22940
 

Подаруй тайський масаж стоп!

Унікальна техніка, що пришла зі Сходу. Проводять її майстри родом с острова Балі. У процесі роботи профі використовують спеціальні дерев'яні палички — з їх допомогою вони впливають на акупунктурні точки гомілок та стоп. Після півгодинногом сеансу мине відчуття тяжкості в ногах, нормалізується артеріальний тиск та покращиться настрій. детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 31.03.2019
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 979 раз
1 людина
30 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Тайський масаж стоп — що це?

Балійська техніка, що дозволяє в короткі терміни позбавити ноги тяжкості та розслабити м'язи. Професійний масажист розробляє кожен сантиметр гомілок та стоп за допомогою дерев'яних паличок. Він активує акупунктурні точки, відкриваючи тим самим енергетичні канали. По закінченню ритуалу Щасливчик відчує легкість не тільки в ногах, але й у всьому тілі.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до східного центру «Балі». Там він зустрінеться із досвідченим масажистом, який проведе в окрему кімнату. Почне майстер із недовгого розтирання гомілок та стоп, щоб зігріти м'язи. Далі він задіє спеціальні дерев'яні палички, завдяки яким і відбуваються чудеса релаксації. Натискаючи на ту чи іншу точку, профі активізує енергетичні канали, після чого ноги покине втома. Після сеансу Щасливчик одразу помітить результат: він відчуватиме легкість, а настрій покращиться.

Досвідчені майстри

Тайський масаж — складний і відповідальний, тому виконувати його дозволено не всім. Фахівці працюють індивідуально з кожним клієнтом і прислухаються до його побажань.

Повне відновлення за 30 хвилин

Ноги — одна з найважливіших зон людини. На ступнях знаходяться тисячі життєво важливих точок, що відповідають за органи, нервову систему, кровообіг та інші зони. За півгодини майстер зможе допомогти Щасливчикові прийти в тонус, натискаючи на певні області гомілок і стоп.

Кращий антистресовий масаж

Усього за один сеанс можна позбутися періодичних головних болів, нормалізувати артеріальний тиск і стабілізувати сон. З ніг зійде набряк і напруга.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Балі - SPA салон
Фонтанська дорога, 49/1 Показати на мапі

пров. Онілової, 8/10 Показати на мапі

43 відгуків

Л
Лиза
20 вересня 2017
Когда впервые увидела палочки, немного не поняла, как все будет происходить)) читала описание и тд, но на практике это же намного интереснее)сеанс как раз вечером - после работы ну очень устала, весь день на ногах. Массаж очень помог. На удивление на следующий день на работе вообще порхала, утомляемости такой не было. И массаж сам безумно приятный)

Е
Елена
2 серпня 2017
Все было на высоте!Выбрала процедуру тайского массажа из-за желания расслабиться и релакснуть.У мастера это получилось на 100%.Понравилась приветливая обстановка,интерьер и то,что мастер молча делала свою работу и не беспокоила разговорами.Спасибо!

И
Ирина
23 квітня 2017
Подарок-впечатление мне подарила дочь. Для меня был неожиданностью такой подарок, ранее я не пользовалась такой услугой. На сайте ознакомилась с возможными впечатлениями, остановилась на тайском массаже стоп. Зарегистрировала сертификат, очень оперативно получила ответ и подтверждение времени и месте проведения массажа. Накануне и представитель Bodo и работник массажного салона перезвонили...
Подарок-впечатление мне подарила дочь. Для меня был неожиданностью такой подарок, ранее я не пользовалась такой услугой. На сайте ознакомилась с возможными впечатлениями, остановилась на тайском массаже стоп. Зарегистрировала сертификат, очень оперативно получила ответ и подтверждение времени и месте проведения массажа. Накануне и представитель Bodo и работник массажного салона перезвонили, напомнили о массаже. В салоне приветливо встретили, получила массу удовольствия. Спасибо огромное и массажному салону и вам за хорошо организованный сервис!

А
Анна
24 січня 2017
Я подарила себе, своим детям и внучке подарок к Новому году- сертификаты на разные впечатления. Им всем очень понравилось.Мне посоветовала знакомая сделать такой подарок. И я ей благодарна. У меня был массаж ног и я в восторге. Буду пробовать и другие впечатления. Потом поделюсь.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень