Подаруйте стрижку для тата і сина!

подарували вже 11 рази
600 грн 2 люд. до 60 хв.
2 людини
до 60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Сім'я вирушить до барбершопу, де на них чекає стильне перетворення. Враховуючи індивідуальні побажання тата й сина, перукарі запропонують їм підібрати зачіски, що пасуватимуть кожному. Чоловіки будуть сидіти в сусідніх кріслах, а майстри виконуватимуть роботу одночасно. Спочатку їм вимиють голову, а потім зроблять стрижку. Наостанок барбери укладуть волосся і дадуть рекомендації щодо подальшого догляду.

Чому ми вибрали барбершоп Mr. Solomon

Барбершоп знаходиться в 10 хвилинах ходьби від центру Одеси, тому дістатися сюди зручно з будь-якої частини міста. У салону є своя філософія, яка поєднує класичне бачення англійських перукарень та особливий одеський колорит. Створюючи нові образи, майстри використовують косметичні засоби відомих брендів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Павел
22 червня 2018
Попросили барберов сделать нам с сыном одинаковые стрижки - с задачей справились просто отлично. Хороший барбершоп, очень спокойно относятся к активным и непоседливым детям, умеют их даже заинтересовать в процессе. Всем советую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.