Подаруй сімейну фотосесію!

подарували вже 228 разів
2000 грн 4 люд. до 2 годин
4 людини
до 2 годин
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Фотограф допоможе визначитися з локацією зйомки та порадить, у яких образах позувати. Він виставить світло, вибере потрібні ракурси та закарбує найкращі моменти. За допомогою майстра моделі зможуть втілити всі свої задуми. Фотографії в легкій обробці будуть готові протягом трьох тижнів після зйомки. Додатково майстер відретушує 15 найбільш вдалих знімків.

Чому ми вибрали фотостудію Moloko

Студія розташована в Приморському районі Одеси. Є кілька авторських локацій з різними декораціями, ексклюзивними предметами інтер'єру та меблями. Площа знімального залу становить 70 кв. м, висота стель — 3 м. За бажання можна влаштувати фотосесію open-air — втілити ідеї на тлі міських пейзажів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Лилия
22 августа 2017
https://www.facebook.com/100001965883413
Подарили фотосессию в студии в Одессе. Оказалось, что услуги визажиста для семейной фотосессии (2 часа съемки) не входят в сертификат... Дополнительно заказывать и оплачивать визажиста не стала, это еще + 1,5 часа времени, как мне сказали. Но в целом процесс съемки понравился, фотограф приятная девушка. Фотографии получились красивые.
Яна Ларина
31 июля 2017
Спасибо за праздник, который вы нам подарили))) Яркие фото, приятный фотограф и мягкая атмосфера сделали свое дело)) Фотографии получились естественные, радостные и незабываемые! Всегда мечтала о профессиональной съемке) и от от такого подарка невозможно устоять, поэтому получив подарок от дорогих мне людей, получила больше, чем подарок)) незабываемые впечатления))) очень благодарны ВАМ)))
Юлия
13 сентября 2016
Очень понравилась семейная фотосессия! В подарок от кумовей получили подарочный сертификат на впечатление,при внимательном рассмотрении и обсуждении решили выбрать семейную фотосессию,так как двое деток,а фотографии это замечательная память как для родителей,так и для детей в будущем. С удовольствие как нибудь воспользуюсь bodo еще раз и буду советовать всем друзьям,ибо такие подарки всегда будут кстати к любому поводу) Спасибо bodo что привносите в жизнь такие яркие эмоции,ваши впечатления всегда найдут отклик в любом сердце и добавят в повседневную жизнь незабываемые впечатления!
Denys Poperyechny
8 февраля 2016
Супер ... Остались очень довольны впечатлением !!!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки