсон», розташований у межах міста. Там їх зустріне досвідчений інструктор, який підбере кілька спокійних коней, навчить з ними поводитися і присвятить в правила безпеки. А потім настане черга для захоплюючої практики — адже без неї верховій їзді ніяк не навчитися. Профі буде показувати і розповідати, як зробити той чи інший прийом.

Індивідуальний формат заняття

Про навчання подбає досвідчений викладач, який в індивідуальному порядку скоректує хід уроку відповідно з рівнем наявних навичок. Під його керівництвом, і новачки почувають себе впевнено в сідлі, і досвідчені наїзники зможуть освоїти більш складні різновиди алюру — рись або галоп.

Критий манеж

Покататися можна буде у будь-який час, адже заняття проходять на критому манежі. Він дуже просторий, має рівне грунтове покриття, що зробить катання комфортним для наїзників з будь-яким рівнем навичок.

Прекрасно обкатані конячки

Інструктор допоможе в підборі благородної конячки. В стайнях клубу є спокійні і спеціально навчені коні, які ідеально підходять для початківців наїзників.

Місце проведення враження:

КСК Стетсон
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

70 відгуків реальних людей

А
Анастасия
19 вересня 2017
Все было на высшем уровне! Спасибо! Отличный подарок!

3 серпня 2017
Уже не первый раз пробовала впечатление от бодо. Верховая езда - одно из лучших!Только положительные эмоции от прогулки. Лошади - прекрасные животные!Конный клуб работает на высшем уровне! Спасибо Бодо!

2 серпня 2017
Мне подарили сертификат со списком впечатлений.там было много интересного,но когда я увидела карточку с уроком верховой езды, я сразу определилась. Я очень хотела попробовать. И что вы думаете? Я счастлива, что у меня сбылась моя детская мечта!! Тренер хороший и,главное, не скучный! 45 минут пролетели вмиг! Хотелось ещё и ещё!Лошадь прекрасно обучена и спокойна.фотографии получились...
Мне подарили сертификат со списком впечатлений.там было много интересного,но когда я увидела карточку с уроком верховой езды, я сразу определилась. Я очень хотела попробовать. И что вы думаете? Я счастлива, что у меня сбылась моя детская мечта!! Тренер хороший и,главное, не скучный! 45 минут пролетели вмиг! Хотелось ещё и ещё!Лошадь прекрасно обучена и спокойна.фотографии получились классные! Вообще, если вы не боитесь лошадей, то это незабываемое и позитивное впечатление!

Е
Елена
12 липня 2017
Сертификат подарила сестра, так сказать исполнила мечту детства. Все было очень круто. Понравилось безумно. Спасибо bodo за возможность испытать такие эмоции.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень