101485
 

Подаруй майстер-клас ліплення з полімерної глини для двох!

Майстер-клас зі створення шпильки з квіткою з полімерної глини. Можливість удвох навчитися техніці ліплення однієї з 4-х квіток на вибір: гарденії, плюмерії, гібіскуса або троянди в будь-якому бажаному кольорі. Кожен створить свій власний виріб. На занятті видаються всі необхідні матеріали: полімерна глина, інструменти, шпилька. Готовий аксесуар, який можна носити на одязі або використовувати в якості прикраси для волосся, можна одразу ж забрати із собою. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 222 раз
2 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.07.2018

Квіти з полімерної глини для двох — що це?

Захоплююче творче заняття від професіонала, який дозволить навчитися основам ліплення з полімерної глини в компанії близької людини. Підсумком майстер-класу стануть дві красиві квітки для шпильки, виготовлені своїми руками. Незвичайна прикраса додасть образові привабливості.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до одеської школи-студії Олени Струниної, де зможуть дізнатися все про мистецтво ліплення з полімерної глини. Після знайомства з майстринею на них чекає навчання техніці. Кожен Щасливчик створить квітку, обере її колір та вигляд. Усі необхідні матеріали та інструменти видаються на місці. Готову квітку прикріплять до шпильки — і модний аксесуар готовий.

Будь-яка з 4-х квіток на вибір

Учні оберуть на свій розсуд одну з 4 квіток, яку вони бажають створити. Це може бути:

  • ніжна гарденія;
  • витончена плюмерія;
  • пишна троянда;
  • яскравий гібіскус.

Аксесуар ручної роботи

Квітка з високоякісної полімерної глини — відмінна прикраса для шпильки. Її можна буде використовувати як зажим для волосся. У будь-якому випадку, модний аксесуар hand-made приверне захоплені погляди.

Видається все необхідне

Учні отримають усе, що потрібно для створення прекрасної квітки. На робочій поверхні на них чекатиме полімерна глина, робочі інструменти та шпилька для того, щоб закріпити на ній виріб.

Місце проведення враження:

Школа-студія Олени Струниной
вул. Решельевская, 32 Показати на мапі

6 відгуків реальних людей

12 грудня 2016
Спасибо Bodo за отличный подарок! Впечатление получила в качестве подарка на День Рождение. Порадовало разнообразие впечатлений, хотелось попробовать все и сразу. Свой выбор остановила на лепке цветов из полимерной глины. После просмотра видео на сайте о впечатлении захотелось окунуться в мир творчества. Так и получилось)) Теперь меня радует заколка в виде очень нежной розы. Занятие прошло...
Спасибо Bodo за отличный подарок! Впечатление получила в качестве подарка на День Рождение. Порадовало разнообразие впечатлений, хотелось попробовать все и сразу. Свой выбор остановила на лепке цветов из полимерной глины. После просмотра видео на сайте о впечатлении захотелось окунуться в мир творчества. Так и получилось)) Теперь меня радует заколка в виде очень нежной розы. Занятие прошло просто мгновенно, преподаватель - мастер своего дела. PS Организация впечатления продумана Вами до мельчайших деталей, заботитесь о каждом клиенте, очень приятно))

19 лютого 2016
Очень довольна выбранным впечатлением! Все понравилось, было интересно и весело! Мастер по лепке замечательный человек, все рассказал и показал доходчиво. В результате мастер-класса, сделали красивую заколку в виде розы. Хочу отметить отличную работу персонала Bodo, все вежливые и внимательные, свою работу выполняют на отлично. Приятно обращаться в ваш интернет-магазин подарков. Теперь я знаю где могу купить подарки для своих друзей)

В
Виолетта
20 вересня 2015
Мужа на такое занятие не затащищь, поэтому когда мне подарили мастер-класс лепки цветов я взяла с собой дочь. Мы очень весело провели время, потому что во первых мастер понимающий и хороший, был терпелив к ребенку, все показал. А во вторых у нас остались наши заколочки, и гордость что такую красоту мы сделали своими руками!

К
Катя
5 вересня 2015
Получила настоящее удовольствие от мастер-класса! Первый раз занималась лепкой из полимерной глины - и все получилось!) А главное - у меня теперь есть красивая заколка с розой)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень