100730
 

Подаруй романтичну прогулянку на яхті!

Прогулянка Одеською затокою на розкішному білосніжному судні. Яхта оснащена всім необхідним для подорожі з комфортом: окремими каютами, кухнею, просторою палубою та салоном для відпочинку. Управляти судном будет досвідчений капітан, який дотримується заздалегідь обумовленого маршруту. детальніше...

2 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
4 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 116 раз
2 людини
3 години
Залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Використати до 31.03.2019

Романтична прогулянка на яхті — що це?

Романтична подорож Одеською затокою. Прогулянка відбудеться на борту розкішної крейсерської яхти, яка оснащена всім необхідним: від окремих кают до кухонь. Капітан біля штурвала слідуватиме заздалегідь обумовленим маршрутом. Це чудова можливість насолодитися прибережними пейзажами, влаштувати фотосесію та навіть пікнік прямо на борту.

Як все відбувається?

Щасливчики вийдуть у море вдвох, не рахуючи капітана. На них чекає захоплююча 3-годинна подорож просторами Одеської затоки. За бажанням можна спробувати підняти вітрила та навіть постояти біля керма. На борту вдасться влаштувати фотосесію або пікнік, тому варто заздалегідь подбати про цифрову камеру та улюблені смаколики.

Комфортабельна яхта для водної прогулянки

Катання відбудеться на розкішному судні, на борту якого є всі умови для комфортного відпочинку: окремі каюти, салон, санвузол, невеликий камбуз і холодильник. Довжина яхти — 9 метрів.

Маршрут від досвідченого капітана

Треба буде заздалегідь обговорити з капітаном маршрут. А потім — повний вперед!

Прогулянка Одеською затокою

Морська прогулянка пройде в акваторії Одеської затоки. Естетичне задоволення від споглядання мальовничих краєвидів гарантовано.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київська яхтова школа (Одеса)
Місце зустрічі погоджується з провайдером Показати на мапі

14 відгуків

V
Vladimir
18 серпня 2018
Все понравилось: - оперативность; - новые впечатления; - хороший отдых. Подарок удался.

А
Анастасия
14 липня 2018
Подарочный сертификат нам на свадьбу подарила моя сестра. Нам с мужем очень понравилась прогулка на яхте. Капитаны были дружелюбны и общительны. У меня самое яркое впечатление оставило купание в открытом море. Было круто сидеть на носу яхты и ловить брызги волн. Очень советую всем!

9 серпня 2017
Все понравилось. Все было четко. Активировали карточку, сразу пришла вся необходимая информация и позвонили сотрудники для подтверждения. Мы смогли легко согласовать нужный нам день и время. Команда на яхте тоже понравилась. В точно назначенное время мы отплыли из порта. Прекрасно покатались и провели время. Команда не напрягала совершенно. Прислушивалась к пожеланиям. Мы вдоволь накупались. Ребенок был счастлив тоже. В общем отдохнули на ура!

О
Ольга
24 липня 2017
Приобретали это впечатление в подарок на день рождения. Именинница осталась в востроге. Спасибо за оперативность и замечательные эмоции.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень