100791
 

Подаруй урок фотографії і ретуші!

Два заняття з досвідченим фотографом, який ознайомить з усіма тонкощами якісної зйомки. Новачок опанує ази роботи з камерою, навчиться виставляти світло в павільйоні та на вулиці. На уроках розкажуть, як ретушувати вже готові фотографії. Майстер дасть кілька порад по догляду за професійною апаратурою. Заняття триває півтори години. Для практичної частини уроку рекомендується взяти власний фотоапарат, проте фотограф може також надати учневі свою техніку. детальніше...

1 люд. 2 уроки по 90 хвилин Використати до 31.03.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 95 раз
1 людина
2 уроки по 90 хвилин
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

 

Урок фотографії та ретуші — що це?

Майстер-клас, присвячений мистецтву створення ефектних знімків. Спеціаліст відкриє Щасливчику всі секрети професійної зйомки: від правильного виставлення світла до вибору найбільш вдалого ракурсу. Новачок попрацює з камерою в приміщенні та на вулиці. Після фотосесії фахівець навчить його ретушувати кадри в сучасних програмах. Учень дізнається, як використовувати різні фільтри, змінювати розміри композиції, створювати колажі.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає фотостудію MOLOKO, де його зустріне майстер і розповість про майбутні уроки. Перше заняття почнеться з теоретичного введення: фотограф пояснить, як правильно доглядати за технікою. Він також розкаже Щасливчику про технічні нюанси роботи з апаратурою, поділиться досвідом правильного вибору світла. Отримані знання учень буде вдосконалювати на практиці, фотографуючи предмети, тварин або моделей. На другому уроці майстер покаже Щасливчику, як обробляти фотографії в графічному редакторі.

2 заняття

Для того щоб новачок отримав максимум нових знань для створення красивих знімків, передбачено два уроки. Щасливчика ознайомлять з усіма етапами професійної зйомки.

Теорія та практика

Крім теоретичної інформації, на майстер-класі буде можливість удосконалити свої навички на практиці. Під керівництвом майстра Щасливчик буде фотографувати як в приміщенні, так і на вулиці.

Обробка фотографій

Щоб фото вийшли якісними, фахівець допоможе новачкові оволодіти навичками графічної обробки знімків у сучасних програмах.

 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

24 відгуків

Б
Богдан
29 листопада 2015
Если у вас есть своя зеркалка и 2 часа свободного времени не пожалейте потратить его на этот урок. Потому что без консультации профессионала очень сложно стать хорошим фотографом, даже любителем. Я благодарен Бодо и студии за качественный подход к делу.

М
Микита
27 квітня 2015
ааа, це супер-подарунок! чудова нагода "обкатати" нову дзеркалку, яку мені подарувала кохана, а з нею одразу ж і цей майстер-клас. Я більше дізнався за 2 години, ніж за кілька тижнів самостійного вивчення питання. Майстер справжній профі, показав як користуватися камерою, виставляти світло і головне - обробляти готові фотки.

Л
Лидия
16 листопада 2014
Время пролетело на одном дыхании! Занятие было насыщенное и интересное. Наконец-то я научилась обрабатывать готовые фото и доводить их до совершенства)Спасибо за ценные советы и новый опыт!

Е
Екатерина
12 травня 2014
Мои навыки ретуширования раньше ограничивались стандартным "контраст-свет", да еще и в старом фотошопе года эдак 2009) Теперь скачал себе последнюю версию, оказывается, в нем столько классного!! И как я раньше жила без таких красивых фоток)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень