Подаруйте романтичне шоу в дельфінарії!

подарували вже 141 рази
800 грн 2 люд. до 90 хв.
2 людини
до 90 хв.
Використати до 31.10.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Під час вечірнього шоу глядачі побачать, як спеціально навчені тварини виконують різні трюки: легко вистрибують з води та співають «пісні». Крім дельфінів, учасниками перфомансу також стануть циркові артисти — вони будуть літати над басейном і показувати хореографічні номери у воді. Для виступу використовуються яскраві світлові та музичні спецефекти.

Чому ми вибрали дельфінарій «Немо»

Дістатися до дельфінарію не важко — він розташований на території пляжу «Ланжерон». Концертна програма «Немо» вважається кращою в Європі. Виступи артистів транслюються на спеціальних моніторах.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ольга
2 липня 2018
Второе свидание с молодым человеком, и, по правде говоря, лучше первого) я сидела с мимимишным лицом все представление. Артисты профи (да, люди тоже классно выступали, но животные просто меня сразили). К животным хорошее отношение, что меня порадовало. Всем советую сходить) очень красиво

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.