SUP-серфінг для двох

2 людини
до 2 годин
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019
Літнє враження

Як відбувається враження

Двоє друзів відвідають «Одеський центр каякінгу», де їх зустріне досвідчений інструктор. Він розповість про базові правила балансування, підбере учням дошку і весло відповідного розміру, а також видасть рятувальний жилет. Після інструктажу друзі зможуть вийти з серфом на воду. У новачків буде 2 години, щоб насолодитися водною розвагою.

Чому ми вибрали центр прокату «Одеський центр каякінгу»

Серфінг з веслом SUP проходить в акваторії Чорного моря. Новачки зможуть насолодитися пейзажем пляжу «Ланжерон». Водна розвага не вимагає особливої ​​фізичної підготовки, тому випробувати її можуть дорослі і діти старше 10 років. Все необхідне спорядження видають на місці.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Людмила
21 серпня 2018
Здравствуйте! Спасибо большое молодому человеку и Бодо за интересный новый опыт. Я не сильна в водном спорте, но серфинг с сап-веслом мне покорился - наверное, заслуга хорошего инструктора, которые все очень здорово объяснил и показал. Обязательно буду рекомендовать, как летнее развлечение! В такую жару самое то!))
Лина
11 липня 2017
Очень классно покаталась. Сначала было немного сложновато, но потом освоилась. И с погодой повезло.))

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.