100556
 

Подаруй урок дайвінгу для двох!

Новий захоплюючий досвід — занурення під воду для двох. Відбудеться воно в ідеальних умовах для навчання — просторому басейні, де завжди підтримується комфортна температура води, або на море з красивими підводними панорамами. Досвідчений викладач розповість необхідну теорію, спираючись на стандарти навчання дайверів з міжнародної системи SSI. Він пояснить, як правильно дихати й допоможе опанувати невербальну мову жестів. А безпосередньо під водою належить практикуватися близько 50 хвилин. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
2 людини
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 11 років
Використати до 31.03.2019

Урок дайвінгу для двох — що це?

Випробування стихією для 2-х відважних сміливців. Ніщо не злякає пару, якщо давним-давно хочеться вивчити підводний світ. Досвідчений інструктор допоможе втілити стару мрію: забезпечить необхідним спорядженням, навчить техніці занурення й позбавить будь-яких сумнівів. Під водою новачки проведуть 50 хвилин, і це будуть незабутні враження!.

Як все відбувається?

Дайв-клуб «Посейдон» — один із кращих у місті, і сертифікований міжнародною школою дайвінгу Scuba Schools International. Для Щасливчиків підберуть найбільш досвідченого інструктора, і разом вони здійснять перше занурення під воду. Перш ніж це зробити, на новачків чекатиме докладний теоретичний курс на суші. Вони дізнаються, як користуватися спорядженням, вести себе під водою й спілкуватися одне з одним. А після — перевірять отримані знання на практиці.

Теорія й практика дайвінгу — індивідуально

Навчання дайвінгу проводиться відповідно до стандартів Міжнародної компанії SSI — Scuba Schools International. Дотримуючись норм цієї міжнародної школи, навчилися вже більше 2,5 мільйонів активних дайверів. На занятті учні дізнаються, як правильно здійснювати занурення, розуміти мову підводного спілкування, контролювати рухи під водою. Все це їм пояснить інструктор.

Занурення з аквалангом: у басейні або морі

Після курсу теорії на суші, на пару чекає занурення з аквалангом. Під водою вони проведуть близько 50 хвилин і ніколи не забудуть цей досвід. Заняття відбудеться або в просторому басейні або в морі. Вибір локації залежить від погодних умов і навичок учнів.

Необхідне спорядження видається

Сучасне спорядження для підводного плавання видається на місці, починаючи маскою і закінчуючи ластами. А практикувати дайвінг належить у компанії сертифікованого інструктора.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Посейдон - Дайвінг клуб - Одеса
м. Одеса, пляж «Ланжерон», 25 Показати на мапі

м. Одеса, вул. Маловського, 10 Показати на мапі

25 відгуків

Н
Наталья
13 серпня 2018
Отличное впечатление куча эмоций !!!Огромное спасибо дайверам Анатолию и Николаю за погружение ,ребята молодцы знают своё дело .Мы остались довольны )))

Ю
Юлия
11 серпня 2018
Урок дайвинга на двоих- подарок на мой день рождения! Впечатление разделила с сыном) мы в полном восторге. Погода супер, водичка тёплая , очень грамотные и профессиональные инструкторы! Все прошло просто на ура. Я оказалась трусихой, но и к таким как я, подход имеется ). Рыбки, мидии, крабики- все супер! Ребёнок остался в восторге от подводного музея. В общем, впечатление, реально, незабываемое!!!

Д
Дмитрий
9 липня 2018
В целом очень хорошее мероприятие. Отличные позитивные инструкторы - всё рассказали и объяснили, провели пробные погружения, помогали маневрировать. Но поскольку с ластами мало знаком - заносило и уносило. Немного крабов, рапанов, много мидий, камней и водорослей, несколько подводных объектов "музея". Эмоции отличные, остался доволен.

А
Алиса
12 березня 2018
Прекрасные впечатления!!! Море эмоций и удовольствия! Огромное спасибо дайверу Василию! Высококвалифицированный профессионал!! Очень доступно и понятно все объяснил, спокойно и уверенно погрузил, а в конце урока провёл работу над ошибками и похвалил за успехи. Отлично! Незабываемое 45 летие!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень