102576
 

Подаруй майстер-клас мото Lady!

Дівчина за кермом мотоцикла — це незвично, по-бунтарськи і просто красиво. Представниця прекрасної статі зможе опанувати базові навички управління байком. Навчання відбудеться під керівництвом професійного інструктора, який допоможе зрозуміти, як правильно сидіти за кермом, рушати з місця, перемикати передачі, розганятися й гальмувати. Індивідуальне заняття буде проходити протягом години. детальніше...

1 люд. 60 хв Використати до 30.09.2018
1 людина
60 хв
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Зріст від 160 см, вага 60 кг
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2018

Мото Lady — що це?

Урок управління мотоциклом спеціально для дівчат. Шанс навчитися їздити на залізному «коні» не гірше будь-якого крутого байкера. Навчати даму буде професійний інструктор, за плечима якого роки успішної їзди на мотоциклі. За годину новачок зможе дізнатися все необхідне для безпечного управління двоколісним транспортом. Якщо у Щасливчика вже є досвід взаємодії з мотоциклом, це гарна можливість дізнатися нові фішки водіння.

Як все відбувається?

Один з кращих райдерів мотошколи проведе персональний урок для Щасливчика. В ході заняття учень зможе дізнатися секрети управління мотоциклом і навчиться їх використовувати під час водіння. Перед заняттям наставник проведе короткий інструктаж з техніки безпеки та надасть усе необхідне екіпірування: шолом, рукавички, налокітники та наколінники. Протягом уроку Щасливчик навчиться:

  • сидіти правильно за кермом;
  • рушати з місця;
  • координувати рухи зчеплення і газу;
  • перемикати передачі;
  • розганятися з запущеним двигуном і зупинятися.

Індивідуальний підхід

До кожної людини повинен бути індивідуальний підхід, а чоловік і жінка — це полярні протилежності. Інструктор зможе правильно та доступно пояснити аспекти управління мотоциклом прекрасній половині людства. Урок мине максимально комфортно і цікаво.

Унікальний досвід

Не кожна дівчина наважиться на подібну пригоду. Після заняття багаж вражень Щасливчика поповниться ще одним яскравим і незабутнім.

Надається екіпірування

Мотошкола надасть у тимчасове користування шолом, рукавички, налокітники та наколінники. З собою необхідно взяти тільки зручне взуття з неслизькою підошвою.

Місце проведення враження:

18 відгуків реальних людей

23 жовтня 2017
Пошли вдвоем с мужем на урок, получили массу удовольствия! Инструктор просто класс,все доступно объяснил,показал,рассказал и даже похвалил :) Спасибо Бодо за чудесную идею и реализацию ее в реальность! Рекомендую!

А
Алексей
22 жовтня 2017
Вчера использовал свой сертификат, который мне подарили девочки-сотрудницы. (За это им отдельное спасибо!). Я получил море удовольствия!!! Инструктор Славик - отличный парень, все рассказал, все показал! Ему респект! А так же огромное спасибо bodo за такую возможность попробовать себя в новом!!! Рекомендую всем!!!

2 жовтня 2017
Выбрал урок для двоих, был с женой. Все понравилось, инструктор все доступно рассказал. Одно было плохо - было мало )))) Надо брать еще!

В
Владимир
2 жовтня 2017
Приехали, встретили, обьяснили, научили. На все вопросы ответили. Мы с девушкой получили массу удовольствия. Советую всем

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень