22123
 

Подаруй урок верхової їзди для двох!

Заняття з верхової їзди в компанії професійного інструктора. В індивідуальному порядку він допоможе й новачкові, і досвідченому вершникові почерпнути щось нове. Це можливість здобути впевненість, сидячи верхи на коні, та просто насолодитися спілкуванням з благородними тваринами. Катання пройде на манежі з навісом, доступним у будь-яку пору року. детальніше...

2 люд. 45 хвилин Використати до 30.06.2018
2 людини
45 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.06.2018

Урок верхової їзди для двох — що це?

Індивідуальне заняття з майстерності їзди на конях. Досвідчений інструктор складе план уроку під будь-рівень навичок — від новачків, які не вміють сідлати коня, до більш досвідчених наїзників, які знаються на нюансах цієї справи. Спокійних і обкатаних конячок підберуть в стайнях клубу. А саме заняття відбудеться на критому манежі, тому погода не грає ніякої ролі.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до справжнього природного оазису — кінно-спортивний клуб «Стетсон», розташований у межах міста. Там їх зустріне досвідчений інструктор, який підбере кілька спокійних коней, навчить із ними поводитися і пояснить правила безпеки. А потім настане черга захоплюючої практики — адже без неї верховій їзді ніяк не навчитися. Профі показуватиме та розповідатиме, як зробити той чи інший прийом.

Індивідуальний формат заняття

Про навчання подбає досвідчений викладач, який в індивідуальному порядку скоректує хід уроку відповідно до рівня наявних навичок. Під його керівництвом, і новачки відучують себе впевнено в сідлі, і досвідчені наїзники зможуть опанувати більш складні різновиди алюру — рись або галоп.

Манеж під навісом

Покататися можна буде в будь-який час, адже заняття проходять на манежі з навісом. Він дуже просторий, має рівне грунтове покриття, що зробить катання комфортним для наїзників із будь-яким рівнем навичок.

Прекрасно обкатані коні

Інструктор допоможе в підборі благородного коня. В стайнях клубу є спокійні й спеціально навчені коні, які ідеально підходять для починаючих наїзників.

Місце проведення враження:

КСК Стетсон
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

121 відгук

И
Ирина
17 грудня 2017
Очень понравилось, море впечатлений, всем советую посетить.

Е
Елена
7 листопада 2017
Сертификат подарили коллеги, зная моё нежное отношение к лошадкам))) Но удовольствие от прогулки получали вдвоем с супругом )) Ухоженные животные, приветливые инструктора , фотографии в живописном осеннем парке - и время прогулки пролетело совершенно незаметно)) А вот впечатление осталось надолго ))) Отдельная благодарность сотрудникам компании Bodo за оперативное решение вопроса с переносом...
Сертификат подарили коллеги, зная моё нежное отношение к лошадкам))) Но удовольствие от прогулки получали вдвоем с супругом )) Ухоженные животные, приветливые инструктора , фотографии в живописном осеннем парке - и время прогулки пролетело совершенно незаметно)) А вот впечатление осталось надолго ))) Отдельная благодарность сотрудникам компании Bodo за оперативное решение вопроса с переносом даты из-за погодных условий. Удачи и процветания вам, ребята!

О
Ольга
27 жовтня 2017
Катание на лошадях мы подарили детям на каникулы. Сотрудники компании bodo подробно объяснили все условия, помогли определится с датой. Дети получили огромное удовольствие от общения с лошадками. Также большое спасибо сотрудникам конного клуба Стетсон за тёплый приём.

Е
Екатерина
17 жовтня 2017
Сертификат на прогулку на лошади мне подарили коллеги. Понравилось, что в сертификате была подробная инструкция моих дальнейших действий. После активации сертификата мне позвонили с компании Bodo, все подробно объяснили. А сама прогулка на лошади проходила в живописной местности, на прекрасной спокойной лошади.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень