101666
 

Подаруй майстер-клас мото-профі!

Урок водіння мотоцикла від досвідченого байкера. Новачка він навчить базовим маневрам — розгону, гальмуванню та поворотам, а досвідченому райдеру допоможе позбутися слабких місць. Для майстер-класу нададуть все необхідне: від мотоцикла до шолома. Практична частина заняття відбудеться на спеціальному треку, де регулярно катаються мотоциклісти. Насолоджуватися ревом мотора та свистом вітру можна протягом години. детальніше...

1 люд. 60 хв Використати до 31.12.2018
1 людина
60 хв
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Зріст від 160 см, вага 60 кг
Доступно з 12 років
Використати до 31.12.2018

Мото-профі — що це?

Індивідуальне навчання їзді на мотоциклі як для початківців, так і для досвідчених водіїв. Щасливчик зможе поліпшити свої навички під керівництвом інструктора школи. Для заняття нададуть мотоцикл і повний комплект захисної екіпіровки. Урок мото-профі стане чудовою можливістю вивчити нові маневри і попрацювати над слабкими місцями. Кожну дія Щасливчик буде виконувати під наглядом інструктора, який простежить за безпекою учня.

Як все відбувається?

Відточувати навички водіння мотоцикла Щасливчик буде в школі MVR. Тут йому підберуть рукавички, шолом, налокітники та наколінники для безпечної їзди. При необхідності інструктор розповість теорію та принцип роботи мотоцикла. Навчання відбудеться на території ТК «Нове місто», на рівному асфальтованому майданчику. Байкер навчить виконувати базові маневри — рушати з місця, розганятися, гальмувати та входити в повороти. Майстер-клас триватиме 1 годину.

Індивідуальне навчання

Такий формат заняття дозволить досягти максимального результату в обмежений термін. Досвідчений байкер дасть корисні рекомендації на основі особистого досвіду. Вони допоможуть Щасливчику швидше освоїтися за кермом «залізного коня».

Підбір повного комплекту екіпіровки

У мотошколі подбають про безпечне навчання та видадуть необхідний захист. Щасливчику підберуть комплект з шолома, рукавичок, налокітників та наколінників. З такою екіпіровкою можна сміливо відпрацьовувати нові маневри!

Спеціальний майданчик для катання

Майстер-клас відбудеться на рівному майданчику за адресою вул. Базова, 17 на території ТК «Нове місто». Під час заняття Щасливчик відчує себе справжнім мотогонщиком, адже на цьому треку регулярно катаються мотоциклісти.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

19 відгуків

И
Игорь
23 травня 2018
Лет 30 не пользовался мотоциклом. В основном авто. Инструктор молодец. Все напомнил, объяснил. Дальше, как по маслу.

23 жовтня 2017
Пошли вдвоем с мужем на урок, получили массу удовольствия! Инструктор просто класс,все доступно объяснил,показал,рассказал и даже похвалил :) Спасибо Бодо за чудесную идею и реализацию ее в реальность! Рекомендую!

А
Алексей
22 жовтня 2017
Вчера использовал свой сертификат, который мне подарили девочки-сотрудницы. (За это им отдельное спасибо!). Я получил море удовольствия!!! Инструктор Славик - отличный парень, все рассказал, все показал! Ему респект! А так же огромное спасибо bodo за такую возможность попробовать себя в новом!!! Рекомендую всем!!!

2 жовтня 2017
Выбрал урок для двоих, был с женой. Все понравилось, инструктор все доступно рассказал. Одно было плохо - было мало )))) Надо брать еще!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень