101317
 

Подаруй післявесільну фотосесію!

Професійна фотосесія для молодят. У пари буде близько 4 годин, 3 з яких призначені для самого знімального процесу. Ще годину потрібно стилісту на макіяж і легку зачіску для нареченої. Локація надається на вибір — це може бути як обладнана студія, так і open air зона у будь-якому куточку міста. Протягом трьох тижнів майстер обробить 50 кращих кадрів, всі інші знімки пройдуть легку корекцію. За час зйомок можна змінити до двох образів. детальніше...

2 люд. до 4 годин Використати до 28.02.2019
2 людини
до 4 годин
Використати до 28.02.2019

Пост-весільна фотосесія — що це?

Можливість зберегти на знімках романтику та безтурботність перших днів після весілля. Фотограф зробить сотні зворушливих кадрів, кращі з яких після ретельної ретуші передасть молодятам. Всі вихідні матеріали пройдуть легку базову обробку. Пара проведе близько чотирьох годин на заздалегідь обраній локації, змінюючи образи. Для зйомки можна вибрати будь-яке вбрання — від весільного до повсякденного.

Як все відбувається?

Щасливчики зустрінуться з досвідченим фотографом на локації, яку вони разом підберуть заздалегідь. Це може бути тематично обладнана студія MOLOKO або територія на свіжому повітрі у будь-якому куточку міста. Перед початком знімального процесу візажист зробить нареченій легку зачіску та макіяж, які підкреслять образ. На це потрібно близько години. Решту часу молодята будуть позувати, прислухаючись до порад професіонала, щоб наповнити перший сімейний альбом спільними знімками.

Професійна ретуш

Протягом трьох тижнів пара отримає 50 знімків після повної обробки у цифровому форматі. Решта фото пройдуть базову пакетну корекцію.

Зміна образів

Щасливчики можуть обрати до двох образів, прихопивши їх з собою. Фахівець допоможе втілити в реальність самі різні ідеї молодят.

Макіяж і зачіска від фахівця

Нареченій не доведеться вставати рано вранці та хвилююче наносити тон на обличчя, розпускаючи бігуді. Про макіяж і легку укладку подбає талановитий стиліст, підібравши образ до кожного наряду.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

49 відгуків

О
Ольга
9 лютого 2018
вообще стесняюсь очень фотографироваться, подарили впечатление, пожтому пошла. С этим фотографом все отлично сложилось. я просто с первой минуты чувствовала себя раскрепощенно. в итоге получились отличные фотографии, прямо хоть на обложку)

Т
Татьяна
9 лютого 2018
Фотосессия прошла отлично. Фотограф хорошо ладит с детьми и вообще как-то создает настроение веселиться и дурачиться, а не картинно сидеть на стуле. Очень понравилось! Ждем теперь фотки))

Н
Наталья
18 січня 2018
Все прошло на высшем уровне) По телефону согласовали место, встретились. Уже на месте мне сделали легкий мейкап, так что заранее готовиться не пришлось) Съемки длились где-то час, фотограф разрешил сделать несколько общих фотографий с любимым) Буквально через 2 недели мы получили уже готовые фотографии, очень довольны! Показываем малышу)

В
Владимир
16 вересня 2017
добрый день! впечатление было великолепное, все понравилось! очень ответственный фотограф, профессионально давал советы, как и что делать! фотографии получились очень хорошие!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень