101402
 

Подаруй відвідування соляної печери!

Відвідування печери, в якій стеля, підлога та стіни зроблені з цілющих солей Солотвино. В кімнаті є зручні крісла, на яких можна відпочити, порелаксувати та просто подихати цілющим повітрям. Спеціальний генератор буде додатково розпорошувати сіль. Це допоможе зміцнити імунітет і зняти напругу. Комплекс складається з 10 сеансів по 45 хвилин. Бахіли та спеціальні чохли для крісел видасть адміністратор. Використовувати абонемент потрібно протягом місяця. детальніше...

1 люд. 10 сеансів по 45 хвилин Використати до 31.03.2019
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 446 раз
1 людина
10 сеансів по 45 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 1 року
Використати до 31.03.2019

 

Соляна печера — що це?

Можливість поліпшити стан здоров'я. Соляний пил сприятливо впливає на роботу дихальної системи, а також зміцнює імунітет. Крім того, цілюще повітря насичує організм корисними мікроелементами, які захищають його від застуд. На сеансах Щасливчик також може розслабитися та відволіктися від насущних проблем. Атмосфера соляної кімнати сприяє зняттю стресу.

Як все відбувається?

Щасливчик прибуде в Salt Room. Там його зустріне адміністратор. Він видасть бахіли і спеціальні чохли для крісел. Після цього почнеться найцікавіше — відвідування печери, в якій все зроблено з солей Солотвино. Там є зручні крісла, де можна розслабитися, почитати книгу або поспілкуватися з іншими відвідувачами. У печері також знаходиться генератор, що розпилює сіль по всьому приміщенню. Тривалість одного сеансу — 45 хвилин. За бажанням можна самостійно регулювати час перебування. В курс входить 10 сеансів, відвідати які необхідно протягом місяця.

Цілющий ефект

Комплекс підходить для лікування та профілактики частих застуд і захворювань дихальної системи. Також перебування в соляній кімнаті здійснює позитивний ефект на нервову систему.

Корисне повітря

Додатково розпорошувати сіль буде спеціальний генератор. Вдихаючи повітря, збагачене парами солі, Щасливчик «наситить» свій організм корисними речовинами.

10 сеансів

За цей час можна відчути необхідний ефект. Також Щасливчик насолодиться атмосферою спокою й умиротворення.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Salt Room - Соляна кімната
вул. Успенська, 26 Показати на мапі

12 відгуків

А
Анатолий
27 квітня 2018
Впечатление нам с женой подарили друзья. После 10 сеансов терапии чувствуем прилив сил и бодрости. Самочувствие стало намного лучше. Рекомендую!

Л
Лидия
27 квітня 2018
Недавно посещала соляную пещеру, честно вам признаюсь, осталась довольная. Воздух действительно целебный! Еще и красота такая вокруг! И полезно, и красиво, и профилактика хорошая от разных болезней )

О
Оксана
5 квітня 2017
Здравствуйте! Т.к. подарок я дарила отцу, то с его слов подарок ему в общем понравился, он остался доволен, спасибо

Ася
2 квітня 2017
Обычно отзывы в соц сетях пишут если нам не угодили или товар не качественный, НО тут другой случай, пост хвалебный. Случайной узнала о соляной комнате, в очереди в поликлинике. Послушала как бабушка была довольна результатом у внучки. Мой ребёнок не хуже, мы бегом в соляную комнату. Реально уже после второго сеанса, нос наш начал дышать, кашель стал отходить. Не рекламирую, но если ищите...
Обычно отзывы в соц сетях пишут если нам не угодили или товар не качественный, НО тут другой случай, пост хвалебный. Случайной узнала о соляной комнате, в очереди в поликлинике. Послушала как бабушка была довольна результатом у внучки. Мой ребёнок не хуже, мы бегом в соляную комнату. Реально уже после второго сеанса, нос наш начал дышать, кашель стал отходить. Не рекламирую, но если ищите альтернативу лекарствами, то очень даже эффективно. Врач прям порадовался нашему результату, а я так вообще.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень