Подаруйте майстер-клас мото Lady!

подарували вже 267 рази
650 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Зріст: від 145 см
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Перед заїздом дівчині видадуть необхідний захист: шолом, рукавички, налокітники та наколінники. Потім тренер проведе короткий інструктаж і розкриє основні секрети управління мотоциклом. Учениця тренуватиметься рушати з місця, перемикати передачі, розганятися та гальмувати. Нові навички вона відпрацює на практиці.

Чому ми вибрали мотошколу MVR

Заняття проходять на спеціально обладнаному мотодромі. За плечима інструкторів понад 5 років досвіду викладання та участь в змаганнях з мотоспорту.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ольга
26 липня 2018
https://www.facebook.com/100002042761633
Друзья подарили сертификат на впечатления и я выбрала урок управления мотоциклом - и ни разу об этом не пожалела. Мотоциклы мне всегда нравились и, наконец, предоставилась возможность самостоятельно им поуправлять. Получила море положительных эмоций, инструктаж был понятным и доходчивым. Огромное спасибо иструктору.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.