100966
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Кінна прогулянка по мальовничій парковій зоні, а також у березовому гаю. Досвідчений інструктор підбере спокійну конячку і навчить всім тонкощам верхової їзди: як правильно сідлати коня, як триматись верхи, як направляти його. Він також буде особисто супроводжувати наїзників, підтримуючи благородних коней за вуздечку.  детальніше...

2 люд. 45 хвилин Використати до 30.09.2018
2 людини
45 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 30.09.2018

Прогулянка на конях для двох — що це?

Романтична прогулянка верхи на конях під відкритим небом. Досвідчений інструктор пояснить основні нюанси кінної їзди, тому спеціальні навички не потрібні. Профі також буде тримати коней за вуздечку протягом всього катання. Прогулянка пройде по парковій території клубу, можна також навідатися в березовий гай. В стайнях клубу для кожного підберуть спеціально навчену спокійну конячку.

Як все відбувається?

Щасливчиків чекає візит в один з кращих кінних клубів Одеси — «Стетсон». Тут вони познайомляться з досвідченим інструктором, який допоможе їм освоїтися з усіма тонкощами верхової їзди. Він розповість, як ставити ногу на стремено, як підтягуватися, щоб залізти на коня і як керувати його рухами. А після цього — профі візьме коней за вуздечку і поведе кроком. Щасливчикам залишиться лише насолоджуватися романтичною атмосферою і милуватися навколишніми пейзажами.

Персональний інструктор

Для прогулянки не потрібні якісь особливі навички— інструктор пояснить новачкам, що робити. Він навчить:

  • залізати в сідло
  • «гальмувати» коня п'ятами
  • керувати поводами

Прогулянка по парковій зоні

Прогулянка пройде по мальовничим парковим просторам. Наїзники також встигнуть відвідати березовий гай, який розташувався зовсім поруч. Стукіт копит благородних скакунів, мальовничі простори навколо. Хіба можна уявити більш заспокійливу картину?

Спокійні конячки

Наїзників очікує не тільки романтична атмосфера, але й породисті коні. У стайнях кінного клубу для них спеціально підберуть обкатаних конячок зі спокійною вдачею.

Місце проведення враження:

Стетсон - Кінний клуб
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

53 відгуків реальних людей

Е
Елена
25 березня 2018
Впервые каталась на лошади, все очень понравилось, был очень хороший инструктор, поэтому страшно совсем не было) круто было то, что можно было покормить лошадок, очень милые и красивые создания) В общем, я в восторге))

Е
Екатерина
22 лютого 2018
Прогулка на лошади оставила море впечатлений и удовольствия!

Е
Елена
7 листопада 2017
Сертификат подарили коллеги, зная моё нежное отношение к лошадкам))) Но удовольствие от прогулки получали вдвоем с супругом )) Ухоженные животные, приветливые инструктора , фотографии в живописном осеннем парке - и время прогулки пролетело совершенно незаметно)) А вот впечатление осталось надолго ))) Отдельная благодарность сотрудникам компании Bodo за оперативное решение вопроса с переносом...
Сертификат подарили коллеги, зная моё нежное отношение к лошадкам))) Но удовольствие от прогулки получали вдвоем с супругом )) Ухоженные животные, приветливые инструктора , фотографии в живописном осеннем парке - и время прогулки пролетело совершенно незаметно)) А вот впечатление осталось надолго ))) Отдельная благодарность сотрудникам компании Bodo за оперативное решение вопроса с переносом даты из-за погодных условий. Удачи и процветания вам, ребята!

О
Ольга
27 жовтня 2017
Катание на лошадях мы подарили детям на каникулы. Сотрудники компании bodo подробно объяснили все условия, помогли определится с датой. Дети получили огромное удовольствие от общения с лошадками. Также большое спасибо сотрудникам конного клуба Стетсон за тёплый приём.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень