100549
 

Подаруй тайський масаж стоп для двох!

Візит до майстрів тайського масажу для двох. Друзі зможуть насолодитися сеансом, під час якого їм ретельно розімнуть м'язи стоп та гомілок. За півгодини профі поліпшать кровообіг і лімфоток, знімаючи з ніг тягар і втому. Такий масаж виконується дерев'яними паличками — майстри натискають на певні точки, збуджуючи нервові закінчення. Сеанс буде не тільки приємним, але і корисним: з його допомогою можна зміцнити імунітет і поліпшити обмін речовин. детальніше...

2 люд. 30 хвилин Використати до 31.03.2019
900 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 359 раз
2 людини
30 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Тайський масаж стоп для двох — що це?

Сеанс справжнього релаксу, який відбудеться одночасно для двох Щасливчиків. Тайський масаж стоп виконується точково за допомогою спеціальних паличок. Східні майстри знають, що саме на ступнях знаходиться безліч нервових закінчень, які мало задіяні в звичайному житті. Таким масажем можна не тільки розслабити м'язи ніг, але і поліпшити обмін речовин, позбавити від стресу і зміцнити імунітет.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з близькою людиною відправиться в салон «Балі». У масажному кабінеті пара з комфортом розміститься в спеціальних кріслах, після чого почнеться масаж ніг. Майстри розімнуть стопи і гомілки. Спочатку вони розігріють м'язи руками, а потім за допомогою паличок натиснуть на певні акупунктурні точки. Вже до кінця сеансу ноги покине тягар і втома.

Масаж дерев'яними паличками

Для тайського масажу стоп використовується спеціальний інструмент — дерев'яні палички. Вони дозволяють чітко впливати на необхідні зони і працювати з нервовими закінченнями, які відповідають за життєво важливі органи.

Розслаблення для двох

Сеанс тайського масажу відбудеться одночасно для двох Щасливчиків. Вони знаходитимуться в одній кімнаті і зможуть ділитися своїми відчуттями один з одним прямо під час процедури.

Східна техніка

Масаж стоп для пари зроблять майстри родом з острова Балі. За допомогою дерев'яної палички вони розімнуть м'язи стоп. Масаж подарує ногам легкість, поліпшить кровообіг і лімфоток, а також позбавить від стресу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Балі - SPA салон
Фонтанська дорога, 49/1 Показати на мапі

пров. Онілової, 8/10 Показати на мапі

43 відгуків

Л
Лиза
20 вересня 2017
Когда впервые увидела палочки, немного не поняла, как все будет происходить)) читала описание и тд, но на практике это же намного интереснее)сеанс как раз вечером - после работы ну очень устала, весь день на ногах. Массаж очень помог. На удивление на следующий день на работе вообще порхала, утомляемости такой не было. И массаж сам безумно приятный)

Е
Елена
2 серпня 2017
Все было на высоте!Выбрала процедуру тайского массажа из-за желания расслабиться и релакснуть.У мастера это получилось на 100%.Понравилась приветливая обстановка,интерьер и то,что мастер молча делала свою работу и не беспокоила разговорами.Спасибо!

И
Ирина
23 квітня 2017
Подарок-впечатление мне подарила дочь. Для меня был неожиданностью такой подарок, ранее я не пользовалась такой услугой. На сайте ознакомилась с возможными впечатлениями, остановилась на тайском массаже стоп. Зарегистрировала сертификат, очень оперативно получила ответ и подтверждение времени и месте проведения массажа. Накануне и представитель Bodo и работник массажного салона перезвонили...
Подарок-впечатление мне подарила дочь. Для меня был неожиданностью такой подарок, ранее я не пользовалась такой услугой. На сайте ознакомилась с возможными впечатлениями, остановилась на тайском массаже стоп. Зарегистрировала сертификат, очень оперативно получила ответ и подтверждение времени и месте проведения массажа. Накануне и представитель Bodo и работник массажного салона перезвонили, напомнили о массаже. В салоне приветливо встретили, получила массу удовольствия. Спасибо огромное и массажному салону и вам за хорошо организованный сервис!

А
Анна
24 січня 2017
Я подарила себе, своим детям и внучке подарок к Новому году- сертификаты на разные впечатления. Им всем очень понравилось.Мне посоветовала знакомая сделать такой подарок. И я ей благодарна. У меня был массаж ног и я в восторге. Буду пробовать и другие впечатления. Потом поделюсь.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень