101889
 

Міні-фотосет

Власне портфоліо з 10 якісних знімків. Професійний фотограф створить його всього за півгодини — саме стільки часу піде на саму зйомку, й ще кілька днів знадобиться майстру, щоб обробити знімки в редакторі. Особистість героя розкриється повністю, адже саме формат фотосету дозволить проявити себе — не змінюючи способу та обстановки, потрібно зуміти бути різним на фото. На вибір враження може пройти як в обладнаній студії, так і на фоні зелені в парку Перемоги.  детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 31.03.2019

Міні-фотосет — що це?

«Міні» — це мінімум часу, а «сет» у буквальному перекладі — набір фотографій. Щоб отримати збірний портрет на 10 яскравих знімках, знадобиться виділити всього півгодини. У цьому часовому проміжку фотограф встигне створити портфоліо з чітко вираженою сюжетною лінією — один герой, локація й образ. Різними в даному випадку будуть тільки емоції й пози. Саме такий підхід допоможе розкрити характерні риси особистості, мотивуючи до експериментів.

Як все відбувається?

На вибір зйомку можна провести як в обладнаній студії So Photo, так і в парку Перемоги. Останнє слово буде за Щасливчиком, адже саме він презентує фотографу своє бачення процесу: якими він бачить фінальні фотографії, як йому простіше буде вжитися в роль. Важливо, щоб обраний спосіб і обставини були гармонійними для головного героя — тоді результат його однозначно порадує. Серія знімки, які зробить досвідчений фотограф, стануть особистим предметом гордості.

Зйомка у форматі міні-фотосету

Процес займе півгодини вільного часу, а готові фото можна буде забрати вже через кілька днів. Володар подарунка зможе оновити фотоальбом або створити собі презентабельне портфоліо. Він також отримає важливий урок розкріпачення, позуючи перед об'єктивом професійної камери.

На вибір: студія або open air

Фотосесію реально провести як у приміщенні, так і надворі. Можна обирати між:

  • професійною студією;
  • міським парком Перемоги.

Портфоліо з 10 якісних знімків

Першокласна якість зроблених знімків буде збільшена завдяки базовій обробці у фоторедакторі. Корекцію пройдуть усі 10 знімків — незабаром їх можна буде забрати на електронному носії.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
So Photo - Фотостудія
р. Одеса, вул. Маршала Говорова, 18А Показати на мапі

8 відгуків

Д
Дарья
28 серпня 2017
С идеей подарка-впечатления столкнулась впервые, когда мои друзья в качестве подарка преподнесли мини-фотосет. В течении получаса со мной работал настоящий профессионал. Была очень легкая и непринужденная атмосфера. Отретушированные фотографии выше всяких похвал. Спасибо большое за Вашу проделанную работу.

11 жовтня 2016
в подарок на День Рождение, от любимых свекрови и свекра получила этот мини-фотосет) На самом деле пол часа- более чем достаточно для отличной фотосессии)))) Фотограф- очень приятная девушка, с ней было легко и непринужденно. Фотографии получила на следующий же день. Результатом довольна:) Спасибо:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень