Подаруйте сигарну дегустацію для двох!

подарували вже 148 рази
2 людини
90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі відвідають сигарний дім і познайомляться з вітольє. Він проведе невелику екскурсію і покаже асортимент тютюнової продукції. Із запропонованої колекції кожен зможе вибрати собі сигару для розкурювання. Спершу спеціаліст розповість, як оцінити якість ручної скрутки: форму, щільність, розмір. Наступний етап дегустації — нюховий. Профі запропонує порівняти, як розкривається аромат «холодної» сигари, а після — підпаленої. Фінальний дегустаційний етап буде пов'язаний із тонкощами оцінки смаку.

Чому ми вибрали сигарний дім «Фортуна»

Бутик знаходиться в центрі міста, тому дістатися його не викличе труднощів. Гості спробують по одній із сигар імпортного виробництва. Залежно від наявності вони будуть вибирати з 10 брендів. Дегустація складається з 3 етапів:

  • візуального — вивчення форми, щільності, розміру сигари;
  • нюхового — порівняння аромату «холодної» і «гарячої» сигари;
  • смакового — розкурювання сигари та оцінка її післясмаку.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

18 відгуків

Владимир
17 травня 2018
Пользуюсь услугами данной компании второй раз. В первый раз лично покупал сертификаты друзьям. Остались довольны. Выбрали фото сессию. Фото реально качественные. Потом советовал в качестве подарка коллегам на работе. И в итоге получил в подарок сам  Мне досталась дегустация сигар на двоих. Впечатления от похода в сигарный дом Фортуна крайне положительные. Приветливый персонал. Отличное оформление салона. Крайне интересные истории о сигарах от всемирно известных производителей. Витолье – действительно профессионал своего дела. Слушать его было приятно и долго не хотелось уходить. Помог с выбором. Для тех, кто получит подобный подарок и впервые столкнется с выбором сигар, лично посоветую вариант romeo and juliet. В общем, Bodo и Fortuna спасибо!
Евгений
19 жовтня 2017
Хочу поблагодарить компанию BODO за прекрасную возможность попробовать сигару и услышать рассказ профессионального витолье(специалиста по сигарам). Впечатление осталось шикарное, сервис также на высочайшем уровне. Если Вы всегда мечтали попробовать сигару либо у Вас есть такой человек, без сомнения это впечатление придётся по душе!
Олег
4 жовтня 2017
Прекрасный сигарный дом! Хороший и свежий выбор!Обслуживание супер!Так держать! Я еще вернусь!Друзьям показал Ваш выбор ,они в восторге!
Дмитрий
20 липня 2017
https://www.facebook.com/100001743994318
Интересное время провождение. Полезная информация. Рекомендую

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.