101555
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Катання на благородних і спокійних кониках для компанії з 4-х чоловік. Прогулянка пройде по території мальовничої лісопаркової зони та березового гаю, далеко від міської суєти. А супровід відразу 4-х професійних інструкторів — по одному для кожного — дозволить вільно покататися навіть тим, хто ніколи не сидів верхи. Вони навчать сідлати коней, впевнено триматися в сідлі і управляти поводами, а під час прогулянки будуть притримувати коней за вуздечку.  детальніше...

4 люд. 45 хвилин Використати до 30.11.2018
4 людини
45 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 30.11.2018

Прогулянка на конях для компанії — що це?

Дозвілля справжніх аристократів. Катання верхи поєднує в собі приємне з корисним — можна буде насолодитися мальовничими пейзажами лісопаркової зони і навчитися правильно поводитися з кіньми. Про це подбає відразу кілька професійних інструкторів. Вони також допоможуть підібрати благородних коней та будуть супроводжувати наїзників-початківців під час захоплюючої прогулянки.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою ще 3-х близьких людей, разом з якими він відправиться в престижний заміський клуб «Стетсон». У будь-який час року антураж вразить гостей своєю природною красою. На місці Щасливчиків зустрінуть 4 інструктора: вони допоможуть підібрати скакунів і навчать азам їзди тих, хто ніколи раніше не сидів верхи. Залишилося пришпорити своїх коней — і вперед.

Персональний інструктор для кожного

Катання пройде в компанії професіоналів. У кожного буде свій індивідуальний інструктор, тому навіть новачки зможуть навчитися:

  • впевнено сидіти в сідлі
  • правильно тримати вузду
  • направляти ходу коня

Прогулянка в лоні природи

Насолоджуватись розкішними пейзажами доглянутої паркової зони в оточенні близьких людей — хіба можна уявити прекраснішу картину? Катання також охопить територію мальовничого березового гаю, де сама природа навіває спокій та гармонію. Територія клубу огороджена від міської суєти, щоб гості могли комфортно відпочивати далеко від сторонніх очей і щоденних турбот.

Спокійні конячки

У стайнях елітного клубу — тільки доглянуті та добре обкатані конячки. В залежності від навичок, гостям підберуть тварин зі спокійною вдачею. Адже скакуни, як і люди — індивідуальні.

Місце проведення враження:

Стетсон - Кінний клуб
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

53 відгуків реальних людей

Е
Елена
25 березня 2018
Впервые каталась на лошади, все очень понравилось, был очень хороший инструктор, поэтому страшно совсем не было) круто было то, что можно было покормить лошадок, очень милые и красивые создания) В общем, я в восторге))

Е
Екатерина
22 лютого 2018
Прогулка на лошади оставила море впечатлений и удовольствия!

Е
Елена
7 листопада 2017
Сертификат подарили коллеги, зная моё нежное отношение к лошадкам))) Но удовольствие от прогулки получали вдвоем с супругом )) Ухоженные животные, приветливые инструктора , фотографии в живописном осеннем парке - и время прогулки пролетело совершенно незаметно)) А вот впечатление осталось надолго ))) Отдельная благодарность сотрудникам компании Bodo за оперативное решение вопроса с переносом...
Сертификат подарили коллеги, зная моё нежное отношение к лошадкам))) Но удовольствие от прогулки получали вдвоем с супругом )) Ухоженные животные, приветливые инструктора , фотографии в живописном осеннем парке - и время прогулки пролетело совершенно незаметно)) А вот впечатление осталось надолго ))) Отдельная благодарность сотрудникам компании Bodo за оперативное решение вопроса с переносом даты из-за погодных условий. Удачи и процветания вам, ребята!

О
Ольга
27 жовтня 2017
Катание на лошадях мы подарили детям на каникулы. Сотрудники компании bodo подробно объяснили все условия, помогли определится с датой. Дети получили огромное удовольствие от общения с лошадками. Также большое спасибо сотрудникам конного клуба Стетсон за тёплый приём.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень