101424
 

Тест-драйв на segway

Катання на сігвеї — електросамокаті, який порівняно недавно був винайдений в Америці. Управління здійснюється в положенні стоячи за допомогою сенсорних датчиків. Вони реагують на кут і напрямок нахилу тіла, повертаючи сігвей у потрібну сторону. При цьому, він може розганятися до 20 км/год. Інструктору знадобиться лише 5 хв на те, щоб пояснити всі нюанси управління самокатом. Маршрут прогулянки починається на Приморському бульварі, а закінчується на трасі Здоров'я. детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
зріст від 140 см, вага від 45...
Доступно з 14 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Тест-драйв на segway — що це?

Захоплююча прогулянка на американському електросамокаті — сігвеї. Він являє собою невелику платформу для ніг з двома масивними колесами, до яких кріпиться кермо на високій ніжці. Керувати сігвеєм необхідно стоячи, шляхом нахилу тіла. Це можливо завдяки сенсорним датчикам, які зчитують дії пасажира і реагують на його рухи. Пристрій здатний розвивати швидкість до 20 км/год. Маршрут катання охоплює мальовничі місця міста — від Приморського бульвару до траси Здоров'я.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в одному з наймальовничіших куточків міста — на Приморському бульварі — де на нього буде чекати інструктор. Всього за кілька хвилин він розповість про техніку безпеки та ознайомить з принципом управління сігвеєм. Далі Щасливчик зможе вдосталь насолодитися оригінальним транспортним засобом, катаючись самостійно. А інструктор постійно буде поруч, тому при необхідності зможе допомогти порадою.

Оригінальний спосіб пересування

Сігвеєм потрібно управляти стоячи. Пристрій облаштований сенсорними датчиками. Вони визначають кут і сторону нахилу тіла, направляючи сігвей у потрібну сторону. Чим кут нахилу більший — тим вища швидкість транспорту. При відхиленні назад сігвей уповільнює рух, зупиняє хід або котиться у зворотному напрямку. Такий спосіб управління дозволяє відмовитися від педалей газу та гальма. Сучасна система автобалансування ідеально розподіляє вагу тіла і робить сігвей неймовірно стійким.

Керувати може кожен

На попереднє навчання доведеться витратити близько 5 хвилин. Саме стільки часу займає інструктаж від профі. І можна сміливо переходити до захоплюючої практики.

Мальовнича прогулянка

Кататись доведеться по наймальовничішим місцям міста — від Приморського бульвару, через Пушкінську, парк Шевченка і до Траси Здоров'я. Там не тільки достатньо простору для захоплюючої прогулянки, але і відмінні краєвиди, які потішать око. А рівні алеї зроблять процес катання більш комфортним.

Місце проведення враження:

15 відгуків реальних людей

26 серпня 2016
Получила массу удовольствия! Немного боязно вначале, затем удивительно круто. Сливаешься в одно целое с машиной и мчишь с ветерком. Особенно хочется отметить чрезвычайно милого и терпеливого инструктора Сережу. К тому моменту, когда на следующий после впечатления день мне позвонила девушка с вопросом о том, стала бы я рекомендовать услуги компании "Бодо", я успела порекомендовать их по меньшей мере десятку людей :)

19 липня 2016
Добрый день! Делюсь своими впечатлениями. Подарили мне ребята с работы набор от Bodo из 7 впечатлений. Очень долго не могла выбрать что-то одно - все было очень интересно! Я люблю сама разные мастер-классы и новые впечатления. Они конечно оставили выбор за мной, но намекали ( довольно четко) на то, что им бы больше всего понравилось, если бы я покаталась на сигвее. Я очень долго не могла...
Добрый день! Делюсь своими впечатлениями. Подарили мне ребята с работы набор от Bodo из 7 впечатлений. Очень долго не могла выбрать что-то одно - все было очень интересно! Я люблю сама разные мастер-классы и новые впечатления. Они конечно оставили выбор за мной, но намекали ( довольно четко) на то, что им бы больше всего понравилось, если бы я покаталась на сигвее. Я очень долго не могла определиться с датой, потому что подарили мне в ноябре , а погода была совсем не для катания - то дожди, то снега) Мне очень повезло, что команда Bodo входила в мое положение и дважды (!!!) продливала срок действия моего сертификата ( СПАСИБО ОГРОМНОЕ!!!). Вот дождалась я погоды и пошла на сигвей. Получила МАССУ впечатлений! Прекрасное обслуживание, потрясающие инструктора, помимо мастер-класса получила еще и экскурсию по городу ( я сама одесситка, но ходить и ехать на сигвее по известным местам - это две большие разницы, как говорят у нас в Одессе ))) Спасибо Вам большое за такую возможность - дарить впечатления ! Мы постоянно пользуемся Вашими услугами и друг другу дарим впечатления от Bodo - ведь здесь можно подобрать подарок на любой вкус! Всем рекомендую! А сигвей - это что-то невероятное))))

Н
Наташа
14 жовтня 2015
Ходили вместе с сынулькой - очень понравилось, спасибо! Кататься действительно очень легко, поворачивать и тормозить и так далее. Ребенок разобрался с сигвеем даже быстрее чем я)) Время пролетело незаметно))

21 вересня 2015
Прокатались 30мин нам понравилось классная прогулка рекомендую попробовать всем

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень