102870
 

Подаруй стрижку для тата і сина!

Стильне перевтілення для тата і сина. Створення нових образів проходить в кілька етапів: консультація від перукаря-стиліста, миття волосся, стрижка та модна укладка. Працювати над створенням зачісок будуть одночасно два майстри. Тато і син зможуть спостерігати за процесом перевтілення один-одного, сидячи на сусідніх кріслах. У барбершопі хлопчик і батько проведуть близько години. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
550 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
2 людини
до 60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Стрижка для тата і сина — що це?

Сімейний похід тата і сина до перукаря. Барбершоп — це свого роду клуб для чоловіків, в якому панує особлива атмосфера. У ньому досвідчені майстри стрижуть та укладають волосся за останнім писком моди. Візит у стильну перукарню стане незабутньою подією, адже для дитини та батька це прекрасна можливість провести час разом!

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать в барбершоп Mr. Solomon, де на них чекає стильне перевтілення від професіоналів своєї справи. З огляду на індивідуальні побажання тата і сина, перукарі запропонують підібрати ті види стрижок, які найкраще їм пасуватимуть. Це може бути андеркат, канадка, боб з подовженням — активна участь чоловіків у виборі нової зачіски завжди вітається! Визначившись зі стрижкою, перукарі негайно пререйдуть до справи. Через годину Щасливчики вийдуть з салону в нових образах.

Сімейний похід в салон

Тато і син зможуть провести час разом, спостерігаючи за перевтіленням один одного. Для дитини похід в перукарню в компанії батька стане прикладом того, як повинен доглядати за собою чоловік.

Територія для хлопців

Барбершоп — це ліга досвідчених чоловічих перукарів. Майстри своєї справи допоможуть підібрати зачіски і вдосконалити модний образ Щасливчиків.

Стрижка та укладка

Сеанс включає в себе не тільки сучасну стрижку, але й укладку, яка підкреслить переваги зовнішності тата і сина.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

П
Павел
22 червня 2018
Попросили барберов сделать нам с сыном одинаковые стрижки - с задачей справились просто отлично. Хороший барбершоп, очень спокойно относятся к активным и непоседливым детям, умеют их даже заинтересовать в процессе. Всем советую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень