102600
 

Подаруй гру Mystery Play для двох!

Квест із зануренням за сюжетом популярного фільму «Втеча з Шоушенка». Гравців привезуть на територію в'язниці та передадуть наглядачам. Бажаючі втекти повинні діяти швидко й злагоджено, адже попереду безліч завдань і головоломок. Масштаб локації величезний — більше 2500 м2 з декораціями та спецефектами. Після проходження квесту можна влаштувати фотосесію. Гра триватиме до 5 годин. детальніше...

2 люд. до 5 годин Використати до 31.03.2019
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 271 раз
2 людини
до 5 годин
Форма одягу - зручна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Mystery Play для двох — що це?

Масштабна гра із зануренням для двох. Щасливчик та його друг відчують себе персонажами популярного фільму. На них чекає не звичайна квест-кімната, а величезна локація зі спецефектами й акторами. Крім Щасливчиків, на майданчику гратимуть одночасно до 100 осіб, створюючи один для одного масовку. Після успішної втечі гравці зможуть влаштувати фотосесію.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків сядуть в автобус, який відвезе їх до ігрової локації. За сюжетом квесту учасникам доведеться втекти з Шоушенка. Аби квестери відчули себе справжніми в'язнями, їм запропонують одягатися в тюремну форму. Щасливчикам необхідно знайти підказки та вирішити загадки, взаємодіючи з іншими ув'язненими й уникаючи наглядачів. Після завершення гри учасники можуть зробити фото на пам'ять у декораціях в'язниці від Mystery Play.

За мотивами культового фільму

Щасливчики повністю зануряться в атмосферу відомого фільму «Втеча з Шоушенка». Коли вони вийдуть із автобуса, на них вже чекатимуть наглядачі та тюремна форма. Перш ніж гравці знову опиняться на волі, їм доведеться виконати безліч завдань. Тривалість квесту — до 5 годин.

Величезна локація

Незвичайний квест відбудеться на території площею понад 2500 м2. Тут на учасників чекатимуть тюремні камери, довгі коридори, сходи під охороною та замкнені двері.

Більше 20 акторів

Для повного занурення в атмосферу в'язниці в квесті задіяно понад 20 акторів. Це наглядачі й ув'язнені, які даватимуть різні завдання втікачам і направляти їх за сюжетом.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

С
Саша
20 вересня 2017
Отличный квест, жаль, что подобных мало. Шикарно провели время, зачетные декорации и актеры. Понравилось, что нас подгоняли все время и не давали расслабиться, был какой-то азарт. Мы остались очень довольны!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень