Подаруйте гру в пейнтбол з друзями!

подарували вже 108 рази
2800 грн 8 люд. 250 куль/чол
8 людей
250 куль/чол
Залежить від погоди
Доступно з 8 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Гра розрахована на 8 друзів, які поділяться на дві команди. Кожній видадуть до 2000 куль з фарбою. Досвідчений інструктор розповість правила гри і допоможе визначитися з вибором майданчика. Гравці отримають необхідне спорядження — спеціальні маркери для стрільби, захисні маски та камуфляжні костюми. Потім почнеться гра.

Чому ми вибрали пейнтбольний клуб Легіон

Клуб має в своєму розпорядженні три майданчики для гри в пейнтбол, один з яких оснащений освітленням для нічних змагань. Найбільша локація дозволяє грати 80 особам одночасно. У центрі майданчика зведено 2-х поверховий будинок, вишки та окопи. Клуб часто організовує відкриті ігри.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Катя
2 жовтня 2018
были на самой крупной площадке - это восторг!! нам с друзьями очень понравилось. офигенные преграды, есть где прятаться и выжидать. еще хочу пойти на остальные локации. всем советую, как человек, который часто ходит на пейнтбол. это реально одни из лучших площадок в городе!)
Ирина
16 вересня 2016
http://ok.ru/profile/240010753969
Спасибо огромное за организацию впечатления! Хоть подарок был для мужа на день рожденья, но все остальные, приглашенные друзья и дети были в восторге. И пусть даже все остались с "впечатлениями", но довольные и счастливые. И что самое главное -обязательно пойдем еще!!!!
Галина
18 травня 2016
https://www.facebook.com/100011293182505
Спасибо огромное за впечатление! Все очень понравилось! Сертификат на 5500 нашим детям (это ученики одного класса) подарили за участие в проекте. Спасибо всем, кто помог мне подаренный сертификат на прогулку на яхте преобразовать в участие в пейнтболе. Спасибо за организацию впечатления! Дети были счастливы. И их родители тоже. Вашей компании- твердая "пятерка"!!!!
Дмитрий
26 березня 2015
Остались самые лучшие впечатления! Все без понтов, но хорошо и четко организовано, оборудование в хорошем состоянии. Играли первый раз, семья на семью. Довольны и взрослые, и дети. Повреждений ни у кого нет.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.