101665
 

Подаруй майстер-клас мото-профі для двох!

Індивідуальне заняття з основ їзди на мотоциклі під керівництвом професійного байкера. Знайомство з основними секретами управління залізним «монстром» проходитиме на території мотошколи MVR. Для навчання нададуть Honda CB125 та необхідне захисне екіпірування. За дві години друзі дізнаються про правильну посадку за кермом, принцип роботи зчеплення й перемикання передач; навчаться розганятися із увімкненим двигуном та зупинятися. Тренування відбудеться на спеціальній трасі на території ТК «Нове місто». детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2018
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Зріст від 160 см, вага 60 кг
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2018

Мото-профі для двох — що це?

Урок з управління швидкісним мотоциклом. Пара Щасливчиків зможе влаштувати справжній тест-драйв для Honda CB125. Попередньо друзі познайомляться зі своїм інструктором — досвідченим байкером. Він розповість їм важливі теоретичні деталі, які стосуються управління залізним «конем», ознайомить з технікою безпеки, а потім посадить за кермо. У Щасливчиків буде цілих дві години, щоб опанувати базові навички управління мотоциклом.

Як все відбувається?

Друзі вирушать у мотошколу MVR, де їх зустріне інструктор. Він познайомить друзів із мотоциклом і його функціоналом. Щасливчикам нададуть захисне екіпірування: рукавички, шолом, налокітники та наколінники. Хлопцям необхідно взутися в щось зручне з неслизькою підошвою. Заняття буде проходити на спеціально виділеній під урок трасі. Друзі зрозуміють, як правильно сидіти за кермом, рушати з місця, дізнаються, як працювати зі зчепленням та газом. На практиці Щасливчики дізнаються, як перемикати передачі, розганятися й зупинятися. Під час керування мотоциклом профі перевірить загальні навички водіння й допоможе зрозуміти, на що потрібно звертати увагу.

Гарантія захисту

Перед початком заняття наставник проведе обов'язковий інструктаж з техніки безпеки. Професійний байкер простежить за правильністю дій своїх учнів і завжди допоможе. Школа надає необхідне захисне екіпірування: шолом, рукавички, налокітники та наколінники. Навчання можуть також проходити й діти від 12 років, якщо вони вміють кататися на велосипеді.

До 120 хвилин драйву

За дві години Щасливчики опанують базові навички управління мотоциклом. Вони відчують пориви вітру, пронесуться повз прекрасних пейзажів і зможуть самостійно керувати залізним «монстром».

Дружня компанія

Розділити стан ейфорії і радості завжди хочеться з кимось. У кращих друзів буде прекрасна можливість провести час разом за поїздкою на мотоциклі.

Місце проведення враження:

14 відгуків реальних людей

П
Павел
5 вересня 2017
прекрасный инструктор, всему обучил, показал, не абы как. получил масс удовольствия. теперь сам подумываю приобрести байк

22 червня 2016
Первый раз сел за руль мотоцикла, остался очень доволен! Огромное спасибо Инструктору!!! И отдельное спасибо компании "Bodo" за предоставленную возможность получить незабываемые впечатления!!!

2 січня 2016
Здравствуйте, я хочу поделиться своими потрясающими эмоциями, вызванными компанией Bodo. Ко Дню рождения молодого человека, я решила сделать оригинальный подарок "Мото профи". Он всегда мечтал о байке. Позвонив в компанию, я не учла, что нужно все оговаривать за дней 5, но день рождения был уже через 3 дня. Отдельно хочу отметить и выразить свою благодарность консультанту Виктору, он...
Здравствуйте, я хочу поделиться своими потрясающими эмоциями, вызванными компанией Bodo. Ко Дню рождения молодого человека, я решила сделать оригинальный подарок "Мото профи". Он всегда мечтал о байке. Позвонив в компанию, я не учла, что нужно все оговаривать за дней 5, но день рождения был уже через 3 дня. Отдельно хочу отметить и выразить свою благодарность консультанту Виктору, он помог все организовать точно в срок, что вызвало непередаваемые впечатления. Инструктор все объяснял доступно, и уже через 10 минут учебной езды молодой человек освоил азы вождения мотоцикла. Все было настолько круто, что молодой человек был долго благодарен как инструктору, так и в особенности мне) Пользуйтесь услугами Bodo и дарите любимым лучшие впечатления!

4 листопада 2015
Дочь решила меня удивить, подарила час езды на мотоцикле! Впечатления незабываемые! Спасибо инструктору за терпение и профессионализм! Конечно, за один урок невозможно освоить мастерство езды на мотоцикле, но уровень адреналина повысить - запросто! Спасибо огромное всей команде, чья работа - удивлять и впечатлять!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень