102600
 

Подаруй гру Mystery Play для двох!

Квест із зануренням за сюжетом популярного фільму «Втеча з Шоушенка». Гравців привезуть на територію в'язниці та передадуть наглядачам. Бажаючі втекти повинні діяти швидко й злагоджено, адже попереду безліч завдань і головоломок. Масштаб локації величезний — більше 2500 м2 з декораціями та спецефектами. Після проходження квесту можна влаштувати фотосесію або подивитися фільм із Морганом Фріменом на великому екрані. Гра разом із кінопоказом триватиме до 5 годин. детальніше...

2 люд. до 5 годин Використати до 30.06.2018
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 90 раз
2 людини
до 5 годин
Форма одягу - зручна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.06.2018

Mystery Play для двох — що це?

Масштабна гра із зануренням для двох. Щасливчик та його друг відчують себе персонажами популярного фільму. На них чекає не звичайна квест-кімната, а величезна локація зі спецефектами й акторами. Крім Щасливчиків, на майданчику гратимуть одночасно до 100 осіб, створюючи один для одного масовку. Після успішної втечі гравці зможуть подивитися кіно на великому екрані.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків сядуть в автобус, який відвезе їх до ігрової локації. За сюжетом квесту учасникам доведеться втекти з Шоушенка. Аби квестери відчули себе справжніми в'язнями, їм запропонують одягатися в тюремну форму. Щасливчикам необхідно знайти підказки та вирішити загадки, взаємодіючи з іншими ув'язненими й уникаючи наглядачів. Після завершення гри учасники можуть зробити фото на пам'ять у декораціях в'язниці від Mystery Play.

За мотивами культового фільму

Щасливчики повністю зануряться в атмосферу відомого фільму «Втеча з Шоушенка». Коли вони вийдуть із автобуса, на них вже чекатимуть наглядачі та тюремна форма. Перш ніж гравці знову опиняться на волі, їм доведеться виконати безліч завдань. Тривалість квесту разом із переглядом фільму — до 5 годин.

Величезна локація

Незвичайний квест відбудеться на території площею понад 2500 м2. Тут на учасників чекатимуть тюремні камери, довгі коридори, сходи під охороною та замкнені двері.

Більше 20 акторів

Для повного занурення в атмосферу в'язниці в квесті задіяно понад 20 акторів. Це наглядачі й ув'язнені, які даватимуть різні завдання втікачам і направляти їх за сюжетом.

Місце проведення враження:

1 відгук

С
Саша
20 вересня 2017
Отличный квест, жаль, что подобных мало. Шикарно провели время, зачетные декорации и актеры. Понравилось, что нас подгоняли все время и не давали расслабиться, был какой-то азарт. Мы остались очень довольны!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень