100906
 

Подаруй гру в пейнтбол з друзями!

Сеанс захоплюючої гри в пейнтбол для азартної компанії. Кожному з 8 учасників нададуть «м'яку» пневматику й захисне екіпірування — камуфляжний костюм та маску. У розпорядженні гравців виявиться до 2000 кульок із фарбою. Колір допоможе ідентифікувати членів кожної з 2-х команд, а також зафіксувати влучення. Гра буде тривати до того часу, поки в учасників не закінчиться запас кульок. Супровід інструктора передбачено.  детальніше...

8 люд. 250 куль/чол Використати до 31.03.2019
2 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 100 раз
8 людей
250 куль/чол
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Пейнтбол з друзями — що це?

Захоплююче командне змагання у пейнтбол. Це гра, в якій головну роль грає м'яка пневматика — маркери та кульки з фарбою. Саме вони відповідають кольору команди й допомагають ідентифікувати, кому належить постріл. Гравець, у якого влучили, — залишає поле. Супровід досвідченого інструктора дозволить швидко освоїтися з правилами. На вибір пропонується кілька обладнаних майданчиків, доступних у будь-яку пору року.

Як все відбувається?

Щасливчик візьме з собою ще 7-х друзів, щоб розділитися на дві повноцінні команди — по 4 особи кожна. Разом вони вирушать до пейнтбольного клубу, де їх зустріне досвідчений інструктор. Він розповість правила гри й допоможе визначитися з вибором майданчика. Потім кожен із гравців отримає свій екіпірувальний набір — і гра почалася.

Активна гра

Антураж території додасть незабутніх враженнь від гри. Приятелям доведеться постійно бути в русі — долати штучні та природні перешкоди.

Екіпірування та обладнання надається

Командам нададуть до 2000 кульок із фарбою. Цього більш ніж достатньо, щоб вдосталь насолодитися захоплюючим змаганням. Гравці також отримають спеціальні маркери для стрільби, захисні маски й камуфляжні костюми.

Велика компанія

Гра розрахована на 8 осіб. Щасливчик може зібрати всіх друзів і сформувати дві повноцінні команди для захоплюючого пейнтбольного бою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Легіон - Пейнтбольний клуб
вул. Центральний аеропорт, 29а Показати на мапі

10 відгуків

К
Катя
2 жовтня 2018
были на самой крупной площадке - это восторг!! нам с друзьями очень понравилось. офигенные преграды, есть где прятаться и выжидать. еще хочу пойти на остальные локации. всем советую, как человек, который часто ходит на пейнтбол. это реально одни из лучших площадок в городе!)

16 вересня 2016
Спасибо огромное за организацию впечатления! Хоть подарок был для мужа на день рожденья, но все остальные, приглашенные друзья и дети были в восторге. И пусть даже все остались с "впечатлениями", но довольные и счастливые. И что самое главное -обязательно пойдем еще!!!!

18 травня 2016
Спасибо огромное за впечатление! Все очень понравилось! Сертификат на 5500 нашим детям (это ученики одного класса) подарили за участие в проекте. Спасибо всем, кто помог мне подаренный сертификат на прогулку на яхте преобразовать в участие в пейнтболе. Спасибо за организацию впечатления! Дети были счастливы. И их родители тоже. Вашей компании- твердая "пятерка"!!!!

Д
Дмитрий
26 березня 2015
Остались самые лучшие впечатления! Все без понтов, но хорошо и четко организовано, оборудование в хорошем состоянии. Играли первый раз, семья на семью. Довольны и взрослые, и дети. Повреждений ни у кого нет.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень