Подаруйте катання на SUP-серфінгу!

подарували вже 82 рази
1 людина
до 2 годин
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2019
Літнє враження

Як відбувається враження

Спортсмен опанує греблю стоячи. Він кататиметься на спеціальній дошці. Попередньо інструктор видасть усе необхідне: рятувальний жилет, весло та страхувальний шнур на ногу. Тренер покаже, як правильно гребти та утримувати баланс. Після невеликого інструктажу настане черга практики. Спортсмен буде плавати водними просторами Одеської затоки.

Чому ми вибрали центр прокату «Одеський центр каякінгу»

Для катання використовують декілька видів SUP-дощок різних розмірів. Борди відрізняються максимальною стійкістю та витримують вагу до 140 кг. Випробувати водну розвагу можна на пляжі «Ланжерон».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Людмила
21 серпня 2018
Здравствуйте! Спасибо большое молодому человеку и Бодо за интересный новый опыт. Я не сильна в водном спорте, но серфинг с сап-веслом мне покорился - наверное, заслуга хорошего инструктора, которые все очень здорово объяснил и показал. Обязательно буду рекомендовать, как летнее развлечение! В такую жару самое то!))
Лина
11 липня 2017
Очень классно покаталась. Сначала было немного сложновато, но потом освоилась. И с погодой повезло.))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.