100555
 

Подаруй урок дайвінгу!

Від початківця до впевненого дайвера — всього за 1 заняття! Навчання відбувається за системою SSI, визнаною у всьому світі однією з найбільш ефективних. Близько 2 годин теоретичної підготовки від профі змінить 50-хвилинна практика занурення зі спеціальним спорядженням. В залежності від погодних умов і навичок пірнати з аквалангом належить у просторому басейні або в морі. Це можливість освоїти техніку занурення, невербальна мова жестів, а також навчитися поводитися з аквалангом.  подробнее...

1 чол. до 3 годин Використати до 31.01.2018
1 чоловік
до 3 годин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 31.01.2018

Урок дайвінгу — що це?

Незвичайний досвід, який точно захочеться повторити. Унікальну можливість зануритися під воду майже на 50 хвилин пропонує професійна школа дайвінгу «Посейдон». Вона сертифікована відповідно до міжнародних стандартів SSI — Scuba Schools International, і щорічно відпускає в «вільне плавання» своїх випускників. Урок передбачає повноцінний теоретичний блок і безпосередню практику під водою — в басейні або морі. Остаточний вибір місця залежить від погоди і навичок дайвера.

Як все проходить?

Викладачем Щасливчика стане практикуючий спортсмен, який неодноразово занурювався під воду і брав участь у міжнародних експедиціях. Його завдання — не просто присвятити новачка в ази дайвінгу, але і зробити так, щоб від перебування під водою він отримав виключно задоволення. Саме тому підготовка займе навіть більше часу, ніж саме занурення. Викладачу важливо простудіювати всі правила так, щоб Щасливчик впевнено почував себе в запливі.

Близько 50 хвилин під водою

Перше занурення в басейн — найбільш пам'ятна подія на уроці дайвінгу. Але щоб здійснити свій пробний заплив, потрібно буде пройти короткий курс теорії на суші. Інструктор розповість, як впоратися зі стихією. Коли всі цінні знання стануть відомими — можна буде провести під водою близько 50 хвилин!

Корисні навички всього за 1 заняття

Навчання проводиться відповідно до стандартів Міжнародної компанії SSI — Scuba Schools International. Вона сертифікує професійні дайвінг-центри по всьому світу. Дотримуючись норм цієї школи навчилися вже понад 2,5 млн активних дайверів і близько 67 млн нирців з маскою. За 1 заняття можна навчитися:

  • як правильно здійснювати занурення
  • розуміти мову підводного спілкування
  • контролювати рухи під водою

Все необхідне видається

Надається сучасне спорядження для підводного плавання. Учневі видадуть абсолютно все, починаючи від маски і закінчуючи ластами. А практикувати дайвінг він буде в компанії сертифікованого інструктора.

Місце проведення враження:

Дайв-клуб "Посейдон"
м. Одеса, пляж «Ланжерон», 25, Одеський дельфінарій «Немо» Показати на мапі

17 відгуків реальних людей

Є
Євгеній
30 квітня 2017
Дуже сподобалось. Класний інструктор все чудово і доступно пояснив. Раджу всім іншим спробувати. Чудовий досвід та заохочує зайнятись цим більш професійно :)

Л
Людмила
5 серпня 2016
Сертификат "Урок дайвинга" мне подарил сын на день рождения. Сначала я растерялась и хотела заменить впечатление на более "безопасное". Но потом решилась и не пожалела! Впечатление потрясающее! По силе можно сравнить только с горными лыжами. Инструктор Василий и его помощник терпеливо все объясняли, повторяли, показывали. Я в восторге! Всем спасибо!

4 серпня 2015
Очень профессионально во всех отношения. Грамотные инструктора, контактные, найдут подход к любому)

А
Анна
11 червня 2015
Я даже не думала, что дайверам нужно столько всего знать! По телевизору кажется таким простым, что даже без подготовки можно, а на деле очень много нюансов. Но мне помогли, все профессионально рассказали и показали, так что первое погружение прошло на 5+!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень