102419
 

Подаруй стрижку бороди і вусів!

Корекція бороди і вусів у сучасному барбершопі. Майстер виступить в ролі стиліста-консультанта і допоможе підібрати рішення для нового іміджу. Під час процедур по догляду використовується професійна косметика. детальніше...

1 люд. До 1 години Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 220 раз
1 людина
До 1 години
Використати до 31.03.2019

Стрижка бороди і вусів — що це?

Моделювання та корекція чоловічої бороди від професійного майстра, який спеціалізується на створенні чоловічих образів. Барбер прислухається до всіх побажань Щасливчика і проконсультує його з питань стилю — порадить, яку форму бороди вибрати, а також дасть рекомендації щодо подальшого догляду.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає популярний в Одесі Tommy gun barbershop. З майстром він обговорить будь-які іміджеві рішення і визначиться, яку форму бороди та вусів йому вибрати. Барбер втілить усі побажання в життя, використовуючи в роботі професійну косметику для гоління.

Консультація барбера з питань стилю

У салоні пропонують найрізноманітніші варіанти корекції бороди. Визначитися з вибором допоможе барбер.

Атмосферний чоловічий барберхаус

У барберхауса Tommy gun особлива філософія. Еталон чоловічого стилю творці бачать у свободі вибору і незалежності. Обстановка ідеально відображає концепцію закладу: місце дуже атмосферне і створено для чоловічого діалогу.

Професійна косметика для гоління

Для догляду за бородою використовуються засоби високої якості. Вони підходять для будь-якого типу бороди, мають зволожуючу і пом'якшуючу дією.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

13 відгуків

А
Андрей
5 грудня 2017
Всем обладателям бороды обязательно стоит посетить барбершоп Tomygun. Очень приветливый персонал. Администратор всегда пойдёт на уступки. Мастер сделал своё дело на отлично. Придал форму бороде. С мастерами можно поболтать на различные темы. В общем 1час реального отдыха.

Н
Назiра
19 жовтня 2017
Вперше чоловiк вiдвiдав Tommy Gun - Враження - Казковi!!! Персонал, увага, атмосфера й рiвень виконання - НЕПЕРЕВЕШЕНI!!! Дякую!

K
Karina
14 червня 2017
Сегодня воспользовался муж мои подарком и остался очень доволен,советую всем приобрести такие сертификаты так как очень удобно и качественно выполняют работу Мастера,спасибо бодо за хорошие впечатления

И
Илья
18 січня 2017
Всегда сам возился со своей бородой и благодаря подарку девушки попал в крутой барбершоп! Там реально приятно находиться и результат впечатляет! Побрили идеально, так что стоит почаще заглядывать) И девушка довольна;)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень