102851
 

Майстер-клас валяння з вовни для 2

Знайомство двох друзів з технікою сухого валяння. Досвідчений педагог розповість про основні тонкощі цього ремесла, а також навчить правильно користуватися базовими інструментами. Викладач видасть все необхідне та повністю скоординує творчий процес. Новачки на вибір створять будь-які іграшки. Це можуть бути зайчики, ведмедики, баранчики або котики. Заняття пройде в групі з 5-7 чоловік. Тривалість майстер-класу — до 2 годин. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
до 2 годин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас валяння з вовни для двох — що це?

Заняття, на якому Щасливчики зможуть самостійно створити авторський витвір в техніці сухого валяння. Педагог детально розповість про кожен етап творчого процесу, поділиться професійним досвідом, а також відповість на запитання, які можуть виникнути в ході навчання. Все необхідне — спеціальні голки для валяння та вовна різних кольорів видається.

Як все відбувається?

Двоє друзів відправляться в Єврейський культурний центр Beit Grand. Там вони познайомляться з викладачем. Професіонал введе новачків в курс справи та розповість про особливості створення виробів в техніці сухого валяння. Також він навчить користуватися спеціальними голками та надасть на вибір вовну різних кольорів. За 2 години Щасливчики зможуть зваляти іграшкових котиків, баранчиків, зайчиків або ведмежат. Заняття пройде в групі з 5-7 чоловік.

Час з другом

Щасливчики разом пізнають ази цікавого ремесла. Після заняття вони зможуть поділитися враженнями від творчого процесу.

Витвір на вибір

Друзі виберуть, що саме вони хочуть валяти. Це можуть бути ведмежата, котики або м'які іграшки у вигляді інших тварин.

2 години

За час заняття новачки навчаться створювати витвори своїми руками. Навіть при відсутності досвіду та спеціальних навичок Щасливчики зможуть зваляти авторську іграшку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Beit Grand - Єврейський Культурний Центр
вул. Ніжинська, 77/79 Показати на мапі

12 відгуків

В
Виктория
30 травня 2018
Всегда мечтала научиться валять из шерсти разные игрушки! Впечатление подарили мои подруги. На мастер-классе преподаватель обучил технике сухого валяния. В группе прекрасная атмосфера, все очень понравилось!

Н
наталья александровна кравченко
14 червня 2017
Что больше всего понравилось? из предложенных впечатлений понравились "фиш-скраб" и "валяние из шерсти" Почему выбрали именно это впечатление?валяние из шерсти выбрала потому, что люблю "ваять" иногда. Для меня это что-то новое в работе с шерстью и потому, что это работа руками, можно научиться новому для себя и заниматься в свободное время Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? с...
Что больше всего понравилось? из предложенных впечатлений понравились "фиш-скраб" и "валяние из шерсти" Почему выбрали именно это впечатление?валяние из шерсти выбрала потому, что люблю "ваять" иногда. Для меня это что-то новое в работе с шерстью и потому, что это работа руками, можно научиться новому для себя и заниматься в свободное время Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? с удивлением "а что это?" Кто подарил подарок? бодо-впечатление подарили сотрудники на день рождения

О
Ольга
7 жовтня 2015
Это впечатление я подарила доченьке на День рождения. Она осталась очень довольна и принесла домой красивую поделку, спасибо!

А
Ангелина
12 червня 2015
Если хотите научиться чему то необычному и интересному то вам сюда))) Никогда не пробовала валять из шерсти, но уверена что у меня появилось теперь благодаря Бодо новое хобби)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень