Подаруйте тайський масаж стоп!

подарували вже 1 026 разів
1 людина
30 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Майстер почне з недовгого розтирання гомілок і стоп, щоб зігріти м'язи. Потім він використає спеціальні дерев'яні палички для точкового натискання. Розминаючи різні зони, фахівець поліпшить кровообіг і зніме втому з усього організму. Після сеансу відвідувач відчує легкість, а настрій підніметься.

Чому ми вибрали SPA салон «Балі»

Майстри — кваліфіковані спеціалісти з острова Балі. За бажанням клієнта можна включити традиційну музику для більшого комфорту. Перед процедурою видадуть усе необхідне.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

43 відгуки

Лиза
20 вересня 2017
Когда впервые увидела палочки, немного не поняла, как все будет происходить)) читала описание и тд, но на практике это же намного интереснее)сеанс как раз вечером - после работы ну очень устала, весь день на ногах. Массаж очень помог. На удивление на следующий день на работе вообще порхала, утомляемости такой не было. И массаж сам безумно приятный)
Елена
2 серпня 2017
Все было на высоте!Выбрала процедуру тайского массажа из-за желания расслабиться и релакснуть.У мастера это получилось на 100%.Понравилась приветливая обстановка,интерьер и то,что мастер молча делала свою работу и не беспокоила разговорами.Спасибо!
Ирина
23 квітня 2017
Подарок-впечатление мне подарила дочь. Для меня был неожиданностью такой подарок, ранее я не пользовалась такой услугой. На сайте ознакомилась с возможными впечатлениями, остановилась на тайском массаже стоп. Зарегистрировала сертификат, очень оперативно получила ответ и подтверждение времени и месте проведения массажа. Накануне и представитель Bodo и работник массажного салона перезвонили, напомнили о массаже. В салоне приветливо встретили, получила массу удовольствия. Спасибо огромное и массажному салону и вам за хорошо организованный сервис!
Анна
24 січня 2017
Я подарила себе, своим детям и внучке подарок к Новому году- сертификаты на разные впечатления. Им всем очень понравилось.Мне посоветовала знакомая сделать такой подарок. И я ей благодарна. У меня был массаж ног и я в восторге. Буду пробовать и другие впечатления. Потом поделюсь.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.