Подаруйте майстер-клас ліплення з полімерної глини!

подарували вже 423 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Учень буде створювати квіти в невеликій групі. Майстер покаже техніки ліплення з полімерної глини, і розповість, скільки знадобиться часу, щоб вона застигла. Новачкові запропонують кілька варіантів квітів, один із яких він зліпить. Коли учень надасть форму матеріалу та відкоригує все пелюстки, можна прикріпити виріб до шпильки.

Чому ми вибрали школу-студію Олени Струніної

Школа розташована в історичному центрі Одеси. Це друга студія в Україні, де навчають техніці ліплення Clay Craft by Deco. Матеріал застигає сам, тому додаткова обробка не потрібна — виріб можна відразу забрати із собою.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Екатерина
29 вересня 2018
https://www.facebook.com/100001498228725
Прекрасный мастер-класс по работе с полимерной глиной! Ходили вдвоём с мужем. Увидя что я нахожусь в положении, Елена творчески подошла к делу и предложила нам сделать пупсика вместо заколки. Мы остались в восторге!!!
Таисия
19 липня 2018
https://www.facebook.com/100009828823101
Прекрасный мастеркласс под руководством замечательного мастера! Получила море удовольствия и от создания цветочка себе на заколку, и от той обстановки, в которой находилась все это время! Столько красоты в одном месте!!! Есть желание обязательно вернуться в студию с ребенком! Спасибо огромное!!!
Вероника
24 лютого 2018
Огромное спасибо! На занятие ходила дочь. В диком восторге! Рекомендую.
Татьяна
12 грудня 2016
Спасибо Bodo за отличный подарок! Впечатление получила в качестве подарка на День Рождение. Порадовало разнообразие впечатлений, хотелось попробовать все и сразу. Свой выбор остановила на лепке цветов из полимерной глины. После просмотра видео на сайте о впечатлении захотелось окунуться в мир творчества. Так и получилось)) Теперь меня радует заколка в виде очень нежной розы. Занятие прошло просто мгновенно, преподаватель - мастер своего дела. PS Организация впечатления продумана Вами до мельчайших деталей, заботитесь о каждом клиенте, очень приятно))

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.