101555
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Катання на благородних і спокійних кониках для компанії з 4-х чоловік. Прогулянка пройде по території мальовничої лісопаркової зони та березового гаю, далеко від міської суєти. А супровід відразу 4-х професійних інструкторів — по одному для кожного — дозволить вільно покататися навіть тим, хто ніколи не сидів верхи. Вони навчать сідлати коней, впевнено триматися в сідлі і управляти поводами, а під час прогулянки будуть притримувати коней за вуздечку.  детальніше...

4 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2019
4 людини
45 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на конях для компанії — що це?

Дозвілля справжніх аристократів. Катання верхи поєднує в собі приємне з корисним — можна буде насолодитися мальовничими пейзажами лісопаркової зони і навчитися правильно поводитися з кіньми. Про це подбає відразу кілька професійних інструкторів. Вони також допоможуть підібрати благородних коней та будуть супроводжувати наїзників-початківців під час захоплюючої прогулянки.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою ще 3-х близьких людей, разом з якими він відправиться в престижний заміський клуб «Стетсон». У будь-який час року антураж вразить гостей своєю природною красою. На місці Щасливчиків зустрінуть 4 інструктора: вони допоможуть підібрати скакунів і навчать азам їзди тих, хто ніколи раніше не сидів верхи. Залишилося пришпорити своїх коней — і вперед.

Персональний інструктор для кожного

Катання пройде в компанії професіоналів. У кожного буде свій індивідуальний інструктор, тому навіть новачки зможуть навчитися:

  • впевнено сидіти в сідлі
  • правильно тримати вузду
  • направляти ходу коня

Прогулянка в лоні природи

Насолоджуватись розкішними пейзажами доглянутої паркової зони в оточенні близьких людей — хіба можна уявити прекраснішу картину? Катання також охопить територію мальовничого березового гаю, де сама природа навіває спокій та гармонію. Територія клубу огороджена від міської суєти, щоб гості могли комфортно відпочивати далеко від сторонніх очей і щоденних турбот.

Спокійні конячки

У стайнях елітного клубу — тільки доглянуті та добре обкатані конячки. В залежності від навичок, гостям підберуть тварин зі спокійною вдачею. Адже скакуни, як і люди — індивідуальні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стетсон - Кінний клуб
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

63 відгуків

9 серпня 2018
Воспользовались впечатлением в первый раз и не последний. Все на высшем уровне. Bodo - самый лучший сайт для подарков такого плана, вежливый, оперативный персонал сайта. Клуб Stetson посетили первый раз - поездка превзошла все ожидания: персонал приветливый, общительный, квалифицированный. Лошади ухоженные и дисциплинированные. Да и общая остановка на территории домашняя. Спасибо.

А
Александр
12 липня 2018
Всё очень понравилось. Чудесные лошади, внимательный персонал, чарующая обстановка. Всем большое спасибо, обязательно воспользуемся вашими услугами ещё.

В
Виктория
24 червня 2018
Вперше каталася,залишися тільки приємні враження, спокійний, вріноважений кінь Земляк, хороший інструктор Юлія) хороше місце для прогулягки, чудово лісова галявина)

24 червня 2018
Сегодняшняя прогулка была просто прекрасной! Впервые на лошади и ощущения, что всегда сидела в седле)) Незабываемые впечатления, покладистое животное и внимательный инструктор, которого лошадка очень любит обнимать)) Приятная прогулка по прекрасному парку, а потом угощение лошадок гостинцами - это здорово, покормить их прямо из рук яблочком и морковкой. Спасибо за приятные впечатления и...
Сегодняшняя прогулка была просто прекрасной! Впервые на лошади и ощущения, что всегда сидела в седле)) Незабываемые впечатления, покладистое животное и внимательный инструктор, которого лошадка очень любит обнимать)) Приятная прогулка по прекрасному парку, а потом угощение лошадок гостинцами - это здорово, покормить их прямо из рук яблочком и морковкой. Спасибо за приятные впечатления и профессионализм, все прошло просто замечательно! Рекомендую всем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень