Подаруйте майстер-клас ліплення з полімерної глини для двох!

подарували вже 298 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Навчання основам ліплення з полімерної глини. На вибір можна створити один із декількох видів квітів. На уроці майстер видасть інструменти для ліплення, шпильку та сам матеріал різних відтінків. Наставник навчить надавати глині ​​бажану форму. Коли виріб буде готовий, його можна прикріпити до аксесуара.

Чому ми вибрали школу-студію Олени Струніної

Школа відкрилася в 2010 році та знаходиться в історичній частині міста. Вона стала другою в Україні студією, де навчають техніці ліплення з глини Clay Craft by Deco. Матеріал застигає самостійно, тому готовий виріб не вимагає додаткової обробки — його можна відразу забрати додому.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Екатерина
29 вересня 2018
https://www.facebook.com/100001498228725
Прекрасный мастер-класс по работе с полимерной глиной! Ходили вдвоём с мужем. Увидя что я нахожусь в положении, Елена творчески подошла к делу и предложила нам сделать пупсика вместо заколки. Мы остались в восторге!!!
Таисия
19 липня 2018
https://www.facebook.com/100009828823101
Прекрасный мастеркласс под руководством замечательного мастера! Получила море удовольствия и от создания цветочка себе на заколку, и от той обстановки, в которой находилась все это время! Столько красоты в одном месте!!! Есть желание обязательно вернуться в студию с ребенком! Спасибо огромное!!!
Вероника
24 лютого 2018
Огромное спасибо! На занятие ходила дочь. В диком восторге! Рекомендую.
Татьяна
12 грудня 2016
Спасибо Bodo за отличный подарок! Впечатление получила в качестве подарка на День Рождение. Порадовало разнообразие впечатлений, хотелось попробовать все и сразу. Свой выбор остановила на лепке цветов из полимерной глины. После просмотра видео на сайте о впечатлении захотелось окунуться в мир творчества. Так и получилось)) Теперь меня радует заколка в виде очень нежной розы. Занятие прошло просто мгновенно, преподаватель - мастер своего дела. PS Организация впечатления продумана Вами до мельчайших деталей, заботитесь о каждом клиенте, очень приятно))

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.