Тест-драйв квадрокоптера для двох

2 людини
до 60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Тест-драйв пройде на відкритій місцевості. Спочатку інструктор пояснить принцип роботи квадрокоптера і правила поводження з технікою. Після цього він навчить новачків управляти гаджетом: розповість, як запускати апарат, коректувати положення в небі і знімати з висоти. Коли друзі розберуться в налаштуваннях камери, вони зможуть протягом півгодини самостійно управляти коптером. За всім, що потрапить в об'єктив, пара буде спостерігати на екрані планшета, який прикріплений до пульту управління. Зняті в польоті кадри клієнти отримають на наступний день на e-mail.

Чому ми вибрали центр прокату квадрокоптера GoProkat

Центр надає апарати Phantom 4 Pro з функцією зйомки відео з роздільною здатністю 4К і частотою 60 кадрів в секунду. Також ця модель вміє стежити за об'єктами, літати задом наперед, знімати автопортрети за допомогою управління жестами і запам'ятовує маршрут додому, якщо зв'язок був втрачений. Новачки зможуть набути навик пілотування вже через 15 хвилин заняття.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Илья
10 августа 2018
Друг подарил мне сертификат на впечатление! Отправились тестить вместе с ним! Очень прикольная штука - квадрокоптер, скажу я вам. Мы научились запускать его, управлять, поворачивать, поснимали. Нам доступно все рассказали, посоветовали, как лучше снимать. Фото и видосики крутыми получились, советую попробовать это впечатление!!!
Оля
28 апреля 2017
Все очень круто. Даже если вы раньше никогда коптер не видели - инструктор все расскажет и покажет. Видео полета присылают на почту и потом можно его пересматривать бесконечно. Набережная, море и любимая Одесса... А еще это впечатление, которое останется в вашем архиве. Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки