101554
 

Подаруй тривалу прогулянку на конях для двох!

Тривала романтична прогулянка верхи по лісо-парковій зоні та березовому гаю. Досвідчений інструктор підбере 2-х спокійних конячок, розповість про тонкощі катання верхи, а також буде супроводжувати закоханих під час прогулянки. За бажанням профі може вести коня під вуздечку або слідувати на окремому скакуні. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 30.11.2018
2 людини
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 30.11.2018

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Півтори години катання на благородних конях у мальовничій лісо-парковій зоні. Погляду відкриється безліч мальовничих пейзажів, включаючи простори березового гаю. Щоб насолодитися настільки романтичним проведенням часу не потрібні спеціальні навички. Персональний інструктор не тільки навчить тонкощам верхової їзди, але і буде супроводжувати пару під час всієї прогулянки. Він буде вести за вуздечку коней новачків, а у випадку з досвідченими наїзниками — супроводжувати слідом на окремому коні. 

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться на території елітного кінного клубу «Стетсон», де їх зустріне досвідчений інструктор. Він підбере кожному добре обкатаних конячок, проведе невеликий інструктаж по техніці безпеки, а потім навчить основам верхової їзди. Під час самого катання інструктор буде супроводжувати Щасливчиків, ведучи коней за вуздечку, а якщо наїзники вже мають досвід верхової їзди, то супровід можливий на окремому коні.

Романтичне побачення на конях

Закохані зможуть насолодитися як спілкуванням один з одним, так і самою прогулянкою. Адже конячки опиняться в їх розпорядженні на 1,5 години. Часу вистачить, щоб навчитися впевнено почувати себе в сідлі і зробити кілька яскравих знімків. Так що захопити особисту камеру буде дуже доречно.

Спокійні благородні коні

В клубі живуть конячки благородних порід і найрізноманітніших забарвлень. Вони не тільки чудово доглянуті, але і спеціально навчені для подібних прогулянок. 

Катання в лісо-парковій зоні

Незабутня романтична прогулянка на конях проходить в мальовничій лісо-парковій зоні в межах Одеси, де розташований сам клуб. Там же розташований дивовижний березовий гай, так що мальовничі пейзажі забезпечені у будь-яку пору року.

Місце проведення враження:

Стетсон - Кінний клуб
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

59 відгуків реальних людей

Е
Елена
25 березня 2018
Впервые каталась на лошади, все очень понравилось, был очень хороший инструктор, поэтому страшно совсем не было) круто было то, что можно было покормить лошадок, очень милые и красивые создания) В общем, я в восторге))

Е
Екатерина
22 лютого 2018
Прогулка на лошади оставила море впечатлений и удовольствия!

Е
Елена
7 листопада 2017
Сертификат подарили коллеги, зная моё нежное отношение к лошадкам))) Но удовольствие от прогулки получали вдвоем с супругом )) Ухоженные животные, приветливые инструктора , фотографии в живописном осеннем парке - и время прогулки пролетело совершенно незаметно)) А вот впечатление осталось надолго ))) Отдельная благодарность сотрудникам компании Bodo за оперативное решение вопроса с переносом...
Сертификат подарили коллеги, зная моё нежное отношение к лошадкам))) Но удовольствие от прогулки получали вдвоем с супругом )) Ухоженные животные, приветливые инструктора , фотографии в живописном осеннем парке - и время прогулки пролетело совершенно незаметно)) А вот впечатление осталось надолго ))) Отдельная благодарность сотрудникам компании Bodo за оперативное решение вопроса с переносом даты из-за погодных условий. Удачи и процветания вам, ребята!

О
Ольга
27 жовтня 2017
Катание на лошадях мы подарили детям на каникулы. Сотрудники компании bodo подробно объяснили все условия, помогли определится с датой. Дети получили огромное удовольствие от общения с лошадками. Также большое спасибо сотрудникам конного клуба Стетсон за тёплый приём.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень