100555
 

Подаруй урок дайвінгу!

Від початківця до впевненого дайвера — всього за 1 заняття! Навчання відбувається за системою SSI, визнаною у всьому світі однією з найбільш ефективних. Близько 2 годин теоретичної підготовки від профі змінить 50-хвилинна практика занурення зі спеціальним спорядженням. У залежності від погодних умов і навичок пірнати з аквалангом належить у просторому басейні або в морі. Це можливість опанувати техніку занурення, невербальну мову жестів, а також навчитися поводитися з аквалангом.  детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
1 людина
до 3 годин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Урок дайвінгу — що це?

Незвичайний досвід, який точно захочеться повторити. Унікальну можливість зануритися під воду майже на 50 хвилин пропонує професійна школа дайвінгу «Посейдон». Вона сертифікована відповідно до міжнародних стандартів SSI — Scuba Schools International, і щорічно відпускає у «вільне плавання» своїх випускників. Урок передбачає повноцінний теоретичний блок і безпосередню практику під водою — у басейні або морі. Остаточний вибір місця залежить від погоди й навичок дайвера.

Як все відбувається?

Викладачем Щасливчика стане практикуючий спортсмен, який неодноразово занурювався під воду й брав участь у міжнародних експедиціях. Його завдання — не просто пояснити новачкові ази дайвінгу, але й зробити так, щоб від перебування під водою він отримав виключно задоволення. Саме тому підготовка займе навіть більше часу, ніж саме занурення. Викладачу важливо простудіювати всі правила так, щоб Щасливчик впевнено почував себе в запливі. Діти у віці від 8 до 10 років занурюються на глибину до 2 метрів.

Близько 50 хвилин під водою

Перше занурення в басейн — найбільш пам'ятна подія на уроці дайвінгу. Але щоб здійснити свій пробний заплив, потрібно буде пройти короткий курс теорії на суші. Інструктор розповість, як впоратися зі стихією. Коли всі цінні знання стануть зрозумілими — можна буде провести під водою близько 50 хвилин!

Корисні навички всього за 1 заняття

Навчання проводиться відповідно до стандартів Міжнародної компанії SSI — Scuba Schools International. Вона сертифікує професійні дайвінг-центри по всьому світові. Дотримуючись норм цієї школи навчилися вже понад 2,5 млн активних дайверів і близько 67 млн нирців з маскою. За 1 заняття можна навчитися:

  • як правильно здійснювати занурення;
  • розуміти мову підводного спілкування;
  • контролювати рухи під водою.

Усе необхідне видається

Надається сучасне спорядження для підводного плавання. Учневі видадуть абсолютно все, починаючи маскою й закінчуючи ластами. А практикувати дайвінг він буде в компанії сертифікованого інструктора.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Посейдон - Дайвінг клуб - Одеса
м. Одеса, пляж «Ланжерон», 25 Показати на мапі

м. Одеса, вул. Маловського, 10 Показати на мапі

25 відгуків

Н
Наталья
13 серпня 2018
Отличное впечатление куча эмоций !!!Огромное спасибо дайверам Анатолию и Николаю за погружение ,ребята молодцы знают своё дело .Мы остались довольны )))

Ю
Юлия
11 серпня 2018
Урок дайвинга на двоих- подарок на мой день рождения! Впечатление разделила с сыном) мы в полном восторге. Погода супер, водичка тёплая , очень грамотные и профессиональные инструкторы! Все прошло просто на ура. Я оказалась трусихой, но и к таким как я, подход имеется ). Рыбки, мидии, крабики- все супер! Ребёнок остался в восторге от подводного музея. В общем, впечатление, реально, незабываемое!!!

Д
Дмитрий
9 липня 2018
В целом очень хорошее мероприятие. Отличные позитивные инструкторы - всё рассказали и объяснили, провели пробные погружения, помогали маневрировать. Но поскольку с ластами мало знаком - заносило и уносило. Немного крабов, рапанов, много мидий, камней и водорослей, несколько подводных объектов "музея". Эмоции отличные, остался доволен.

А
Алиса
12 березня 2018
Прекрасные впечатления!!! Море эмоций и удовольствия! Огромное спасибо дайверу Василию! Высококвалифицированный профессионал!! Очень доступно и понятно все объяснил, спокойно и уверенно погрузил, а в конце урока провёл работу над ошибками и похвалил за успехи. Отлично! Незабываемое 45 летие!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень