Подаруйте катання на SUP-серфінгу для двох!

подарували вже 94 рази
2 людини
до 2 годин
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2019
Літнє враження

Як відбувається враження

Двоє друзів відвідають «Одеський центр каякінгу», де їх зустріне досвідчений інструктор. Він розповість про базові правила балансування, підбере учням дошки та весла відповідного розміру, а також видасть рятувальний жилет. Після інструктажу друзі зможуть вийти з серфами на воду. У новачків буде 2 години, щоб насолодитися водною розвагою.

Чому ми вибрали центр прокату «Одеський центр каякінгу»

Серфінг з веслом SUP проходить в акваторії Чорного моря. Новачки зможуть насолодитися пейзажем пляжу «Ланжерон». Водна розвага не вимагає особливої ​​фізичної підготовки, тому випробувати її можуть дорослі та діти у супроводі батьків. Самостійно кататися можна з 16 років. Усе необхідне спорядження видають на місці.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Людмила
21 серпня 2018
Здравствуйте! Спасибо большое молодому человеку и Бодо за интересный новый опыт. Я не сильна в водном спорте, но серфинг с сап-веслом мне покорился - наверное, заслуга хорошего инструктора, которые все очень здорово объяснил и показал. Обязательно буду рекомендовать, как летнее развлечение! В такую жару самое то!))
Лина
11 липня 2017
Очень классно покаталась. Сначала было немного сложновато, но потом освоилась. И с погодой повезло.))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.