101106
 

Подаруй майстер-клас ліплення з полімерної глини!

Урок ліплення з полімерної глини — пластичного матеріалу, який, тверднучи, стає дуже міцним і легким. Це дозволяє створювати витончені квіти, неймовірно схожі на їхні живі прототипи. Талановитий майстер познайомить із основними техніками ліплення й допоможе створити бутон гарденії, плюмерії, троянди або гібіскуса на вибір. А готову ексклюзивну річ можна прикріпити до шпильки, прикрасивши нею волосся або одяг. детальніше...

1 люд. 1 годину Використати до 30.06.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 339 раз
1 людина
1 годину
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 30.06.2018

Квіти з полімерної глини — що це? 

Захоплюючий майстер-клас зі створення квітів із полімерної глини — таких реалістичних, що здається, можна відчути їх аромат. М'яка глина відмінно підходить для моделювання дрібних деталей, тому готова композиція вийде легкою, вишуканою й оригінальною. На вибір можна створити одну з 4-х квіток: гарденію, плюмерію, троянду або гібіскус. Але найголовніше — готову квітку прикріплять до шпильки, яка стане чудовим аксесуаром. 

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до затишної школи-студії Олени Струниної. Там він зустрінеться з досвідченим майстром, який познайомить із властивостями податливої полімерної глини та на практиці продемонструє основні техніки ліплення. Щасливчикові належить обрати, яку із 4-х прекрасних квіток він створюватиме під наглядом профі — білосніжну гарденію, ніжну плюмерію, пристрасну троянду або яскравий гібіскус. А після того, як квітка буде готова, її можна буде прикріпити до шпильки. Заняття проходить у групі. 

«Жива» квітка з полімерної глини

Особливістю ліплення з полімерної глини є саме податливість м'якого матеріалу. Це означає, що бажану квітку можна відтворити до кожного вигину пелюстки, кожної прожилки на листі. Квіти виходять немов живі — але, на відміну від справжніх, вони ніколи не зів'януть і будуть радувати власника ще дуже довго. 

Вишуканий квітковий аксесуар

Сорт квітки можна обрати спеціально під відтінок своєї улюбленої сукні або підборів. Готовий виріб кріпиться до шпильки. Цим ексклюзивним аксесуаром можна прикрасити волосся або надати витонченості убранню. 

Усе необхідне надається 

Спеціально для заняття нічого купувати не потрібно. Все необхідне знайдеться в школі-студії Олени Струниної. Це полімерна глина різних кольорів, шпилька та інструменти для ліплення. 

Місце проведення враження:

Школа-студія Олени Струниной
вул. Решельевская, 32 Показати на мапі

6 відгуків реальних людей

12 грудня 2016
Спасибо Bodo за отличный подарок! Впечатление получила в качестве подарка на День Рождение. Порадовало разнообразие впечатлений, хотелось попробовать все и сразу. Свой выбор остановила на лепке цветов из полимерной глины. После просмотра видео на сайте о впечатлении захотелось окунуться в мир творчества. Так и получилось)) Теперь меня радует заколка в виде очень нежной розы. Занятие прошло...
Спасибо Bodo за отличный подарок! Впечатление получила в качестве подарка на День Рождение. Порадовало разнообразие впечатлений, хотелось попробовать все и сразу. Свой выбор остановила на лепке цветов из полимерной глины. После просмотра видео на сайте о впечатлении захотелось окунуться в мир творчества. Так и получилось)) Теперь меня радует заколка в виде очень нежной розы. Занятие прошло просто мгновенно, преподаватель - мастер своего дела. PS Организация впечатления продумана Вами до мельчайших деталей, заботитесь о каждом клиенте, очень приятно))

19 лютого 2016
Очень довольна выбранным впечатлением! Все понравилось, было интересно и весело! Мастер по лепке замечательный человек, все рассказал и показал доходчиво. В результате мастер-класса, сделали красивую заколку в виде розы. Хочу отметить отличную работу персонала Bodo, все вежливые и внимательные, свою работу выполняют на отлично. Приятно обращаться в ваш интернет-магазин подарков. Теперь я знаю где могу купить подарки для своих друзей)

В
Виолетта
20 вересня 2015
Мужа на такое занятие не затащищь, поэтому когда мне подарили мастер-класс лепки цветов я взяла с собой дочь. Мы очень весело провели время, потому что во первых мастер понимающий и хороший, был терпелив к ребенку, все показал. А во вторых у нас остались наши заколочки, и гордость что такую красоту мы сделали своими руками!

К
Катя
5 вересня 2015
Получила настоящее удовольствие от мастер-класса! Первый раз занималась лепкой из полимерной глины - и все получилось!) А главное - у меня теперь есть красивая заколка с розой)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень