101889
 

Подаруй міні-фотосет!

Власне портфоліо з 10 якісних знімків. Професійний фотограф створить його всього за півгодини — саме стільки часу піде на саму зйомку, і ще кілька днів знадобиться майстру, щоб обробити знімки в редакторі. Особистість героя розкриється повністю, адже саме формат фотосету дозволить проявити себе — не змінюючи способу та обстановки, потрібно зуміти бути різним на фото. На вибір враження може пройти як в обладнаній студії, так і на фоні зелені в парку Перемоги.  подробнее...

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.01.2018
1 чоловік
30 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 31.01.2018

Міні-фотосет — що це?

«Міні» — це мінімум часу, а «сет» у буквальному перекладі — набір фотографій. Щоб отримати збірний портрет на 10 яскравих знімках, знадобиться виділити всього півгодини. В цьому часовому проміжку фотограф встигне створити портфоліо з чітко вираженої сюжетної лінією — один герой, локація і образ. Різними в даному випадку будуть тільки емоції і пози. Саме такий підхід допоможе розкрити характерні риси особистості, мотивуючи до експериментів.

Як все проходить?

На вибір зйомку можна провести як в обладнаній студії So Photo, так і в парку Перемоги. Останнє слово буде за Щасливчиком, адже саме він презентує фотографу своє бачення процесу: якими він являє фінальні фотографії, як йому простіше буде вжитися в роль. Важливо, щоб вибраний спосіб і обстановка були гармонійними для головного героя — тоді результат його однозначно порадує. Серія знімків, яку зробить досвідчений фотограф, стане особистим предметом гордості.

Зйомка у форматі міні-фотосету

Процес займе півгодини вільного часу, а готові фото можна буде забрати вже через кілька днів. Володарка подарунка зможе оновити фотоальбом або створити собі презентабельне портфоліо. Він також отримає важливий урок розкріпачення, позуючи перед об'єктивом професійної камери.

На вибір: студія або open air

Фотосесію реально провести як в приміщенні, так і надворі. Можна вибирати між:

  • професійною студією
  • міським парком Перемоги

Портфоліо з 10 якісних знімків

Першокласне якість зроблених знімків буде збільшена завдяки базової обробці в фоторедакторі. Корекцію пройдуть всі 10 знімків — незабаром їх можна буде забрати на електронному носії.

Місце проведення враження:

Фотостудія "So Photo"
р. Одеса, вул. Маршала Говорова, 18А Показати на мапі

38 відгуків реальних людей

С
Светлана
10 липня 2017
Получила фотосессию в подарок на День Рождения зимой, но решила дождаться лета. Замечательная фотограф, отлично провели время и, конечно, очень красивые фотографии, всё очень понравилось!

О
Ольга
19 червня 2017
Экспресс-фотосессия в студии SoPhoto в Одессе прошла прекрасно: приятные и профессиональные девушки (визажист и фотограф) поняли мои пожелания и сделали свою работу на "5". Спасибо также Bodo за оперативность и ненавязчивость :)

14 червня 2017
Получила невероятные эмоции от фотосъемки!!! Пришла чуть раньше до фотосессии, девочки угостили чаем и печенюшками. Очень заботливое отношение,сделали укладку и визаж на отлично!! Фотки получились очень классные,спасибо большое So Photo.

О
Оксана
22 травня 2017
Получила фотосессию от сестры.Это было незабываемо! Золотые руки визажиста и ангельское терпение и профессиональный подход фотографа принесли море удовольствия и отличные снимки! Спасибо BODO и SO PHOTO!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень