100791
 

Подаруй урок фотографії і ретуші!

Два заняття з досвідченим фотографом, який ознайомить з усіма тонкощами якісної зйомки. Новачок опанує ази роботи з камерою, навчиться виставляти світло в павільйоні та на вулиці. На уроках розкажуть, як ретушувати вже готові фотографії. Майстер дасть кілька порад по догляду за професійною апаратурою. Заняття триває півтори години. Для практичної частини уроку рекомендується взяти власний фотоапарат, проте фотограф може також надати учневі свою техніку. детальніше...

1 люд. 2 уроки по 90 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
2 уроки по 90 хвилин
Доступно з 14 років
Використати до 28.02.2019

 

Урок фотографії та ретуші — що це?

Майстер-клас, присвячений мистецтву створення ефектних знімків. Спеціаліст відкриє Щасливчику всі секрети професійної зйомки: від правильного виставлення світла до вибору найбільш вдалого ракурсу. Новачок попрацює з камерою в приміщенні та на вулиці. Після фотосесії фахівець навчить його ретушувати кадри в сучасних програмах. Учень дізнається, як використовувати різні фільтри, змінювати розміри композиції, створювати колажі.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає фотостудію MOLOKO, де його зустріне майстер і розповість про майбутні уроки. Перше заняття почнеться з теоретичного введення: фотограф пояснить, як правильно доглядати за технікою. Він також розкаже Щасливчику про технічні нюанси роботи з апаратурою, поділиться досвідом правильного вибору світла. Отримані знання учень буде вдосконалювати на практиці, фотографуючи предмети, тварин або моделей. На другому уроці майстер покаже Щасливчику, як обробляти фотографії в графічному редакторі.

2 заняття

Для того щоб новачок отримав максимум нових знань для створення красивих знімків, передбачено два уроки. Щасливчика ознайомлять з усіма етапами професійної зйомки.

Теорія та практика

Крім теоретичної інформації, на майстер-класі буде можливість удосконалити свої навички на практиці. Під керівництвом майстра Щасливчик буде фотографувати як в приміщенні, так і на вулиці.

Обробка фотографій

Щоб фото вийшли якісними, фахівець допоможе новачкові оволодіти навичками графічної обробки знімків у сучасних програмах.

 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

24 відгуків

Т
Таня
27 квітня 2018
это отличный шанс поучиться у профи! я давно увлекаюсь фотографией, но всему обучалась сама) и поэтому я не знала многих тонкостей, пока не пошла на этот замечательный мастер-класс! теперь я спокойно фотографирую в ручном режиме, хотя раньше меня спасал только автомат))) всем советую это впечатление!

М
Максим
23 лютого 2018
Впечатление получил в подарок на день рождения, индивидуальный курс фотографии(8 уроков). За пять уроков научиться невозможно. Но, я сделал для себя много открытий, изменил своё отношение к фотографии. Это действительно искуство.

17 лютого 2017
Индивидуальный курс фотографии это действительно классно. Признаться, я не ходил ранее в фотошколу на групповые занятия, но занятия с глазу на глаз с профессиональным фотографом, который отвечает и разъясняет все что ты спросишь - это того стоит. Для меня впечатление еще не закончилось, так как оно состоит из 8 занятий по 90 минут, а свободное время есть только на выходных. После первого занятия...
Индивидуальный курс фотографии это действительно классно. Признаться, я не ходил ранее в фотошколу на групповые занятия, но занятия с глазу на глаз с профессиональным фотографом, который отвечает и разъясняет все что ты спросишь - это того стоит. Для меня впечатление еще не закончилось, так как оно состоит из 8 занятий по 90 минут, а свободное время есть только на выходных. После первого занятия я понял что не зря выбрал этот курс. Из плюсов (помимо очевидных) является то что время проведения занятий целиком и полностью вписываются в личный график. Рекомендую этот курс всем желающим познать мир профессиональной фотографии, перестать использовать режим "авто", получая при этом более качественные снимки. Спасибо bodo и студии (Одесса)

Б
Богдан
29 листопада 2015
Если у вас есть своя зеркалка и 2 часа свободного времени не пожалейте потратить его на этот урок. Потому что без консультации профессионала очень сложно стать хорошим фотографом, даже любителем. Я благодарен Бодо и студии за качественный подход к делу.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень