102417
 

Подаруй стильну чоловічу стрижку!

Стильне перевтілення для чоловіка — стрижка від професійного перукаря, який спеціалізується на чоловічих зачісках різноманітних моделей та складності виконання. Спираючись на досвід, він допоможе створити не тільки стрижку, але і продумати образ в цілому. Результат закріплять фінальною укладкою. Під час процедур у барбершопі використовується тільки високоякісна косметика. детальніше...

1 люд. до 1 години Використати до 31.03.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 182 раз
1 людина
до 1 години
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Стильна чоловіча стрижка — що це?

Модна стрижка і укладка у виконанні професійного майстра. Стиліст-перукар виступить в ролі кваліфікованого консультанта. Він допоможе знайти модне рішення, враховуючи не тільки зовнішні дані, але й індивідуальність Щасливчика. Вибрати можна як класичні варіанти, які вже набули статус трендів, так і зважитися на радикальну зміну іміджу.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в Tommy gun barbershop. Інтер'єр закладу створений спеціально для чоловіків. Загальний колорит досягається за рахунок примітних деталей: фото відомих гангстерів часів 30-х років, стильні лампи і крісла. Працюють в барбершопі перукарі-стилісти чоловічої статі — з такими консультантами Щасливчик дуже легко знайде спільну мову і обговорить деталі свого іміджу. Разом вони виберуть найбільш підходящий варіант зачіски, і майстер одразу ж візьметься за справу. Спочатку стрижка, потім укладка і, нарешті, фінальний результат можна буде побачити в дзеркалі. У барбершопі Щасливчику запропонують на вибір чай, каву, кока-колу і навіть віскі.

Наймодніші чоловічі образи

Доступні будь-які чоловічі стрижки: від класичних до модних варіантів з поголеними скронями. Вибір моделі зачіски супроводжується консультацією та порадами професійного майстра.

Фінальний акцент — укладка

Будь-яку стрижку можна вигідно подати завдяки професійній укладці. Майстер запропонує один з варіантів інтерпретації зачіски — укладе волосся, щоб підкреслити переваги образу.

Атмосферний чоловічий барбершоп

У барбершопі панує істинно чоловіча атмосфера. Тут буде можливість розслабитися і насолодитися смачною кавою або міцним віскі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

9 відгуків

Ю
Юрий
28 квітня 2018
Собственно, в Барбер шоп был впервые. Самые положительные впечатления. Запись на определенное время, администратор предлагает напитки, крутая атмосфера, все стерильно, барбер работает в перчатках, как стричься посоветовал мастер, далее час кропотливой и внимательной работы. Очень доволен подарком, так и получают новых клиентов)

18 квітня 2018
Впечетлением остался больше чем доволен, советую всем, ребята молодцы))))

Д
Денис
26 лютого 2018
Подарила девушка. Говорит - почувствуй себя реальным мужиком, иди в барбершоп !:) Понравилась атмосфера , приятная девочка на рецепшине , сделала комплимент от заведения в виде чашечки кофе, что лично мне , было приятно. Барбер аккуратно и профессионально подстриг. Всю стрижку поддерживал легкий и не непринужденный разговор. После всего, фото на память и приятное впечатление !)

5 грудня 2017
Добрый день! Дарила впечатление парню на день рождения. Дарила другое впечатление,но так как оно перестало действовать то заменили на это. Понравилось обслуживание, атмосфера и результат. Выбрали стрижку так как на данный момент это впечатление было актуальным.Подарок-впечатление считаю очень хорошим подарком особенно когда не можешь придумать, что именно подарить человеку из обычных подарков...
Добрый день! Дарила впечатление парню на день рождения. Дарила другое впечатление,но так как оно перестало действовать то заменили на это. Понравилось обслуживание, атмосфера и результат. Выбрали стрижку так как на данный момент это впечатление было актуальным.Подарок-впечатление считаю очень хорошим подарком особенно когда не можешь придумать, что именно подарить человеку из обычных подарков да и очень удобно,что реализовать его можно в течении полугода. Спасибо BODO за подарок и за яркие впечатления!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень