100556
 

Подаруй захоплюючий урок дайвінгу для двох!

Новий захоплюючий досвід — занурення під воду для двох. Пройде воно в ідеальних умов для навчання — просторому басейні, де завжди підтримується комфортна температура води, або на море з красивими підводними панорамами. Досвідчений викладач розповість необхідну теорію, спираючись на стандарти навчання дайверів по міжнародній системі SSI. Він пояснить, як правильно дихати і допоможе освоїти невербальний мову жестів. А безпосередньо під водою належить практикуватися близько 50 хвилин. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2018
2 людини
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 11 років
Використати до 31.03.2018

Урок дайвінгу для двох — що це?

Випробування стихією для 2-х відважних сміливців. Ніщо не злякає пару, якщо давним-давно хочеться вивчити підводний світ. Досвідчений інструктор допоможе втілити стару мрію: забезпечить необхідним спорядженням, навчить техніці занурення і позбавить від будь-яких сумнівів. Під водою новачки проведуть 50 хвилин, і це будуть незабутні враження!.

Як все проходить?

Дайв-клуб «Посейдон» — один з кращих в місті, і, як годиться в таких випадках, він сертифікований міжнародною школою дайвінгу Scuba Schools International. Для Щасливчиків підберуть самого досвідченого інструктора, і разом вони здійснять перше занурення під воду. Перш ніж це зробити, новачків буде чекати докладний теоретичний курс на суші. Вони дізнаються, як користуватися спорядженням, вести себе під водою і спілкуватися один з одним. А після — перевірять отримані знання на практиці.

Теорія і практика дайвінгу — індивідуально

Навчання дайвінгу проводиться відповідно до стандартів Міжнародної компанії SSI — Scuba Schools International. Дотримуючись норм цієї міжнародної школи, навчилися вже більше 2,5 мільйонів активних дайверів. На занятті учні дізнаються, як правильно здійснювати занурення, розуміти мову підводного спілкування, контролювати рухи під водою. Все це їм пояснить інструктор.

Занурення з аквалангом: в басейні або морі

Після курсу теорії на суші, пару чекає занурення з аквалангом. Під водою вони проведуть близько 50 хвилин і ніколи не забудуть цей досвід. Заняття пройде або в просторому басейні або в морі. Вибір локації залежить від погодних умов і навичок учнів.

Необхідне спорядження видається

Сучасне спорядження для підводного плавання видається на місці, починаючи від маски і закінчуючи ластами. А практикувати дайвінг належить компанії сертифікованого інструктора.

Місце проведення враження:

Дайв-клуб "Посейдон"
м. Одеса, пляж «Ланжерон», 25, Одеський дельфінарій «Немо» Показати на мапі

21 відгук

Г
Галина
9 вересня 2017
Осталась очень довольна. Ура! Я смогла, хотя вначале было страшновато (я не была уверена в себе изначально), но инструктора, Анатолий и Слава так были внимательны, подробно и спокойно объясняли, рассказывали о своем подводном музее,что это меня так заинтересовало и придало уверенности. Благодарю вас, ребята, я поняла, как прекрасен подводный мир, даже у берегов Одессы

30 серпня 2017
Приобрели с мужем на годовщину свадьбы это впечатление и ни капельки не пожалели.Хотели попробовать что-то новое, поэтому выбрали именно урок дайвинга. Такой опыт погружения произвел на нас неизгладимые, положительные впечатления, хотя было не так легко,как представляли. Вес снаряжения около 30кг и само погружение- это не прогулка по парку.. Инструктор приятный молодой человек, все понятно...
Приобрели с мужем на годовщину свадьбы это впечатление и ни капельки не пожалели.Хотели попробовать что-то новое, поэтому выбрали именно урок дайвинга. Такой опыт погружения произвел на нас неизгладимые, положительные впечатления, хотя было не так легко,как представляли. Вес снаряжения около 30кг и само погружение- это не прогулка по парку.. Инструктор приятный молодой человек, все понятно объяснял, с радостью отвечал на вопросы. Единственный минус - заложенные уши, поэтому глубоко погрузиться не удалось:(, но это больше особенности моего организма чем минус урока. Вообщем советую не пожалеете.

Г
Галина
9 серпня 2017
Осталась очень довольна. Ура! Я смогла, хотя вначале было страшновато (я не была уверена в себе изначально), но инструктора, Анатолий и Слава так были внимательны, подробно и спокойно объясняли, рассказывали о своем подводном музее,что это меня так заинтересовало и придало уверенности. Благодарю вас, ребята, я поняла, как прекрасен подводный мир, даже у берегов Одессы

7 серпня 2017
Благодаря такому интересному подарку получилось наконец воплотить давнюю мечту. Волновался, что получится с трудом, но все оказалось очень просто и интуитивно понятно. Спасибо инструкторам за классные впечатления:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень