Тест-драйв на segway

1 людина
30 хвилин
Залежить від погоди
зріст від 140 см, вага від 45 до 120 кг
Доступно з 14 років
Можна привести глядачів
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Тест-драйв на segway — що це?

Захоплююча прогулянка на американському електросамокаті — сігвеї. Він являє собою невелику платформу для ніг з двома масивними колесами, до яких кріпиться кермо на високій ніжці. Керувати сігвеєм необхідно стоячи, шляхом нахилу тіла. Це можливо завдяки сенсорним датчикам, які зчитують дії пасажира і реагують на його рухи. Пристрій здатний розвивати швидкість до 20 км/год. Маршрут катання охоплює мальовничі місця міста — від Приморського бульвару до траси Здоров'я.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в одному з наймальовничіших куточків міста — на Приморському бульварі — де на нього буде чекати інструктор. Всього за кілька хвилин він розповість про техніку безпеки та ознайомить з принципом управління сігвеєм. Далі Щасливчик зможе вдосталь насолодитися оригінальним транспортним засобом, катаючись самостійно. А інструктор постійно буде поруч, тому при необхідності зможе допомогти порадою.

Оригінальний спосіб пересування

Сігвеєм потрібно управляти стоячи. Пристрій облаштований сенсорними датчиками. Вони визначають кут і сторону нахилу тіла, направляючи сігвей у потрібну сторону. Чим кут нахилу більший — тим вища швидкість транспорту. При відхиленні назад сігвей уповільнює рух, зупиняє хід або котиться у зворотному напрямку. Такий спосіб управління дозволяє відмовитися від педалей газу та гальма. Сучасна система автобалансування ідеально розподіляє вагу тіла і робить сігвей неймовірно стійким.

Керувати може кожен

На попереднє навчання доведеться витратити близько 5 хвилин. Саме стільки часу займає інструктаж від профі. І можна сміливо переходити до захоплюючої практики.

Мальовнича прогулянка

Кататись доведеться по наймальовничішим місцям міста — від Приморського бульвару, через Пушкінську, парк Шевченка і до Траси Здоров'я. Там не тільки достатньо простору для захоплюючої прогулянки, але і відмінні краєвиди, які потішать око. А рівні алеї зроблять процес катання більш комфортним.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

15 відгуків

Оксана
26 августа 2016
https://plus.google.com/106029719198913787674
Получила массу удовольствия! Немного боязно вначале, затем удивительно круто. Сливаешься в одно целое с машиной и мчишь с ветерком. Особенно хочется отметить чрезвычайно милого и терпеливого инструктора Сережу. К тому моменту, когда на следующий после впечатления день мне позвонила девушка с вопросом о том, стала бы я рекомендовать услуги компании "Бодо", я успела порекомендовать их по меньшей мере десятку людей :)
Елена
19 июля 2016
Добрый день! Делюсь своими впечатлениями. Подарили мне ребята с работы набор от Bodo из 7 впечатлений. Очень долго не могла выбрать что-то одно - все было очень интересно! Я люблю сама разные мастер-классы и новые впечатления. Они конечно оставили выбор за мной, но намекали ( довольно четко) на то, что им бы больше всего понравилось, если бы я покаталась на сигвее. Я очень долго не могла определиться с датой, потому что подарили мне в ноябре , а погода была совсем не для катания - то дожди, то снега) Мне очень повезло, что команда Bodo входила в мое положение и дважды (!!!) продливала срок действия моего сертификата ( СПАСИБО ОГРОМНОЕ!!!). Вот дождалась я погоды и пошла на сигвей. Получила МАССУ впечатлений! Прекрасное обслуживание, потрясающие инструктора, помимо мастер-класса получила еще и экскурсию по городу ( я сама одесситка, но ходить и ехать на сигвее по известным местам - это две большие разницы, как говорят у нас в Одессе ))) Спасибо Вам большое за такую возможность - дарить впечатления ! Мы постоянно пользуемся Вашими услугами и друг другу дарим впечатления от Bodo - ведь здесь можно подобрать подарок на любой вкус! Всем рекомендую! А сигвей - это что-то невероятное))))
Наташа
14 октября 2015
Ходили вместе с сынулькой - очень понравилось, спасибо! Кататься действительно очень легко, поворачивать и тормозить и так далее. Ребенок разобрался с сигвеем даже быстрее чем я)) Время пролетело незаметно))
Денис
21 сентября 2015
https://www.facebook.com/avp.plus
Прокатались 30мин нам понравилось классная прогулка рекомендую попробовать всем

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки