100966
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Кінна прогулянка по мальовничій парковій зоні, а також у березовому гаю. Досвідчений інструктор підбере спокійну конячку і навчить всім тонкощам верхової їзди: як правильно сідлати коня, як триматись верхи, як направляти його. Він також буде особисто супроводжувати наїзників, підтримуючи благородних коней за вуздечку.  детальніше...

2 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
45 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на конях для двох — що це?

Романтична прогулянка верхи на конях під відкритим небом. Досвідчений інструктор пояснить основні нюанси кінної їзди, тому спеціальні навички не потрібні. Профі також буде тримати коней за вуздечку протягом всього катання. Прогулянка пройде по парковій території клубу, можна також навідатися в березовий гай. В стайнях клубу для кожного підберуть спеціально навчену спокійну конячку.

Як все відбувається?

Щасливчиків чекає візит в один з кращих кінних клубів Одеси — «Стетсон». Тут вони познайомляться з досвідченим інструктором, який допоможе їм освоїтися з усіма тонкощами верхової їзди. Він розповість, як ставити ногу на стремено, як підтягуватися, щоб залізти на коня і як керувати його рухами. А після цього — профі візьме коней за вуздечку і поведе кроком. Щасливчикам залишиться лише насолоджуватися романтичною атмосферою і милуватися навколишніми пейзажами.

Персональний інструктор

Для прогулянки не потрібні якісь особливі навички— інструктор пояснить новачкам, що робити. Він навчить:

  • залізати в сідло
  • «гальмувати» коня п'ятами
  • керувати поводами

Прогулянка по парковій зоні

Прогулянка пройде по мальовничим парковим просторам. Наїзники також встигнуть відвідати березовий гай, який розташувався зовсім поруч. Стукіт копит благородних скакунів, мальовничі простори навколо. Хіба можна уявити більш заспокійливу картину?

Спокійні конячки

Наїзників очікує не тільки романтична атмосфера, але й породисті коні. У стайнях кінного клубу для них спеціально підберуть обкатаних конячок зі спокійною вдачею.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стетсон - Кінний клуб
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

63 відгуків

9 серпня 2018
Воспользовались впечатлением в первый раз и не последний. Все на высшем уровне. Bodo - самый лучший сайт для подарков такого плана, вежливый, оперативный персонал сайта. Клуб Stetson посетили первый раз - поездка превзошла все ожидания: персонал приветливый, общительный, квалифицированный. Лошади ухоженные и дисциплинированные. Да и общая остановка на территории домашняя. Спасибо.

А
Александр
12 липня 2018
Всё очень понравилось. Чудесные лошади, внимательный персонал, чарующая обстановка. Всем большое спасибо, обязательно воспользуемся вашими услугами ещё.

В
Виктория
24 червня 2018
Вперше каталася,залишися тільки приємні враження, спокійний, вріноважений кінь Земляк, хороший інструктор Юлія) хороше місце для прогулягки, чудово лісова галявина)

24 червня 2018
Сегодняшняя прогулка была просто прекрасной! Впервые на лошади и ощущения, что всегда сидела в седле)) Незабываемые впечатления, покладистое животное и внимательный инструктор, которого лошадка очень любит обнимать)) Приятная прогулка по прекрасному парку, а потом угощение лошадок гостинцами - это здорово, покормить их прямо из рук яблочком и морковкой. Спасибо за приятные впечатления и...
Сегодняшняя прогулка была просто прекрасной! Впервые на лошади и ощущения, что всегда сидела в седле)) Незабываемые впечатления, покладистое животное и внимательный инструктор, которого лошадка очень любит обнимать)) Приятная прогулка по прекрасному парку, а потом угощение лошадок гостинцами - это здорово, покормить их прямо из рук яблочком и морковкой. Спасибо за приятные впечатления и профессионализм, все прошло просто замечательно! Рекомендую всем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень