101407
 

Подаруй королівський день СПА!

СПА-перетворення в елітному салоні краси! Комплекс включає: догляд для всього тіла, сеанс парафінотерапії рук, розслабляючий масаж стоп і голови. Досвідчений майстер чоловічої статі подбає про те, щоб шкіра набула відчутну гладкість і ніжність: після розпарювання в хаммаме він проведе делікатний кавовий пілінг і пінний масаж. Це можливість для представниць прекрасної статі відпочити не тільки тілом, але і душею. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2018
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 106 раз
1 чоловік
до 3 годин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2018

SPA Lady — що це?

Розкішний SPA-комплекс — справжній свято краси для кожної жінки! Кращі майстри міста міста подбають про догляд за тілом, який поєднує в собі распарювання в хаммамі, пілінг, пінний масаж, парафінотерапію рук, а також розминання стоп і голови. 

Як все проходить?

Щаслива володарка сертифікату відвідає один з кращих SPA-салонів Одеси — Sayuri. У його стінах вона дізнається, що таке відпочинок по-королівськи. Першим ділом, майстер видасть комплект одноразового білизни, яке зробить проходження процедур більш комфортним. Сеанси для всього тіла будуть змінювати один одного, даруючи гладку і шовковисту шкіру, а також гарний настрій. Після процедури парфинотерапии руки придбають бездоганний вигляд. Залишиться тільки насолодитися масажем стоп і голови у виконаннні майстра-чоловіка.

Розкішний догляд для всього тіла

Распарювання в хаммамі з комфортним температурним режимом допоможе підготувати шкіру до подальших процедур. Це будуть кавовий пілінг, і ніжний пінний масаж всього тіла. 

Делікатна парафінотерапія рук

Додати ручкам доглянутий вигляд допоможе сеанс парафінотерапії. Гостя опустить руки у ванну, наповнену розтопленим косметичним парафіном, а після проведе деякий час в спеціальних рукавичках для посилення корисних властивостей процедури. Шкіра стане м'якою і бархатистою, немов у дитини.

Розслабляючий масаж стоп і голови 

Остаточно розслабитися дозволить легке розминання стоп. Після цього майстер-чоловік приступить до масажу голови. Погладжування зміняться делікатними натисканнями на певні точки на голові. Процедура сприяє поліпшенню кровообігу і знімає втому. 

Місце проведення враження:

Sayuri - SPA салон
р. Одеса, вул. Левітана, 34 Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

Л
Людмила
10 травня 2017
Впечатление Spa-Lady мне подарил муж на День рождения еще в декабре, только в мае я воспользовалась этим подарком. Спасибо салону Sayuri за приятно проведенное время. Впечатление очень понравились, в салоне оказалась очень приятная атмосфера, очень доброжелательный персонал. Отдельное спасибо Шакиру, он-просто волшебник!!! Сначала было распаривание в хамаме, потом бережный спа пилинг всего тела...
Впечатление Spa-Lady мне подарил муж на День рождения еще в декабре, только в мае я воспользовалась этим подарком. Спасибо салону Sayuri за приятно проведенное время. Впечатление очень понравились, в салоне оказалась очень приятная атмосфера, очень доброжелательный персонал. Отдельное спасибо Шакиру, он-просто волшебник!!! Сначала было распаривание в хамаме, потом бережный спа пилинг всего тела, нежный мыльный массаж, расслабляющий массаж всего тела, включая стопы и голову. Продолжением этот блаженства был сеанс парафинотерапии рук. Я очень довольна впечатлением! Это было БОЖЕСТВЕННО!

Л
Людмила
10 травня 2017
Впечатление Spa-Lady мне подарили на День рожденья еще в декабре, только в мае я воспользовалась данным подарком. Спасибо салону Sayuri за предоставленное впечатление, комфорт, уют, профессионализм. Отдельное спасибо Шакиру, он просто волшебник!!!

Т
Татьяна
7 травня 2017
Впечатление Spa-Lady мне подарили на День рожденья. Спасибо салону Sayuri за приятно проведенное время. Очень внимательный персонал салона, расслабляющая атмосфера помогли мне полностью расслабиться и насладиться спа уходом всего тела. Сначала было распаривание в хамаме, потом спа пилинг всего тела, мыльный массаж, массаж микс. Большое спасибо массажисту Шакиру за его пофессионализм. Понравились все процедуры. Я очень довольна впечатлением!

С
Светлана
17 лютого 2017
Впечатления SPA Lady и древнеиндийский массаж головы отправилась получать вместе с подругой, которой я подарила эти впечатления в подарок на день рождения. Впечатления понравились очень, в салоне оказалась очень приятная атмосфера, очень доброжелательный персонал, а массажист - просто большой мастер своего дела. Немаловажным оказалось и то, что кроме нас с подругой в салоне больше никого не...
Впечатления SPA Lady и древнеиндийский массаж головы отправилась получать вместе с подругой, которой я подарила эти впечатления в подарок на день рождения. Впечатления понравились очень, в салоне оказалась очень приятная атмосфера, очень доброжелательный персонал, а массажист - просто большой мастер своего дела. Немаловажным оказалось и то, что кроме нас с подругой в салоне больше никого не обслуживали и это дополнительно создаёт атмосферу камерность и уюта. Очень понравилось, спасибо персоналу салона.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень