102576
 

Мото Lady

Перед заїздом дівчині видадуть необхідний захист: шолом, рукавички, налікотники та наколінники. Потім тренер проведе короткий інструктаж і розкриє основні секрети управління мотоциклом. Учениця навчиться рушати з місця, перемикати передачі, розганятися і гальмувати. Нові навички вона відпрацює на практиці. детальніше...

1 люд. 60 хв Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хв
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Зріст від 160 см, вага 60 кг
Доступно з 12 років
Використати до 30.04.2019

Як проходить враження

Перед заїздом дівчині видадуть необхідний захист: шолом, рукавички, налікотники та наколінники. Потім тренер проведе короткий інструктаж і розкриє основні секрети управління мотоциклом. Учениця навчиться рушати з місця, перемикати передачі, розганятися і гальмувати. Нові навички вона відпрацює на практиці.

Чому ми вибрали мотошколу MVR

Заняття проходять на спеціально обладнаному мотодромі. За плечима інструкторів більше 5 років досвіду викладання і участь в змаганнях з мотоспорту.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

26 липня 2018
Друзья подарили сертификат на впечатления и я выбрала урок управления мотоциклом - и ни разу об этом не пожалела. Мотоциклы мне всегда нравились и, наконец, предоставилась возможность самостоятельно им поуправлять. Получила море положительных эмоций, инструктаж был понятным и доходчивым. Огромное спасибо иструктору.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень