100906
 

Подаруй гру в пейнтбол з друзями!

Сеанс захоплюючої гри в пейнтбол для азартної компанії. Кожному з 8-ми учасників нададуть «м'яку» пневматику й захисне екіпірування — камуфляжний костюм та маску. У розпорядженні гравців виявиться 2000 кульок із фарбою. Колір фарби допоможе ідентифікувати членів кожної з 2-х команд, а також зафіксувати влучення. Гра буде тривати до того часу, поки в учасників не закінчиться запас кульок. Супровід інструктора передбачено.  детальніше...

8 люд. 250 куль/чол Використати до 28.02.2019
2 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 91 раз
8 людей
250 куль/чол
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 28.02.2019

Пейнтбол з друзями — що це?

Захоплююче командне змагання у пейнтбол. Це гра, в якій головну роль грає м'яка пневматика — маркери та кульки з фарбою. Саме вони відповідають кольору команди й допомагають ідентифікувати, кому належить постріл. Гравець, у якого влучили, — залишає поле. Супровід досвідченого інструктора дозволить швидко освоїтися з правилами. На вибір пропонується кілька обладнаних майданчиків, доступних у будь-яку пору року. Всього надається 2000 кульок з фарбою, а гра продовжується, поки цей запас не закінчиться.

Як все відбувається?

Щасливчик візьме з собою ще 7-х друзів, щоб розділитися на дві повноцінні команди — по 4 особи кожна. Разом вони вирушать до пейнтбольного клубу «Легіон», де їх зустріне досвідчений інструктор. Він розповість правила гри й допоможе визначитися з вибором майданчика. Потім кожен із гравців отримає свій екіпірувальний набір — і гра почалася.

3 майданчики на вибір

Для гри буде наданий один із 3-х спеціально обладнаних майданчиків. На стаціонарній базі «Аеропорт» є майданчики під відкритим небом. Там на гравців чекає ігровий полігон розміром 50х100 м, який освітлюється у нічний час. Більш того, антураж недобудованого заводу надасть незабутніх вражень від гри.

Екіпірування та обладнання надається

Командам нададуть 2000 кульок із фарбою. Цього більш ніж достатньо, щоб вдосталь насолодитися захоплюючим змаганням. Гравці також отримають спеціальні маркери для стрільби, захисні маски й камуфляжні костюми.

Елітний пейнтбольний клуб

Пейнтбольний клуб «Легіон» вже більше 15 років займається організацією захоплюючих ігрових турнірів. Після гри можна відпочити на природі. На території клубу є все — місця для пікніків, мангали, а також альтанка на 50 чоловік.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Легіон - Пейнтбольний клуб
вул. Центральний аеропорт, 29а Показати на мапі

9 відгуків

16 вересня 2016
Спасибо огромное за организацию впечатления! Хоть подарок был для мужа на день рожденья, но все остальные, приглашенные друзья и дети были в восторге. И пусть даже все остались с "впечатлениями", но довольные и счастливые. И что самое главное -обязательно пойдем еще!!!!

Г
Галина
18 травня 2016
Спасибо огромное за впечатление! Все очень понравилось! Сертификат на 5500 нашим детям (это ученики одного класса) подарили за участие в проекте. Спасибо всем, кто помог мне подаренный сертификат на прогулку на яхте преобразовать в участие в пейнтболе. Спасибо за организацию впечатления! Дети были счастливы. И их родители тоже. Вашей компании- твердая "пятерка"!!!!

Д
Дмитрий
26 березня 2015
Остались самые лучшие впечатления! Все без понтов, но хорошо и четко организовано, оборудование в хорошем состоянии. Играли первый раз, семья на семью. Довольны и взрослые, и дети. Повреждений ни у кого нет.

Р
Роман
6 жовтня 2014
Классно провели время рабочим коллективом. Среди нас были девушки, но даже они активно вписались в игру. Классно отдохнули!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень