Подаруйте урок фотографії і ретуші!

подарували вже 121 рази
1000 грн 1 люд. 2 заняття по 90 хв.
1 людина
2 заняття по 90 хв.
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Перше заняття носитиме теоретичний характер. Фотограф розповість учневі про особливості роботи з технікою та відкриє багато професійних секретів. На другому уроці майстер навчить правильно виставляти світло на вулиці та в приміщенні, вибирати потрібний ракурс, а потім обробляти знімки в графічному редакторі. Необхідну для майстер-класу апаратуру можна взяти з собою або орендувати безпосередньо в студії.

Чому ми вибрали фотостудію Moloko

У студії є декілька тематичних зон із різними меблями та предметами інтер`єру. Багато декорацій було виконано вручну за індивідуальними ескізами. За бажанням можна фотографувати власну модель. Дістатися до студії нескладно — вона знаходиться в Приморському районі міста.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Богдан
29 листопада 2015
Если у вас есть своя зеркалка и 2 часа свободного времени не пожалейте потратить его на этот урок. Потому что без консультации профессионала очень сложно стать хорошим фотографом, даже любителем. Я благодарен Бодо и студии за качественный подход к делу.
Микита
27 квітня 2015
ааа, це супер-подарунок! чудова нагода "обкатати" нову дзеркалку, яку мені подарувала кохана, а з нею одразу ж і цей майстер-клас. Я більше дізнався за 2 години, ніж за кілька тижнів самостійного вивчення питання. Майстер справжній профі, показав як користуватися камерою, виставляти світло і головне - обробляти готові фотки.
Лидия
16 листопада 2014
Время пролетело на одном дыхании! Занятие было насыщенное и интересное. Наконец-то я научилась обрабатывать готовые фото и доводить их до совершенства)Спасибо за ценные советы и новый опыт!
Екатерина
12 травня 2014
Мои навыки ретуширования раньше ограничивались стандартным "контраст-свет", да еще и в старом фотошопе года эдак 2009) Теперь скачал себе последнюю версию, оказывается, в нем столько классного!! И как я раньше жила без таких красивых фоток)))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.