101047
 

Подаруй майстер-клас вокалу!

Чудова можливість освоїти ази вокального мистецтва. Допомагати в цьому буде досвідчений наставник, який довгий час займається музикою. Майстер-клас охоплює розспівування, дихальні вправи та розучування улюбленої пісні. Новачку необхідно заздалегідь обрати композицію та підібрати до неї мінус, завантаживши на телефон або планшет. Тривалість заняття — 90 хвилин. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
650 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 440 раз
1 людина
90 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас вокалу — що це?

Індивідуальне заняття з досвідченим музикантом — це можливість здійснити свою давню мрію. Навчитися співати може кожна людина, незалежно від віку. Навчання азам вокального мистецтва триватиме півтори години. За цей час викладач пояснить основи правильного звучання, покаже кілька ефективних дихальних вправ і дасть рекомендації для самостійної роботи з голосом.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з викладачем у школі барабанщиків Rockit, де разом їм належить провести півтори години. Спершу музикант навчить правильно розспівуватися і робити дихальні вправи. Це обов'язкова складова заняття, яка дозволить краще розкрити свої можливості. Потім учитель перейде до аналізу пісні, яку новачок підбере напередодні. Мінус до неї слід підготувати заздалегідь, завантаживши на телефон або планшет.

Вибір пісні

Композицію для виконання Щасливчик обере самостійно. Він зможе підготувати не одну, а відразу кілька улюблених пісень. Викладач підкаже, яка з них підійде вокалісту більше за інших.

І аматору, і професіоналу

Навчання у компанії досвідченого музиканта підійде людині з будь-яким рівнем підготовки. Займатися з викладачем може як новачок, так і вокаліст з високим рівнем знань.

Основи вокального мистецтва

Талановитий учитель запропонує Щасливчикові не тільки виконати композицію, але й перед цим покаже, як правильно розспівуватися і робити дихальні вправи.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
RockIt - Музична школа
вул. Успенська, 72 Показати на мапі

16 відгуків

Н
Николай
28 червня 2018
Впечатление досталось в подарок от жены, за что ей огромное спасибо, сам бы я вряд-ли решился)). Все на высшем уровне, и сам мастер класс и работа Bodo. Чувствуется что ребята "держат руку на пульсе", все разъясняют, отзваниваются и уточняют. К самой идее дарить впечатления отношусь с одобрением! Это великолепный шанс подарить не просто вещь, а память! Спасибо.

К
Кирилл
28 грудня 2017
узнал много интересного, преподаватель просто прекрасный. помогает избавиться от зажимов, показывает, как правильно дышать. супер

П
Павел
21 грудня 2017
Я всегда считал что петь безумно сложно. Мне подарили сертификат и я все откладывал и откладывал поход на уроки. Но потом набрался храбрости как то... И не зря! Я даже не думал что все будет так круто и что все получится. Спасибо!

21 січня 2016
Друзья подарили мне на день рождения это впечатление.Я была приятно удивлена,так как петь очень люблю.Но я всего лишь любитель,и почему то думала что не справлюсь. Благо преподаватель по вокалу сразу расположил к себе, и помог раскрепостится. Замечательный человек,приятный и знающий свое дело! Спасибо всем,кто организовывает подобные сюрпризы!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень