Подаруйте майстер-клас вокалу!

подарували вже 490 рази
1 людина
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Педагог складе програму уроку, враховуючи навички учня. Музикант навчить правильно розспівуватися та покаже декілька дихальних вправ. Разом з професіоналом вокаліст-початківець розбере та виконає улюблену пісню. Викладач допоможе виправити проблемні моменти та дасть кілька цінних рекомендацій.

Чому ми вибрали музичну школу Rockit

Rockit знаходиться в 20 хвилинах ходьби від центру міста. У школі є власна студія звукозапису та репетиційна база. Крім вокалу в школі навчають грі на гітарі, ударних та клавішних.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

17 відгуків

Иннуська
7 лютого 2019
https://www.facebook.com/100011489769458
Мой первый урок вокала ) Это Прекрасный опыт ! Преподаватель - очень чуткая, добрая, терпеливая девушка, по имени Алиса. Она, очень грамотный специалист, прекрасный и улыбчивый человек. Я Благодарна за этот урок, для меня это больше чем 90 минут занятия...
Николай
28 червня 2018
Впечатление досталось в подарок от жены, за что ей огромное спасибо, сам бы я вряд-ли решился)). Все на высшем уровне, и сам мастер класс и работа Bodo. Чувствуется что ребята "держат руку на пульсе", все разъясняют, отзваниваются и уточняют. К самой идее дарить впечатления отношусь с одобрением! Это великолепный шанс подарить не просто вещь, а память! Спасибо.
Кирилл
28 грудня 2017
узнал много интересного, преподаватель просто прекрасный. помогает избавиться от зажимов, показывает, как правильно дышать. супер
Павел
21 грудня 2017
Я всегда считал что петь безумно сложно. Мне подарили сертификат и я все откладывал и откладывал поход на уроки. Но потом набрался храбрости как то... И не зря! Я даже не думал что все будет так круто и что все получится. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.