100555
 

Подаруй урок дайвінгу!

Від початківця до впевненого дайвера — всього за 1 заняття! Навчання відбувається за системою SSI, визнаною у всьому світі однією з найбільш ефективних. Близько 2 годин теоретичної підготовки від профі змінить 50-хвилинна практика занурення зі спеціальним спорядженням. У залежності від погодних умов і навичок пірнати з аквалангом належить у просторому басейні або в морі. Це можливість опанувати техніку занурення, невербальну мову жестів, а також навчитися поводитися з аквалангом.  детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.12.2018
1 людина
до 3 годин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 31.12.2018

Урок дайвінгу — що це?

Незвичайний досвід, який точно захочеться повторити. Унікальну можливість зануритися під воду майже на 50 хвилин пропонує професійна школа дайвінгу «Посейдон». Вона сертифікована відповідно до міжнародних стандартів SSI — Scuba Schools International, і щорічно відпускає у «вільне плавання» своїх випускників. Урок передбачає повноцінний теоретичний блок і безпосередню практику під водою — у басейні або морі. Остаточний вибір місця залежить від погоди й навичок дайвера.

Як все відбувається?

Викладачем Щасливчика стане практикуючий спортсмен, який неодноразово занурювався під воду й брав участь у міжнародних експедиціях. Його завдання — не просто пояснити новачкові ази дайвінгу, але й зробити так, щоб від перебування під водою він отримав виключно задоволення. Саме тому підготовка займе навіть більше часу, ніж саме занурення. Викладачу важливо простудіювати всі правила так, щоб Щасливчик впевнено почував себе в запливі.

Близько 50 хвилин під водою

Перше занурення в басейн — найбільш пам'ятна подія на уроці дайвінгу. Але щоб здійснити свій пробний заплив, потрібно буде пройти короткий курс теорії на суші. Інструктор розповість, як впоратися зі стихією. Коли всі цінні знання стануть зрозумілими — можна буде провести під водою близько 50 хвилин!

Корисні навички всього за 1 заняття

Навчання проводиться відповідно до стандартів Міжнародної компанії SSI — Scuba Schools International. Вона сертифікує професійні дайвінг-центри по всьому світові. Дотримуючись норм цієї школи навчилися вже понад 2,5 млн активних дайверів і близько 67 млн нирців з маскою. За 1 заняття можна навчитися:

  • як правильно здійснювати занурення;
  • розуміти мову підводного спілкування;
  • контролювати рухи під водою.

Усе необхідне видається

Надається сучасне спорядження для підводного плавання. Учневі видадуть абсолютно все, починаючи маскою й закінчуючи ластами. А практикувати дайвінг він буде в компанії сертифікованого інструктора.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Посейдон - Дайвінг клуб - Одеса
м. Одеса, пляж «Ланжерон», 25 Показати на мапі
м. Одеса, вул. Маловського, 10 Показати на мапі

22 відгуків

А
Алиса
12 березня 2018
Прекрасные впечатления!!! Море эмоций и удовольствия! Огромное спасибо дайверу Василию! Высококвалифицированный профессионал!! Очень доступно и понятно все объяснил, спокойно и уверенно погрузил, а в конце урока провёл работу над ошибками и похвалил за успехи. Отлично! Незабываемое 45 летие!

Г
Галина
9 вересня 2017
Осталась очень довольна. Ура! Я смогла, хотя вначале было страшновато (я не была уверена в себе изначально), но инструктора, Анатолий и Слава так были внимательны, подробно и спокойно объясняли, рассказывали о своем подводном музее,что это меня так заинтересовало и придало уверенности. Благодарю вас, ребята, я поняла, как прекрасен подводный мир, даже у берегов Одессы

30 серпня 2017
Приобрели с мужем на годовщину свадьбы это впечатление и ни капельки не пожалели.Хотели попробовать что-то новое, поэтому выбрали именно урок дайвинга. Такой опыт погружения произвел на нас неизгладимые, положительные впечатления, хотя было не так легко,как представляли. Вес снаряжения около 30кг и само погружение- это не прогулка по парку.. Инструктор приятный молодой человек, все понятно...
Приобрели с мужем на годовщину свадьбы это впечатление и ни капельки не пожалели.Хотели попробовать что-то новое, поэтому выбрали именно урок дайвинга. Такой опыт погружения произвел на нас неизгладимые, положительные впечатления, хотя было не так легко,как представляли. Вес снаряжения около 30кг и само погружение- это не прогулка по парку.. Инструктор приятный молодой человек, все понятно объяснял, с радостью отвечал на вопросы. Единственный минус - заложенные уши, поэтому глубоко погрузиться не удалось:(, но это больше особенности моего организма чем минус урока. Вообщем советую не пожалеете.

Г
Галина
9 серпня 2017
Осталась очень довольна. Ура! Я смогла, хотя вначале было страшновато (я не была уверена в себе изначально), но инструктора, Анатолий и Слава так были внимательны, подробно и спокойно объясняли, рассказывали о своем подводном музее,что это меня так заинтересовало и придало уверенности. Благодарю вас, ребята, я поняла, как прекрасен подводный мир, даже у берегов Одессы

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень