Подаруйте SPA догляд для рук і ніг!

подарували вже 56 рази
1 людина
до 2 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Клієнтка відвідає сеанс з комплексного догляду. Спочатку за необхідності дівчині знімуть лак або гель-лак. Потім виконають скрабування, зволожуючий масаж і парафінотерапію. Після цього два майстри одночасно зроблять манікюр і педикюр. Завершенням комплексу стане зміцнення нігтів спеціальним лікувальним засобом.

Чому ми вибрали салон краси Place by Fusion

Студія розташована в центрі міста. Для процедур використовують якісну косметику відомих зарубіжних та вітчизняних брендів. У салоні працюють досвідчені майстри. Всі інструменти проходять багатоступеневу процедуру очищення та дезінфекції.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Катерина
27 березня 2018
процедура прошла хорошо. персонал очень приветливый, мастер хороший. мягко и аккуратно выполняют процедуру, спрашивают, или не больно, все ли хорошо. мне очень понравилось)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.