Подаруйте тайський масаж!

подарували вже 961 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Гість вирушить на сеанс масажу, який називають одним із різновидів пасивної йоги. Спочатку майстер приділить увагу біологічно активним точкам на тілі, натискаючи на них у певній послідовності. Потім він опрацює м'язи, виконуючи різні скручування і розтягування. Такий підхід дозволить позбутися напруження.

Чому ми вибрали SPA салон «Балі»

У салоні працюють дипломовані фахівці родом з Індонезії. Під час сеансу в кімнаті лунає спокійна традиційна музика. Перед процедурою гість може прийняти душ.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

45 відгуків

Наталия С.Б.
27 січня 2019
Очень приятная расслабляющая атмосфера!Тайский массаж очень понравился-у мастера золотые ручки!
Галина
10 січня 2019
https://www.facebook.com/100000151827000
Сходили с мужем на тайский массаж для двоих в салон Бали (переулок Ониловой). Все очень понравилось, обстановка благоприятная, успокаивающая. Массаж делают сертифицированные специалисты. Буду советовать друзьям
Людмила
28 грудня 2018
https://www.facebook.com/100008151751187
Добрый день! Больше всего мне понравился Тайский массаж . Так как я активно занимаюсь спортом, все мои мышцы забиты, а девочки-Тайки проработали каждую из них. Отличная идея для подарка! Обязательно буду пользоваться Вашими услугами . Подарок сделала моя подруга.
Татьяна
30 листопада 2018
Сын подарил сертификат на тайский массаж. Очень понравилась уже сама атмосфера SPA салона "Бали" в Одессе. Тайский массаж пробовала впервые. Очень довольна. Рекомендую!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.