102576
 

Подаруй майстер-клас мото Lady!

Дівчина за кермом мотоцикла — це незвично, по-бунтарськи і просто красиво. Представниця прекрасної статі зможе опанувати базові навички управління байком. Навчання відбудеться під керівництвом професійного інструктора, який допоможе зрозуміти, як правильно сидіти за кермом, рушати з місця, перемикати передачі, розганятися й гальмувати. Індивідуальне заняття буде проходити протягом години. детальніше...

1 люд. 60 хв Використати до 31.03.2019
1 людина
60 хв
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Зріст від 160 см, вага 60 кг
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Мото Lady — що це?

Урок управління мотоциклом спеціально для дівчат. Шанс навчитися їздити на залізному «коні» не гірше будь-якого крутого байкера. Навчати даму буде професійний інструктор, за плечима якого роки успішної їзди на мотоциклі. За годину новачок зможе дізнатися все необхідне для безпечного управління двоколісним транспортом. Якщо у Щасливчика вже є досвід взаємодії з мотоциклом, це гарна можливість дізнатися нові фішки водіння.

Як все відбувається?

Один з кращих райдерів мотошколи проведе персональний урок для Щасливчика. В ході заняття учень зможе дізнатися секрети управління мотоциклом і навчиться їх використовувати під час водіння. Перед заняттям наставник проведе короткий інструктаж з техніки безпеки та надасть усе необхідне екіпірування: шолом, рукавички, налокітники та наколінники. Протягом уроку Щасливчик навчиться:

  • сидіти правильно за кермом;
  • рушати з місця;
  • координувати рухи зчеплення і газу;
  • перемикати передачі;
  • розганятися з запущеним двигуном і зупинятися.

Індивідуальний підхід

До кожної людини повинен бути індивідуальний підхід, а чоловік і жінка — це полярні протилежності. Інструктор зможе правильно та доступно пояснити аспекти управління мотоциклом прекрасній половині людства. Урок мине максимально комфортно і цікаво.

Унікальний досвід

Не кожна дівчина наважиться на подібну пригоду. Після заняття багаж вражень Щасливчика поповниться ще одним яскравим і незабутнім.

Надається екіпірування

Мотошкола надасть у тимчасове користування шолом, рукавички, налокітники та наколінники. З собою необхідно взяти тільки зручне взуття з неслизькою підошвою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

26 відгуків

31 серпня 2018
Всегда хотел почувствовать железного двухколёсного коня ! Моя девушка подарила мне сертификат на мото-профи! Было немного страшновато впервые без навыков садится за руль мотобайка , но инструктор Сергей моментально расположил к себе и за считанные минуты объяснил что к чему , буквально через 15 минут я ездил самостоятельно и получал неимоверный кайф ! Спасибо компании bodo за такую услугу ! Спасибо инструктору Сергею и привет из Южного!)

28 серпня 2018
Отличный подарок,всегда хотел попробовать поезжить на мотоцикле и иметь представление,ка кэт овообщеподарила девушка. Инструктор все обьяснил,показали и подсказал,помогал,когда надо было) Очень доволен)

17 серпня 2018
Получился Отличный подарок! Муж остался очень доволен! На фото наш инструктор Слава. Все фото соответствуют действительности!

26 липня 2018
Друзья подарили сертификат на впечатления и я выбрала урок управления мотоциклом - и ни разу об этом не пожалела. Мотоциклы мне всегда нравились и, наконец, предоставилась возможность самостоятельно им поуправлять. Получила море положительных эмоций, инструктаж был понятным и доходчивым. Огромное спасибо иструктору.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень