102601
 

Подаруй гру Mystery Play для компанії!

Квест із зануренням за мотивами відомого фільму «Втеча з Шоушенка». Компанія з 4-х друзів одягнеться в тюремну форму та відправиться на пошуки виходу. Щоб опинитися на волі друзям доведеться вирішити безліч загадок і дослідити локацію площею 2500 кв.м. Атмосферу в'язниці доповнять актори-наглядачі, а також спецефекти. Проходження всього сюжету займе близько 2,5 годин. Бажаючі можуть взяти участь у фотосесії наприкінці квесту. детальніше...

4 люд. до 5 годин Використати до 31.03.2019
1 600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 72 раз
4 людини
до 5 годин
Форма одягу - зручна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Mystery Play для компанії — що це?

Новий формат квестів, який запропонують компанії з 4-х чоловік. Замість звичної кімнати-головоломки, на друзів чекає наповнена спецефектами локація з акторами й популярною тематикою. Тут немає жорсткого обмеження за часом, адже мета гри — не просто вибратися на свободу, але й отримати нові враження, занурившись у відомий кіносюжет. Коли Щасливчики впораються з усіма завданнями, можна буде зробити декілька фото на пам'ять.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із трьома друзями на спеціальному автобусі приїде до секретного місця, де розташований квестовий аналог в'язниці Шоушенк. Гра почнеться ще до входу до камер — наглядачі видадуть тюремну форму й спостерігатимуть за кожним. Крім Щасливчиків, у Шоушенку можуть опинитися до 100 інших гравців, а також близько 20 акторів, які допомагатимуть або заважатимуть у залежності від своєї ролі. У друзів є близько 2,5 години на те, щоб дослідити локацію площею 2500 м2 і втекти зі знаменитої в'язниці. Після закінчення квесту на учасників чекатиме фотосесія.

Квест разом із друзями

Планувати втечу краще з вірними друзями, тому Щасливчик зможе запросити ще трьох учасників до своєї команди. Разом їм доведеться вирішувати різні головоломки й виконувати завдання.

Гра із зануренням

Mystery Play — це квести нового формату, які використовують ефект присутності. Щоб Щасливчик відчував себе частиною подій, організатори створюють безліч спецефектів та залучають акторів. Також на гравців чекає масштабна локація, яка відтворить добре охоронювану в'язницю.

За мотивами культового фільму

На час квесту гравці відчують себе персонажами кінострічки «Втеча з Шоушенка». Щоб компанія Щасливчика вжилася в роль ув'язнених, кожному видадуть тюремний одяг і приставлять наглядача.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

С
Саша
20 вересня 2017
Отличный квест, жаль, что подобных мало. Шикарно провели время, зачетные декорации и актеры. Понравилось, что нас подгоняли все время и не давали расслабиться, был какой-то азарт. Мы остались очень довольны!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень