101666
 

Подаруй майстер-клас мото-профі!

Урок водіння мотоцикла від досвідченого байкера. Новачка він навчить базовим маневрам — розгону, гальмуванню та поворотам, а досвідченому райдеру допоможе позбутися слабких місць. Для майстер-класу нададуть все необхідне: від мотоцикла до шолома. Практична частина заняття відбудеться на спеціальному треку, де регулярно катаються мотоциклісти. Насолоджуватися ревом мотора та свистом вітру можна протягом години. детальніше...

1 люд. 60 хв Використати до 31.03.2019
1 людина
60 хв
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Зріст від 160 см, вага 60 кг
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Мото-профі — що це?

Індивідуальне навчання їзді на мотоциклі як для початківців, так і для досвідчених водіїв. Щасливчик зможе поліпшити свої навички під керівництвом інструктора школи. Для заняття нададуть мотоцикл і повний комплект захисної екіпіровки. Урок мото-профі стане чудовою можливістю вивчити нові маневри і попрацювати над слабкими місцями. Кожну дія Щасливчик буде виконувати під наглядом інструктора, який простежить за безпекою учня.

Як все відбувається?

Відточувати навички водіння мотоцикла Щасливчик буде в школі MVR. Тут йому підберуть рукавички, шолом, налокітники та наколінники для безпечної їзди. При необхідності інструктор розповість теорію та принцип роботи мотоцикла. Навчання відбудеться на території ТК «Нове місто», на рівному асфальтованому майданчику. Байкер навчить виконувати базові маневри — рушати з місця, розганятися, гальмувати та входити в повороти. Майстер-клас триватиме 1 годину.

Індивідуальне навчання

Такий формат заняття дозволить досягти максимального результату в обмежений термін. Досвідчений байкер дасть корисні рекомендації на основі особистого досвіду. Вони допоможуть Щасливчику швидше освоїтися за кермом «залізного коня».

Підбір повного комплекту екіпіровки

У мотошколі подбають про безпечне навчання та видадуть необхідний захист. Щасливчику підберуть комплект з шолома, рукавичок, налокітників та наколінників. З такою екіпіровкою можна сміливо відпрацьовувати нові маневри!

Спеціальний майданчик для катання

Майстер-клас відбудеться на рівному майданчику за адресою вул. Базова, 17 на території ТК «Нове місто». Під час заняття Щасливчик відчує себе справжнім мотогонщиком, адже на цьому треку регулярно катаються мотоциклісти.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

24 відгуків

31 серпня 2018
Всегда хотел почувствовать железного двухколёсного коня ! Моя девушка подарила мне сертификат на мото-профи! Было немного страшновато впервые без навыков садится за руль мотобайка , но инструктор Сергей моментально расположил к себе и за считанные минуты объяснил что к чему , буквально через 15 минут я ездил самостоятельно и получал неимоверный кайф ! Спасибо компании bodo за такую услугу ! Спасибо инструктору Сергею и привет из Южного!)

28 серпня 2018
Отличный подарок,всегда хотел попробовать поезжить на мотоцикле и иметь представление,ка кэт овообщеподарила девушка. Инструктор все обьяснил,показали и подсказал,помогал,когда надо было) Очень доволен)

22 липня 2018
Подарили подарок дочке за хорошо сданные экзамены пои поступлении. Так как она очень любит мотоцикл,она была в восторге от самого подарка и никак не могла дождаться когда будет учиться. Инструктор к нашему приезду уже подготовил дорожку. Очень доступно всё объяснил и через 20 минут они уже ездили,точнее дочка сама ехала. Спасибо инструктору Олегу! В общем масса эмоций положительных,рекомендуем...
Подарили подарок дочке за хорошо сданные экзамены пои поступлении. Так как она очень любит мотоцикл,она была в восторге от самого подарка и никак не могла дождаться когда будет учиться. Инструктор к нашему приезду уже подготовил дорожку. Очень доступно всё объяснил и через 20 минут они уже ездили,точнее дочка сама ехала. Спасибо инструктору Олегу! В общем масса эмоций положительных,рекомендуем даже тем,кто не пробовал или боится(на месте выдают экипировку). И спасибо бодо за впечатления,следующее будет машина)

6 липня 2018
Мне понравилось, Олег реально профессионал

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень