101889
 

Міні-фотосет

Власне портфоліо з 10 якісних знімків. Професійний фотограф створить його всього за півгодини — саме стільки часу піде на саму зйомку, й ще кілька днів знадобиться майстру, щоб обробити знімки в редакторі. Особистість героя розкриється повністю, адже саме формат фотосету дозволить проявити себе — не змінюючи способу та обстановки, потрібно зуміти бути різним на фото. На вибір враження може пройти як в обладнаній студії, так і на фоні зелені в парку Перемоги.  детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 31.12.2018

Міні-фотосет — що це?

«Міні» — це мінімум часу, а «сет» у буквальному перекладі — набір фотографій. Щоб отримати збірний портрет на 10 яскравих знімках, знадобиться виділити всього півгодини. У цьому часовому проміжку фотограф встигне створити портфоліо з чітко вираженою сюжетною лінією — один герой, локація й образ. Різними в даному випадку будуть тільки емоції й пози. Саме такий підхід допоможе розкрити характерні риси особистості, мотивуючи до експериментів.

Як все відбувається?

На вибір зйомку можна провести як в обладнаній студії So Photo, так і в парку Перемоги. Останнє слово буде за Щасливчиком, адже саме він презентує фотографу своє бачення процесу: якими він бачить фінальні фотографії, як йому простіше буде вжитися в роль. Важливо, щоб обраний спосіб і обставини були гармонійними для головного героя — тоді результат його однозначно порадує. Серія знімки, які зробить досвідчений фотограф, стануть особистим предметом гордості.

Зйомка у форматі міні-фотосету

Процес займе півгодини вільного часу, а готові фото можна буде забрати вже через кілька днів. Володар подарунка зможе оновити фотоальбом або створити собі презентабельне портфоліо. Він також отримає важливий урок розкріпачення, позуючи перед об'єктивом професійної камери.

На вибір: студія або open air

Фотосесію реально провести як у приміщенні, так і надворі. Можна обирати між:

  • професійною студією;
  • міським парком Перемоги.

Портфоліо з 10 якісних знімків

Першокласна якість зроблених знімків буде збільшена завдяки базовій обробці у фоторедакторі. Корекцію пройдуть усі 10 знімків — незабаром їх можна буде забрати на електронному носії.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
So Photo - Фотостудія
р. Одеса, вул. Маршала Говорова, 18А Показати на мапі

43 відгуків

О
Ольга
9 лютого 2018
вообще стесняюсь очень фотографироваться, подарили впечатление, пожтому пошла. С этим фотографом все отлично сложилось. я просто с первой минуты чувствовала себя раскрепощенно. в итоге получились отличные фотографии, прямо хоть на обложку)

Д
Дарья
28 серпня 2017
С идеей подарка-впечатления столкнулась впервые, когда мои друзья в качестве подарка преподнесли мини-фотосет. В течении получаса со мной работал настоящий профессионал. Была очень легкая и непринужденная атмосфера. Отретушированные фотографии выше всяких похвал. Спасибо большое за Вашу проделанную работу.

22 серпня 2017
Подарили фотосессию в студии в Одессе. Оказалось, что услуги визажиста для семейной фотосессии (2 часа съемки) не входят в сертификат... Дополнительно заказывать и оплачивать визажиста не стала, это еще + 1,5 часа времени, как мне сказали. Но в целом процесс съемки понравился, фотограф приятная девушка. Фотографии получились красивые.

7 серпня 2017
Подарок-Впечатление сделала моя доченька на Новый год.Я решила получить Впечатления летом,после Отпуска,будучи отдохнувшей и загоревшей)))).Тк Сертификат можно использовать в течении полугода,это очень удобно. Фотосессия была интересным приключением. Профессиональный Визажист и Фотограф дали возможность почувствовать себя Фотомоделью)))).Благодарна магазину Бодо за...
Подарок-Впечатление сделала моя доченька на Новый год.Я решила получить Впечатления летом,после Отпуска,будучи отдохнувшей и загоревшей)))).Тк Сертификат можно использовать в течении полугода,это очень удобно. Фотосессия была интересным приключением. Профессиональный Визажист и Фотограф дали возможность почувствовать себя Фотомоделью)))).Благодарна магазину Бодо за внимательность,заботу,разнообразие подарков. Бдагодаря вам,всегда можно сделать приятное своим близким и родным.Будьте с нами)))Спасибо!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень