101047
 

Подаруй майстер-клас вокалу!

Чудова можливість освоїти ази вокального мистецтва. Допомагати в цьому буде досвідчений наставник, який довгий час займається музикою. Майстер-клас охоплює розспівування, дихальні вправи та розучування улюбленої пісні. Новачку необхідно заздалегідь обрати композицію та підібрати до неї мінус, завантаживши на телефон або планшет. Тривалість заняття — 90 хвилин. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.09.2018
1 людина
90 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас вокалу — що це?

Індивідуальне заняття з досвідченим музикантом — це можливість здійснити свою давню мрію. Навчитися співати може кожна людина, незалежно від віку. Навчання азам вокального мистецтва триватиме півтори години. За цей час викладач пояснить основи правильного звучання, покаже кілька ефективних дихальних вправ і дасть рекомендації для самостійної роботи з голосом.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з викладачем у школі барабанщиків Rockit, де разом їм належить провести півтори години. Спершу музикант навчить правильно розспівуватися і робити дихальні вправи. Це обов'язкова складова заняття, яка дозволить краще розкрити свої можливості. Потім учитель перейде до аналізу пісні, яку новачок підбере напередодні. Мінус до неї слід підготувати заздалегідь, завантаживши на телефон або планшет.

Вибір пісні

Композицію для виконання Щасливчик обере самостійно. Він зможе підготувати не одну, а відразу кілька улюблених пісень. Викладач підкаже, яка з них підійде вокалісту більше за інших.

І аматору, і професіоналу

Навчання у компанії досвідченого музиканта підійде людині з будь-яким рівнем підготовки. Займатися з викладачем може як новачок, так і вокаліст з високим рівнем знань.

Основи вокального мистецтва

Талановитий учитель запропонує Щасливчикові не тільки виконати композицію, але й перед цим покаже, як правильно розспівуватися і робити дихальні вправи.

Місце проведення враження:

RockIt - Музична школа
вул. Успенська, 72 Показати на мапі

15 відгуків реальних людей

К
Кирилл
28 грудня 2017
узнал много интересного, преподаватель просто прекрасный. помогает избавиться от зажимов, показывает, как правильно дышать. супер

П
Павел
21 грудня 2017
Я всегда считал что петь безумно сложно. Мне подарили сертификат и я все откладывал и откладывал поход на уроки. Но потом набрался храбрости как то... И не зря! Я даже не думал что все будет так круто и что все получится. Спасибо!

O
olga
21 січня 2016
Друзья подарили мне на день рождения это впечатление.Я была приятно удивлена,так как петь очень люблю.Но я всего лишь любитель,и почему то думала что не справлюсь. Благо преподаватель по вокалу сразу расположил к себе, и помог раскрепостится. Замечательный человек,приятный и знающий свое дело! Спасибо всем,кто организовывает подобные сюрпризы!!!

О
Ольга
18 січня 2016
Впечатление очень понравилось!Преподаватель с первой минуты расположил к себе.Человек опытный и знает свое дело.Получила удовольствие не только от урока по вокалу,но от общения с приятным человеком!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень