Подаруй сигарну дегустацію!

подарували вже 187 разів
1 людина
90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Гість відвідає сигарний дім, де його зустріне вітольє. Спеціаліст розповість про історію сигар, їхнє виробництво, етикет розкурювання та призначення х'юмідорів — скриньок для зберігання. Потім він допоможе вибрати сигару та бренд, зважаючи на смаки відвідувача. Також вітольє навчить правильно накладати тютюн і скручувати його в покривний лист.

Чому ми вибрали сигарний дім «Фортуна»

Бутик розташований у центрі Одеси. Під час індивідуальної зустрічі з вітольє гість навчиться правильно вибирати сигари, розкурювати їх, а також відрізняти якісний продукт. Відвідувач зможе викурити одну із сигар різних країн-виробників.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

18 відгуків

Владимир
17 мая 2018
Пользуюсь услугами данной компании второй раз. В первый раз лично покупал сертификаты друзьям. Остались довольны. Выбрали фото сессию. Фото реально качественные. Потом советовал в качестве подарка коллегам на работе. И в итоге получил в подарок сам  Мне досталась дегустация сигар на двоих. Впечатления от похода в сигарный дом Фортуна крайне положительные. Приветливый персонал. Отличное оформление салона. Крайне интересные истории о сигарах от всемирно известных производителей. Витолье – действительно профессионал своего дела. Слушать его было приятно и долго не хотелось уходить. Помог с выбором. Для тех, кто получит подобный подарок и впервые столкнется с выбором сигар, лично посоветую вариант romeo and juliet. В общем, Bodo и Fortuna спасибо!
Евгений
19 октября 2017
Хочу поблагодарить компанию BODO за прекрасную возможность попробовать сигару и услышать рассказ профессионального витолье(специалиста по сигарам). Впечатление осталось шикарное, сервис также на высочайшем уровне. Если Вы всегда мечтали попробовать сигару либо у Вас есть такой человек, без сомнения это впечатление придётся по душе!
Олег
4 октября 2017
Прекрасный сигарный дом! Хороший и свежий выбор!Обслуживание супер!Так держать! Я еще вернусь!Друзьям показал Ваш выбор ,они в восторге!
Дмитрий
20 июля 2017
https://www.facebook.com/100001743994318
Интересное время провождение. Полезная информация. Рекомендую

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки