100556
 

Подаруй захоплюючий урок дайвінгу для двох!

Новий захоплюючий досвід — занурення під воду для двох. Пройде воно в ідеальних умов для навчання — просторому басейні, де завжди підтримується комфортна температура води, або на море з красивими підводними панорамами. Досвідчений викладач розповість необхідну теорію, спираючись на стандарти навчання дайверів по міжнародній системі SSI. Він пояснить, як правильно дихати і допоможе освоїти невербальний мову жестів. А безпосередньо під водою належить практикуватися близько 50 хвилин. подробнее...

2 чол. до 3 годин Використати до 31.01.2018
2 людини
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 11 років
Використати до 31.01.2018

Урок дайвінгу для двох — що це?

Випробування стихією для 2-х відважних сміливців. Ніщо не злякає пару, якщо давним-давно хочеться вивчити підводний світ. Досвідчений інструктор допоможе втілити стару мрію: забезпечить необхідним спорядженням, навчить техніці занурення і позбавить від будь-яких сумнівів. Під водою новачки проведуть 50 хвилин, і це будуть незабутні враження!.

Як все проходить?

Дайв-клуб «Посейдон» — один з кращих в місті, і, як годиться в таких випадках, він сертифікований міжнародною школою дайвінгу Scuba Schools International. Для Щасливчиків підберуть самого досвідченого інструктора, і разом вони здійснять перше занурення під воду. Перш ніж це зробити, новачків буде чекати докладний теоретичний курс на суші. Вони дізнаються, як користуватися спорядженням, вести себе під водою і спілкуватися один з одним. А після — перевірять отримані знання на практиці.

Теорія і практика дайвінгу — індивідуально

Навчання дайвінгу проводиться відповідно до стандартів Міжнародної компанії SSI — Scuba Schools International. Дотримуючись норм цієї міжнародної школи, навчилися вже більше 2,5 мільйонів активних дайверів. На занятті учні дізнаються, як правильно здійснювати занурення, розуміти мову підводного спілкування, контролювати рухи під водою. Все це їм пояснить інструктор.

Занурення з аквалангом: в басейні або морі

Після курсу теорії на суші, пару чекає занурення з аквалангом. Під водою вони проведуть близько 50 хвилин і ніколи не забудуть цей досвід. Заняття пройде або в просторому басейні або в морі. Вибір локації залежить від погодних умов і навичок учнів.

Необхідне спорядження видається

Сучасне спорядження для підводного плавання видається на місці, починаючи від маски і закінчуючи ластами. А практикувати дайвінг належить компанії сертифікованого інструктора.

Місце проведення враження:

Дайв-клуб "Посейдон"
м. Одеса, пляж «Ланжерон», 25, Одеський дельфінарій «Немо» Показати на мапі

17 відгуків реальних людей

Є
Євгеній
30 квітня 2017
Дуже сподобалось. Класний інструктор все чудово і доступно пояснив. Раджу всім іншим спробувати. Чудовий досвід та заохочує зайнятись цим більш професійно :)

Л
Людмила
5 серпня 2016
Сертификат "Урок дайвинга" мне подарил сын на день рождения. Сначала я растерялась и хотела заменить впечатление на более "безопасное". Но потом решилась и не пожалела! Впечатление потрясающее! По силе можно сравнить только с горными лыжами. Инструктор Василий и его помощник терпеливо все объясняли, повторяли, показывали. Я в восторге! Всем спасибо!

4 серпня 2015
Очень профессионально во всех отношения. Грамотные инструктора, контактные, найдут подход к любому)

А
Анна
11 червня 2015
Я даже не думала, что дайверам нужно столько всего знать! По телевизору кажется таким простым, что даже без подготовки можно, а на деле очень много нюансов. Но мне помогли, все профессионально рассказали и показали, так что первое погружение прошло на 5+!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень