100712
 

Подаруй майстер-клас живопису!

Індивідуальне заняття під керівництвом професійного художника. У залежності від побажань учня викладач навчить малювати олією або олівцем. Майстер пояснить, як створити композицію, наносити фарби на полотно, розтушовувати й штрихувати олівцем. Художник-початківець обере сюжет картини на свій розсуд, а все необхідне — полотно 40 на 50 см, пензлі та інші матеріали для живопису — видадуть на місці. Майстер-клас триває до 2 годин. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 31.05.2018
1 людина
до 2 годин
Все необхідне видається
Доступно з 15 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас живопису — що це?

Двогодинний урок в арт-студії — можливість вивчити тонкощі живопису і намалювати власну картину. Викладач складе програму заняття в залежності від умінь учня, тому майстер-клас підійде як досвідченим, так і художникам-початківцям. Після уроку в архіві Щасливчика залишиться власноруч написаний пейзаж, натюрморт чи портрет, який прикрасить домашній інтер'єр чи стане приємним подарунком для близьких.

Як все відбувається

Щасливчик відвідає арт-студію «Фасоль», де його зустріне досвідчений викладач. Спершу учневі належить освоїти теорію, а потім — застосувати знання на практиці. У новачка буде на вибір дві техніки живопису — олійними фарбами або олівцем. Всього Щасливчик проведе у студії до двох годин, а все необхідне для творчості починаючому художнику видадуть на місці.

Навички художника

На занятті новачок вивчить основні теоретичні поняття й освоїть базові художні прийоми. Після уроку учень зможе самостійно:

  • планувати композицію картини
  • малювати на полотні
  • працювати з олівцем або олійними фарбами

Сюжет на вибір

Щасливчик може зобразити все, що захоче — квітковий натюрморт, весняний пейзаж, портрет або малюнок тварини. Можна навіть спробувати написати картину за фото або виконати роботу на манер улюбленого художника.

Шедевр своїми руками

Готова робота на полотні 40х50 см буде в повному розпорядженні Щасливчика. Малюнок олівцем можна забрати додому одразу по закінченні заняття, а картину, написану олією — через кілька днів, коли фарби повністю висохнуть.

Місце проведення враження:

Фасоль - Арт-студія
Гагаріна просп., 25 Показати на мапі

18 відгуків реальних людей

И
Ирина
21 липня 2017
Очень здорово! Спасибо огромное Наталье за мастер класс! Самое отличное впечатление!

Д
Данил
17 червня 2017
Выбрал подарок-впечатление "Урок живописи". Данное мероприятие идеально организовали как со стороны бодо так и со стороны места проведения. По итогу моего мастер-класса я получил прекрасную картину маслом, которая останеться на память и огромное количество позитивных эмоций. Спасибо большое за приятные моменты!

Г
Георгий
26 березня 2017
Нам подарили сертификаты на День Рождения! Сначала отнеслись скептически, но решившись, не пожалели. Спасибо Бодо, что помогли правильно "разбить" их на несколько частей. Одну из частей сертификата использовали на мастер класс по живописи и остались под впечатлением. Оказывается, мы тоже художники :) Большое спасибо арт-студии за незабываемый мастер-класс, а также за шедевры, которые будут нас радовать.

А
Артём
7 березня 2017
Отличный подарок. Никогда раньше не рисовал, но получилось неплохо. Удивил картиной, всех близких)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарочная упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень